Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2008 o 15:36, Krizard napisał:

Pomimo mojego oczekiwania, po 2 dniach nadal wyskakiwał mi komunikat o nieudanej autoryzacji
cd. Ale już nie mam tego problemu, bo ściągnąłem najnowszego patcha (do SS). Tobie też
to radzę ;).


fresh souls to drink ];->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 19:37, nataniel14 napisał:

and to eat


no ja tam kanibalem nie jestem to raczej dieta krootow ;-PPP

czyli wiatmy nowych graczy w mrocznym i bezlitosnym świecie W40K ];->>>
jakimi gracie rasami ? gracie na multi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2008 o 20:09, Teokrata napisał:

czyli wiatmy nowych graczy w mrocznym i bezlitosnym świecie W40K ];->>>
jakimi gracie rasami ? gracie na multi ?


Ja tam taki nowy zaś nie jestem, tyle że na multi dużo nie siedzę... Co do rasy, to najczęściej Chaos ;). Na sieci nie gram, kiedyś próbowałem, ale....... Coś nie mam głowy do strategii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2008 o 13:10, Krizard napisał:

Ja tam taki nowy zaś nie jestem, tyle że na multi dużo nie siedzę... Co do rasy, to najczęściej
Chaos ;). Na sieci nie gram, kiedyś próbowałem, ale....... Coś nie mam głowy do strategii..


Wiem, ze auto moze do siebie zrazic oczekiwaniem na dopasowanie lub niskim badz wysokim skillem graczy ;-PPP
ale auto to nie cale multi - gry druzynowe to swietna zabawa przy ktorej tez mozna sie czegos nauczyc...
przyrost surowcow jest dzielony na druzyne wiec nie musisz sie tak obawiac harrashu - sprawdz !!!
mozesz sprobowac z komputerem daj sobie 2 kompy w sojuszu i 3-4 jako przeciwnikow i wspolpracuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 14:46, Lord Avatar napisał:

Res share to jedna z metod na uwalenie rozgrywki... Niby wszystko jest dla ludzi, ale...


ja osobiscie tego nie lubie ale dla poczatkujacych to calkiem dobra opcja ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 16.11.2008 o 15:25, Teokrata napisał:

mozesz sprobowac z komputerem daj sobie 2 kompy w sojuszu i 3-4 jako przeciwnikow i wspolpracuj...

Sory stary ale coś Ty palił?;] Nie ma czegoś takiego jak współpraca z komputerem, chyba, że za takową zaliczasz podpinanie się pod fale spamu wysyłane w linii prostej na bazę wroga... SI w DoWie NIE ISTNIEJE!! To namiastka skryptów odpowiedzialnych za masę wsparta buffem surowcowym i t2 na starcie. Ech tyle niby gra w DoWa a jak walnie teorię to gleba^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 15:21, tomato99 napisał:

Witam chciałem się spytać czy ktoś jeszcze w to gra na multi? bo jak wchodzę to 20 serwerów
to dużo ta gra chyba umiera...

ta gra umarła wraz z wyjściem DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 15:21, tomato99 napisał:

Witam chciałem się spytać czy ktoś jeszcze w to gra na multi? bo jak wchodzę to 20 serwerów
to dużo ta gra chyba umiera...


W Soulstorma gra najwięcej ludzi, około 200 osób wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2008 o 00:17, ChrisBgnr napisał:

Sory stary ale coś Ty palił?;] Nie ma czegoś takiego jak współpraca z komputerem, chyba,
że za takową zaliczasz podpinanie się pod fale spamu wysyłane w linii prostej na bazę
wroga... SI w DoWie NIE ISTNIEJE!! To namiastka skryptów odpowiedzialnych za masę wsparta
buffem surowcowym i t2 na starcie. Ech tyle niby gra w DoWa a jak walnie teorię to gleba^^


eee zapomnialem napisac na poczatku sciagnij i zaintaluj SS AI skirmish mod jesli chcesz wogole grac z kompem ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 15:30, Iroks1 napisał:

> Witam chciałem się spytać czy ktoś jeszcze w to gra na multi? bo jak wchodzę to
20 serwerów
> to dużo ta gra chyba umiera...
ta gra umarła wraz z wyjściem DC


co ty gadasz w DC gralo chyba najwiecej osob do tej pory wiele osob (np z Cadian Gate) gra w DCpro czekajac na SS pro - w Soulstorma gra mniej ludzi niz w DC ale ciagle graja, duzo graczy przestalo ale sa takze nowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem w SS bo mi dark eldarzy podobają się ale ostatnio nie mogę na moim nowym laptopie zainstalować aktualizacji...........pewnie coś z zaporą ale nie wiem którą.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupię Dark Crusade to w multi będę mógł grać tylko Tau i Necronami, ale jak jest w potyczce?? Też tylko Tau i Necroni czy będą też rasy z poprzednich części? I czy są to mocne rasy do gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 15:20, MasterHeroes napisał:

Gdy kupię Dark Crusade to w multi będę mógł grać tylko Tau i Necronami, ale jak jest
w potyczce??
Też tylko Tau i Necroni czy będą też rasy z poprzednich części? I czy są
to mocne rasy do gry??

Jeśli samo DC to w multi Tau i Necroni, a w potyczce wszystkie rasy . I są one w cholere mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować