Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2006 o 17:41, Lord Avatar napisał:

> O czymś tak prostym to nie pomyślałam :)
>

Ano. Proste niczym turret rush. :]

Chociaż turret rusha trzeba jeszcze umieć robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 17:54, gloody napisał:

Stawiasz wieże pod przeciwnika... coś jeszcze? :]

Nie wiem co tu insynuujesz, ale turret rushy nie stosuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 18:21, dizzy1942 napisał:

> Stawiasz wieże pod przeciwnika... coś jeszcze? :]
Nie wiem co tu insynuujesz, ale turret rushy nie stosuje :P

Jak to co? Taką taktykę to nawet komp czasami stosuje...
Nie kapujesz? Zasuwasz blisko bazy wroga,i budujesz mu wieżyczki,uniemożliwiając we wczesnej fazie gry dostęp do punktów rekwizycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 18:23, Darkstar181 napisał:

Jak to co? Taką taktykę to nawet komp czasami stosuje...
Nie kapujesz? Zasuwasz blisko bazy wroga,i budujesz mu wieżyczki,uniemożliwiając we wczesnej
fazie gry dostęp do punktów rekwizycji.

Wiem jak to wygląda, a nawet kapuje :D
Była to aluzja do poczynań Lorda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2006 o 17:29, Lord Avatar napisał:

Po prostu zmieniamy kolor paska morale z niebieskiego na np. żółty a nazwę z "morale" na "structural
integrity" lub coś w tym stylu. Voilla.
Działanie - bez zmian.
Ewentualnie, zamiast tzw. punktu krytycznego, jak w wypadku pozostałych ras, u Nekronów pogorszenie
skuteczności ognia mogłoby odbywać się stopniowo - w miarę otrzymywania co raz cięższych obrażeń.


bardzo fajne rozwiąznie "problemu" szkoda tylko, Relic i tak pewnie nie wprowadzi takiej "kosmetycznej" zmiany... chociaż kto wie ? chłopaki lubią zaskakiwac kolejnymi uaktualnieniami swoje wypieszczonej gry ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , już dawno nie pisałem , ale dzisiaj znowu zaczynam . Objechałem mase sklepów , nawet w Empiku powiedzieli mi , że gre wysprzedali wczoraj !! Pojeżdziłem , pojeżdziłem i znalazłem w slepie nie dla idiotów ;) . Właśnie instaluje ( jaka ona ciepła ) , dodam że instrukcja jest z nowego " materjału " ( śliska i przyjemna ) . Jak pogram to napiszę małą recencję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 12:37, Lord Avatar napisał:

Po namyśle ( i w uznaniu twojej "fanowskiej" postawy wobec Chaosu) uznałem, że przełamię lody
(chyba, że ktoś mnie uprzedzi..Grond i Mroku już się czają..wiem o tym...hehehe) i podzielę
sie kilkoma spostrzeżeniami odnośnie strategii. Do przeczytania za czas nieokreślony, acz niezbyt
odległy.


rozumiem, że "nasza trójca" jest tutaj "opoką Chaosu" pośród legionów innowierców ];->>> swoją drogą ciekaw jestem, czy twoja sympatia do Thousand Sons jest jednoznaczna z oddaniem Tzeentchowi ? ;-) ciekawi mnie także, czy Grond & Morku mają swoich "ulubionych bogów" czy może wyznają Chaos Undivided ??? ja ze swojej strony przyznam się, że mi najbardziej się podobają Word Bearers co widać w mojej "fanowskiej" postawie, ale mistycyzm otaczjącyThousand Sons też mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu sobie wypraszam! "Opoka Chaosu", phew! Więcej Chaosu to ja mam za biurkiem (ostatnio coś porwało mi kanapkę :)). A tak naprawde to w tym temacie mamy JEDEN WIELKI CHAOS, którego wszyscy są wyznawcami (no może poza Moderatorem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie najczęściej:

In Tau we are strong.

Ewentualnie:

Purge Heretics!

I czasem:

Enemies of the dark gods... beware!

Kto rozgryzie którymi trzema rasami gram najczęściej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi,jakieś niebieskogłowe heretyki:D
Czyt.Tau

Prawdziwi Adeptus Astrates,wyzwoliciele wielu światów spod panowania mrocznych bogów,Space Marines.

I CI GŁUPI,PLUGAWI I ŹLI WYZNAWCY CHAOSU!!
czyli te padalce chaosu;]


In the Name of the Emperor!
BURN,HERETIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wyłamie się trochę z tego schematu "Tau - Sm -Chaos"

Moimi ulubieńcami są, rzecz jasna... Eldarowie. Od pierwszej chwili gdy ich zobaczyłem spodobali mi się. Ich tajemne cele, których żaden człowiek nie jest w stanie pojąć... No i ich mobilność dzięki zdolności teleportacji... (uśmiecha się błogo...)

Poza tym to całe "imperium" z tym śmiesznym warzywkiem zwanym "imperatorem", wydaje mi się takie... głupie? "For the Emperor!!!" Phew.... a bogowie chaosu z głupim Khornem, śmierdzącym Nurglem, przemądrzałym Tzeentechem i tym zboczonym Slaneshem... bleh! Co wy w nich widzicie? :)

Żeby nie było - to jest ironia :) (nie chce dostać od jakieś fanatyka cegłą..)

A jak to było z Wami? Dlaczego wybraliście tą a nie inną rasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:26, ja33no napisał:

Witam , już dawno nie pisałem , ale dzisiaj znowu zaczynam . Objechałem mase sklepów , nawet
w Empiku powiedzieli mi , że gre wysprzedali wczoraj !! Pojeżdziłem , pojeżdziłem i znalazłem
w slepie nie dla idiotów ;) .

Hmm... czy jest jakiś powód dla którego nie mogłeś po prostu zamówić gry na gram.pl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:11, Dyzio Diablo napisał:

A ja wyłamie się trochę z tego schematu "Tau - Sm -Chaos"

Moimi ulubieńcami są, rzecz jasna... Eldarowie. Od pierwszej chwili gdy ich zobaczyłem spodobali
mi się. Ich tajemne cele, których żaden człowiek nie jest w stanie pojąć... No i ich mobilność
dzięki zdolności teleportacji... (uśmiecha się błogo...)

Ci eldarscy durnie którzy wyglądają jak idioci poprzebierani w nie wiadomo co nawet nie potrafią jasno określić za co walczą...chrzanią jakieś bzdety,że nie są w stanie wytłumaczyć człowiekowi czemu walczą, i dlaczego wp.... się w konflikty innych ras. Dlatego nienawidzę tej rasy.Chyba wolę już usłyszeć pacyfistyczną gadkę Tau czy też For the Emperor!

A moja ulubiona? W zasadzie nie mam takiej... bardzo lubie SM, Chaos i Gwardię... pozostałymi rasami raczej nie gram,chyba że w kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:15, Adamido napisał:

Phi.A Eldarowie to jakieś chude człowieczki ubierające sie w upiorne ciuchy.A i tak pod tym
noszą majtki z koronką;]


Klasyczny przykład głupiego Mon-Keigh... Eldarowie nie są chudymi człowieczkami! Nasze szlachetne pancerze które nazwałeś "upiornymi ciuchami" chronią nas przed tym zboczeńcem Slaneshem... a majtki z koronką to tylko plotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować