Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

RAGE 2 na 15-minutowym wideo z rozgrywki

5 postów w tym temacie

Haha no wygląda totalnie kozacko, jestem pod wrażeniem jak można rozbudować pierwowzór tak mocno, tylko ten śmieszny lip sync i nieistniejąca nimacja twarzy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Haha no wygląda totalnie kozacko, jestem pod wrażeniem jak można rozbudować pierwowzór tak mocno, tylko ten śmieszny lip sync i nieistniejąca nimacja twarzy ;d

Trzeba pamiętać, że pomiędzy częściami jest rozstrzał paru ładnych lat to i pojawiło się więcej dobrych pomysłów i technologie do ich realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, koNraDM4 napisał:
17 godzin temu, MisioKGB napisał:

Haha no wygląda totalnie kozacko, jestem pod wrażeniem jak można rozbudować pierwowzór tak mocno, tylko ten śmieszny lip sync i nieistniejąca nimacja twarzy ;d

Trzeba pamiętać, że pomiędzy częściami jest rozstrzał paru ładnych lat to i pojawiło się więcej dobrych pomysłów i technologie do ich realizacji.

Jasne, ale myślę, że nie należy rozpatrywać tego w ten sposób. Przed samym pierwowzorem wyszedł dość podobny do tego co widzimy powyżej Bulletstorm, z którego jak widzę sequel RAGE'a czerpie garściami. Myślę, że przed 2010 rokiem było wiele ciekawych 'open world action games' i myśl technologiczna nie ma tu dużo do gadania, poza tym za sequel nie odpowiada już moje ukochane id Software, tylko...Avalanche, które co prawda zrobiło niesamowitego Mad Maxa, ale już przy Just Cause'ach im totalnie nie wychodzi... Niestety, ale nowy RAGE może okazać się nudnym sandboxem, tak jak Just Cause.

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować