Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - będzie demo!

58 postów w tym temacie

Fett

Assassin's Creed, dziecko kanadyjskiego oddziału UbiSoftu, stało się po tegorocznych targach E3 jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji na platformy nowej generacji. Co ucieszy chyba każdego, premierę gry poprzedzi wydanie wersji demonstracyjnej.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed - będzie demo!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 00:35, Beechbone666 napisał:

Jest to jedna z gier, dla której warto byłoby kupić PS3. Jedyną przeszkodą jest... jak zwykle
cena owej maszynki;)


Jak prawdopodobnnie wyjdzie na x360 to będzie dobrze, bo drogi nie jest i zapowiedziana obniżka, tylko trzeba jeszcze trochę poczekać bo mało jest na niego gier. A w kompa nie mam zamiaru na razie inwestować bo zrobiłem to pół roku temu, a sprzętu nie będę zmieniał co roku. Wolę kupić konsolę, i nie martwić się przez pięć lat, tak samo jak z PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1 ten screen jest z trileru AC wiec gra tak nie wygląda i tak na dobrą sprawe nie wiadomo jak wyglądać będzie.A nawet jeśli to niestety PS3 to udźwignie a my PCtowcy będziemy mogli sobie założyć śliniaczek i kupić paczke chusteczek bo za nic pieniądze w portwelu się nie pojawią a płacza nie będzie ustawać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 01:42, SD4HJ napisał:

niech wyjdzie na pc bo wyglada nader ladnie i wyglada na ciekawa fabule:D wiem ze to tylko
1 screen ale duzo mowi

Sądząc po tym screenie, jeśli gra wyjdzie na PC, to będzie miała nieludzkie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 01:42, Rebe Warlord napisał:

po 1 ten screen jest z trileru AC wiec gra tak nie wygląda i tak na dobrą sprawe nie wiadomo
jak wyglądać będzie.A nawet jeśli to niestety PS3 to udźwignie a my PCtowcy będziemy mogli
sobie założyć śliniaczek i kupić paczke chusteczek bo za nic pieniądze w portwelu się nie pojawią
a płacza nie będzie ustawać :)))


Oglądałem trailer - ten screen z niego NIE pochodzi - jest to ta sama misja co jest przedstawiona w filmiku, tylko że tu jest juz podczas gry. Grafika więc prezentuje się bardzo dobrze, ale aktulane PieCe powinny sobie poradzic z grą.
Dla niedoinformowanych - Assassins Creed to - można powiedziec - Hitman osadzony w czasach krucjaty przyprawiony nico Prince of Persia - a z resztą od czego jest google - pierwsza strona to strona główna gry i tam też jest trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zaopatrzyć się w PS3 dla tej gry. Dostępne filmy promujące są nader obiecujące a sama gra wygląda jak połączenie Prince of Persia z Thief 3. Ja zacieram rączki i czeam z niecierpliwością :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za rok lub dwa w prawie kazdym domu pecetowca ta gra pójdzie bo taka jest kolei rzeczy na początku pc w tyle potem na równi a na końcu wygrywa aby znowu ulec nowej konsoli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować