Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - będzie demo!

58 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2006 o 11:58, Mac Cry napisał:

Jak nie wyjdzie na PC, to zawsze można wrucić do PoP -a :)

nie interesuje mnie PoP ja zawsze chcialem cos podobna gre, gdzie wcielamy sie w asasyna, czasy sredniowiecza. Ale ja bym moze tez dodal watek magii, zeby bylo mozna uzywac magii/groty cienii (kto czytal Malazanska Ksiege Poleglych ten wie :D) a sama gre bym nazwal "Shadow Dancer" czyli "Tancerz Cieni" (rowniez ksiazka). A przy uzywaniu tejze magii widok stawalby sie bardziej rozmyty i ogolnie zmienialby sie :D

Zawsze chcialem wcielic sie w asasyna, gdzie mamy okreslony cel do wykonania, a nie jak w PoP gdzie pelno jakis pierdulek tu wcisnac guzik to to tamto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że ci chodzi o kaskaderskie wyczyny i walki, a nie klimat. PoP żeczywiście nie ma klimatu takiego jak w AC, ale to jest też dobra gierka. Klimatami AC może być podobne do Thefa. Ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo mowic, gra zapowiada sie wspaniale. Zarowno graficznie jak i grywalnosciowo. Miejmy nadzieje, ze po sukcesiena konsolach nowej generacji, zostanie stworzona wersja na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PoP bardziej przypomina mi platformowki.

Z tego co czytam to beda zazwyczaj 2 sciezki do wykonania zadania "cichaczem" oraz "walki". Lubie pokonywac przeciwnikow z ukrycia ale czasem moze byc fajnie powalczyc, co ma byc efektowne ale i niebezpieczne. Ciekawe czy bedzie bardziej tetniace zyciem miasto, bo ponoc nawet przez tłum bedzie mozna sie przyppychac "na osilka" lub nie zwracajac na siebie uwagi. A przechodnie maja tez reagowac na to co bedzie robil gracz, wiec skoczenie z dachu w tlum troche odpada :P Chcialbym tez, zeby gracz mial do dyspozycji cale miasto zamiast jedna sciezke jak w PoP.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7202
http://assassinscreed.uk.ubi.com/
http://www.gram.pl/news.asp?id=2417

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 12:20, Mac Cry napisał:

I że nie będą wygórowane wymagania sprzętowe.

spodziewam sie, ze jednak beda, wygenerowanie tlumu przechodniow przy takiej grafice to moze bedzie potrzeba dobrego sprzetu (oby 1 GB RAMu wystarczylo :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 12:22, Fett -gram.pl- napisał:

Tak to Wam tylko w Erze dopasują :P

Tez troche watpie by tak bylo, juz samo to co jest opisane na gry-online.pl wyglada zbyt kolorowo.
No i niestety sadze, ze gra bedzie liniowa i nie bedzie do dyspozycji calego miasta, a takie troche elementy RPG by sie przydaly tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 12:25, Araondoion napisał:

Tez troche watpie by tak bylo, juz samo to co jest opisane na gry-online.pl wyglada zbyt kolorowo.

No i niestety sadze, ze gra bedzie liniowa i nie bedzie do dyspozycji calego miasta, a takie
troche elementy RPG by sie przydaly tej grze.


Dlatego tak napisałem :) Mam nadzieję, że się myle i będzie to gra ideał, do tego na PC, z niskimi wymaganiami itp. itd. etc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem, że ta gra będzie takim średniowiecznym GTA... Tyle, że tutaj jak zabijemy przechodnia nie możemy liczyć na akceptację pozostałych... Większość rzuci się na naszego bohatera, albo pobiegną po straż... Przeczytałem w PSX - extreme... Było tam troche tego (opin na pół strony)... Ale nie pamiętam... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 12:31, Mac Cry napisał:

Może podzielą całe miasto na kilka dzielnic i każde będzie się ładować po przejściu do innego.

ale mi chodzi o to, ze jak w Thief moglbys praktycznie dowolnie sie przemieszczac po tych dzielnicach i zbierac zlecenia. I podobnie jak w Thief bylyby miejsca gdzie rozpoczynalyby sie te misje, chociaz zlecenia na miescie tez mile widziane np. taka sytuacja jak na filmie i na tym screenie dodanym do newsa. :D Mnie i tak najbardziej interesuja dachy i poruszanie sie na nich ;] Boje sie, ze to bedzie zwykla sieczka, co dziwne nie ma ani jednego screena w nocy!

Chociaz screeny sugerowalyby, ze mamy do dyspozycji spory obszar, jest tez screen, gdzie nasz zabojca jest na koniu, ale podejrzewam, ze bedzie to cos na start gry, ze bohater zjawia sie w miescie. poczekamy, zobaczymy oby chociaz wyszlo na PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 12:35, Noxbi napisał:

Ja czytałem, że ta gra będzie takim średniowiecznym GTA... Tyle, że tutaj jak zabijemy przechodnia
nie możemy liczyć na akceptację pozostałych... Większość rzuci się na naszego bohatera, albo
pobiegną po straż... Przeczytałem w PSX - extreme... Było tam troche tego (opin na pół strony)...
Ale nie pamiętam... ^_^

Jakby tak bylo to naprawde byloby super, np. w nocy wejsc sobie na dachy :D Sama przyjemnosc by mi sprawialo poruszanie sie w nocy po takim sredniowiecznym miescie :P

ale ha czytalem, ze ma Hitmana w sredniowieczy przypominac :P
Sama rozgrywka przypomina serię Hitman w wersji średniowiecznej. Kolejne misje mają ten sam schemat: przyjmujemy zlecenie, nie zwracając na siebie uwagi zbliżamy się do celu, wykonujemy zadanie i oddalamy się z miejsca zbrodni (oczywiście im szybciej, tym lepiej). Brzmi mało skomplikowanie, ale w praktyce prezentuje się znakomicie. Nasz bohater wiele czasu spędza na przemykaniu się z jednego ukrycia do drugiego, wspinaczce, wykonywaniu karkołomnych akrobacji, a także walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorka za kolejny post z rzedu ale znalazlem nowe info :D ta gra jesli ma byc taka jaka ja zapowiadaja tworcy to prawie uiszczenie moich marzen :D
http://assassinscreed.uk.ubi.com/ - przeczytajcie Key Features - "Action with Total Freadom" :D

a po drugie zapowiedz:
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=3438&STR=1
Bardzo istotną rolę w przebiegu naszych zamachów pełnią mieszkańcy miast, którzy na naszą obecność reagować będą w zależności od naszych wcześniejszych zachowań w stosunku do nich. Wiąże się to zarówno z konkretnymi sub-questami, jak i ogółem „savoir-vivre’u”, według którego niezbyt godzi się rozpychać się na ulicy łokciami. Jeśli zaskarbimy sobie sympatię grupy mnichów, pomogą oni zakamuflować naszą obecność, otaczając nas ze wszystkich stron (widzimy to w intrze); żebracy mogą spowolnić naszą ucieczkę, chwytając nas za nogi i prosząc o datek – ale jeśli wcześniej im pomożemy, zrobią dokładnie to samo wobec ścigających nas piechurów. Pomysł to bardzo dobry, gdyż przenosi akcent rozgrywki na trochę inną stronę, niż jesteśmy przyzwyczajeni. Na modłę Obliviona, każdy NPC posiada własne AI, na które składa się rytm dobowy oraz system zaspokajania własnych potrzeb. Wnętrzności PS3 umożliwią jednoczesne wyświetlanie na ekranie nawet 60 (!) takich postaci.

Swobodne spacery po mieście i utarczki z jego mieszkańcami są oczywiście tylko tłem dla esencji gry, czyli popełnianych przez nas morderstw. Każda z tych głównych misji, poza byciem taktyczno-zręcznościowym majstersztykiem, ma również posuwać do przodu fabułę, która ponoć nie ograniczy się do bezmyślnego eliminowania wrogich przywódców. Gra skrywać będzie w sobie jakąś wielką tajemnicę, o której rzecz jasna nikt z Ubisoftu słowa pisnąć nie chce. Wiemy za to, jak z grubsza skonstruowane będą poszczególne zadania. Każde z nich składa się z trzech faz: przygotowania, ataku oraz ucieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dajmy się zwariować... Grafika wcale nie jest taka rewelacyjna, a zapowiedzi zawsze są nad wyraz "optymistyczne"... Poza tym 60 npc naraz... brawo khe khe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować