Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Jaka to bestia - gra

4938 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2006 o 13:44, MonkOfWar napisał:

Dobra, czas na kolejną, tym bardziej-łopatologiczną podpowiedź: to screen z Guild Wars.


Postać: Creal Manoth :D
Miejsce: Kryształowa Pustynia
Potwory: Nie znam potworów z nazw. ale wydaje mi się że to jakiś pustynny rodzaj ettinów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 20:31, Delis napisał:

ekhm, ty sie nie dziw temu gościowi, ten Full Wypas cały czas łamie regulamin i nie za bardzo
wszystko kuma co sie do niego mówi ;] wiem, że jest to GW, i że ta postać to ranger (w zbroi
Druid)



tiaaa cały czas łamię regulamin, może jeszcze otworzysz topic na ten temat i się bedziesz żalił, że ciebie obraziłem, idź się poskarż do mamusi i dajcie tu kolejne zagadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, nie pisz lepiej postów w tym stylu ;) ktoś inny może być mniej wyrozumiały... a pozatym nie zaprzeczysz, że wszystkie twoje posty są bez sensu? a tak wogóle to koniec OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, Delis i Arar!
Owszem, to Creal Manoth, Łowca w Druid Secie (tak na marginesie-czyli ja :P ), na Kryształowej Pustyni...
A to, co najważniejsze-czyli potwory... To, jeśli się nie mylę (wstyd się przyznać, straciłem pewność), są Sand Gianty...

No to komu tu przyznać "wygraną"...? Ten kto pierwszy zamieści kolejną zagadkę-wygrywa ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 21:03, Delis napisał:

wiesz co, nie pisz lepiej postów w tym stylu ;) ktoś inny może być mniej wyrozumiały... a pozatym
nie zaprzeczysz, że wszystkie twoje posty są bez sensu? a tak wogóle to koniec OT



zaprzeczę, patrząc na twoje posty uważam, że Ty umiesz się tylko skarżyć i piszesz bez sensu o bzdetach, jakbym popełnił morderstwo, ale nie lubię być z kimś w niezgodzie, więc jak popelłniłem jakiś wieki błąd, to Ciebie bardzo przepraszam :) KONIEC OFF TOPA! Czy Arar odpowiedział poprawnie... dowiemy się po krótkiej przerwie na reklamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 22:35, Delis napisał:

ej, to nie twoja kolej teraz jest... no, ale że ja miałem dać, to pozwalam ci dać za mnie,
bo mi sie nie chce :D

Dzieki( soryy ze sie wrabałem nieprzeczytałem tekstu na górze )

Zgadnijcie to


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 13:52, Ryan Kam napisał:

Zgadnijcie to



Sadząc po błonach jakiś wodny lub błotny stwór. Z wyglądu przypomina goblina. Strzelam. Błotny Goblin z Obliviona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 19:34, rick90 napisał:

> Zgadnijcie to
>
>
>
Sadząc po błonach jakiś wodny lub błotny stwór. Z wyglądu przypomina goblina. Strzelam. Błotny
Goblin z Obliviona

tak rick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 20:04, Delis napisał:

czyżby ścierwojad? ;))

możliwe... ale nie do końca. i jeszcze jaka gra? Tylko dokładnie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować