Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Jaka to bestia - gra

4938 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2006 o 20:12, el-coyote napisał:

To ja dam Wam coś trudniejszego, oczywiście jak dla kogo :). Proszę o pełną nazwę stwora i
gry :].


Taki dizajn stworka to z Incubation mi sie kojazy, samego stworka niekojaze niestety jakis scarr''grey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 20:49, Sita napisał:

> To ja dam Wam coś trudniejszego, oczywiście jak dla kogo :). Proszę o pełną nazwę stwora
i
> gry :].

Taki dizajn stworka to z Incubation mi sie kojazy, samego stworka niekojaze niestety jakis
scarr''grey?

Tak, to ta gra. Ale stwór nie ten :). Poza tym Scay''gery - to określenie wszystkich potworków :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:30, el-coyote napisał:

> > To ja dam Wam coś trudniejszego, oczywiście jak dla kogo :). Proszę o pełną nazwę
stwora
> i
> > gry :].
>
> Taki dizajn stworka to z Incubation mi sie kojazy, samego stworka niekojaze niestety jakis

> scarr''grey?
Tak, to ta gra. Ale stwór nie ten :). Poza tym Scay''gery - to określenie wszystkich potworków
:P.


Ta wiem ale juz sobie przypomnialem nazwe potworka Gore''Coo, z Incubation oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:38, Sita napisał:

> > > To ja dam Wam coś trudniejszego, oczywiście jak dla kogo :). Proszę o pełną
nazwę
> stwora
> > i
> > > gry :].
> >
> > Taki dizajn stworka to z Incubation mi sie kojazy, samego stworka niekojaze niestety
jakis
>
> > scarr''grey?
> Tak, to ta gra. Ale stwór nie ten :). Poza tym Scay''gery - to określenie wszystkich potworków

> :P.

Ta wiem ale juz sobie przypomnialem nazwe potworka Gore''Coo, z Incubation oczywiscie.

Okay, zadawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje że to raczej Obserwatorem nie jest... Tamci tak chyba nie pulsowali i mieli lepiej zaznaczane "Oczy na Wysięgnikach".

Sam również nie mam jakiegoś specjalnego pomysłu... Chyba że to taki stwór z Dooma, Cacodemon albo coś takiego. Grywam teraz w Dooma RPG na komórkę, to się wie ;) . Chociaż mimo wszystko też troszku niepodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 01:50, piotersamobojca napisał:

Ten temat niestety upadł chyba.Sita mógł coś napisać czy dobra odp lub dać podpowiedź nr 2.Myślę,
że założyciel tego teamtu powinien go reaktywować:).


Już dam screena tego stwora z innej gry serii i myśle że wtedy powinno byc łatwiej. Podpowiem jescze że jest to stwór ze znanej serii gier strategicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 13:23, Bimbermistrz napisał:

A oto moja bestia:


Wydaje mi się, że to coś jest z Sacred. Tylko nie bardzo pamiętam jak się nazywa. Chyba Lodowy Gigant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować