Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13957&u=243

Poczytaj to jesli masz chwile czasu w oczekiwaniu na gre, tutaj wielu "wypowiedzialo" sie czy wylalo swoja gorycz przy wysylce Gothica. Problem byl ten sam, brak potwierdzen wysylki(ktore wprowadzono 1.11 w niektorych zamowieniach), a w sprawie wysylki osoba z CDP wypowiedziala sie (ale nie wiem czy w tym topicu) dopiero poznym wieczorem. Uwierzcie ludzie, ze Medieval 2 wielkim tytulem jest, ale wielki tytul - wielki zapie... w firmie w zwiazku z wysylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:33, Mistic napisał:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13957&u=243

Poczytaj to jesli masz chwile czasu w oczekiwaniu na gre, tutaj wielu "wypowiedzialo" sie czy
wylalo swoja gorycz przy wysylce Gothica. Problem byl ten sam, brak potwierdzen wysylki(ktore
wprowadzono 1.11 w niektorych zamowieniach), a w sprawie wysylki osoba z CDP wypowiedziala
sie (ale nie wiem czy w tym topicu) dopiero poznym wieczorem. Uwierzcie ludzie, ze Medieval
2 wielkim tytulem jest, ale wielki tytul - wielki zapie... w firmie w zwiazku z wysylka.


Czasu już nie mam zawiele bo się WOSu muszę uczyć, ale usunęli datę wysyłki(29.11) może to oznacza, że już wysłali, a nie, że wysyłka bliżej nieokreslona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jesli zmiane statusu Medievala z pre-orderu na dostępną, czyli jakby bo premierze za zly znak to ja nie wiem co sie dzieje z tym swiatem. Gra po prostu jest juz dostepna i normalnie jest wysylana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:39, Mistic napisał:

Hm, jesli zmiane statusu Medievala z pre-orderu na dostępną, czyli jakby bo premierze za zly
znak to ja nie wiem co sie dzieje z tym swiatem. Gra po prostu jest juz dostepna i normalnie
jest wysylana.



Uwazasz że jest już wysłana a tylko nie zaktualizowali że jest wysyłka wysłana?
Niewiem jakoś tak nie sądze ale rzeczywiście jest w sklepie napisane że jest dostępna

Co do Gothica to miałem ok.17 godziny wysłaną paczke a w czwartek po południu dostałem. Pięknie i wzorowo na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:46, Ratefi napisał:

Uwazasz że jest już wysłana a tylko nie zaktualizowali że jest wysyłka wysłana?


Mowie to z wlasnego doswiadczenia bo moja paczke z Gothiciem wyslano 31.10 ale status zamowienia zaktualizowano dopiero 1.11, wiem bo patrzylem co chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:27, Mistic napisał:

Hm, zle sformulowalem mysli poprzednie, tekst o dzieciach i mlodziezy nie odnosil sie do ciebie,
tylko do reszty/ogolu (niepotrzbene skreslic).


no cóż nie każdy to napalony małolat
cóż za towar zapłaciłem tydzień temu a sprzedawca obiecął mi że pczkę dostanę najpóźniej 29.11 więc i jak zwleka i zwodzi nawet nie raczywszy o tym poinformować to jest zachowanie które kwalifikuję się do wypowiedzenia o nim kilku niemiłych słów. Cóż w firmie w której pracuję jak obieca się coś klientowi to się to dotrzymuje nawet jak wymaga to od pracowników zostania po godzina (za darmo nie zostają) a w przypadku obsuwy to się go raczy przeprosinami za zawalenie terminu oraz informuję wcześniej. Wież mi jak by tylko pojawiła się oficjalna wypowiedź nawet w stylu że w związku z trzęsieniem ziemi w mozambiki ...przesunięto wysyłkę to wierz mi że większość ludzi by nie marudziła (cóż napewno by się znaleźli malkontenci).
Ty pewnie bezkrytycznie podchodzisz do takich rzecy ? zapłacisz za coś z góry a sprzedawca cię zwodzu za nos -może jutro dostaniesz itd
mnie i pewnie wielu innym głównie chodzi oto że cdp nie raczył przez serwis gram.pl poinformować szanownych klientów o problemach z wysyłką - czy to jest aż takie trudne ??? chyba nie pisanie o nagrodach itd. jakoś im dobrze wychodzi.
Nawet jak wysłali i dopiero dziś dadzą info z numerm przesyłki nie daj Boże po południu to ciekawe jak się umówię z kurierem - czyli pewnie grę dostanę jutro, czyli normalnie jak premiera.
jak dla mnie w takim przypadku było by wygodniejsze kupno w media czy innym sklepie , a pre -ordera brałem dlatego że było napisane jasno - gwarantowana dostawa na dwa dni przed premierą
jeśli chodzi o Medievala II to nawet na początku listopada nie dali info o przeniesieniu premiery z 1.11.2006 na 1.12.2006
przez takie zachowanie traci się wiarygodność w oczach klienta (cdp pewnie to rwie bo oni dbają pewnie o sklepy i większych odbiorców wychodząc z założenie że detaliczny klietn i tak kupi) i szybko na pre-ordera sie nie skuszę
np. dodatek do H5 (inni już marudzą na wysyłkę) kupię sobie spokojnie jutro w media

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

także dzwoniłem do mastrlinka i faktycznie paczki są wysłane - ale słowa wyjaśnień a nawet wykłe przepraszmy by się przydało i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:48, Mistic napisał:

> Uwazasz że jest już wysłana a tylko nie zaktualizowali że jest wysyłka wysłana?

Mowie to z wlasnego doswiadczenia bo moja paczke z Gothiciem wyslano 31.10 ale status zamowienia
zaktualizowano dopiero 1.11, wiem bo patrzylem co chwila.

Wysłali do mnie maila że wyślą dzisiaj, a dojdzie 1 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 08:14, Occulto napisał:

Właśnie kwadrans temu zadzwonił do mnie kurier, że ma dla mnie paczkę :-)


jasne jasne a jad ostaje takie cos:

Bardzo dziękujemy za złożenie zamówienia na Kolekcjonerską Edycję Medieval II: Total War.

Z przykrością musimy potwierdzić wcześniejszą informację (otrzymaną od nas w poniedziałek), że deklarowany wcześniej termin dostawy Twojej przesyłki dwa dni przed premierą, nie będzie możliwy.

Przyczyniła się do tego mocno opóźniona dostawa gotowych nośników z grą do CD Projekt, co wpłynęło na znaczne przesunięcie terminów konfekcji edycji kolekcjonerskiej, która dopiero w dniu dzisiejszym odbierana jest z produkcji.

Aktualny termin wysyłki Edycji Kolekcjonerskiej to czwartek 30 listopada, z terminem doręczenia na 1 grudnia.
Przypominamy, że koszt przesyłki kurierskiej dla przesyłek z Edycją Kolekcjonerksą Medieval II: Total War pokrywa w całości CD Projekt.

Za zamiany i wszelkie utrudnienia gorąco przepraszamy.

pozdrawiamy,
zespół gram.pl


Brawo CDP o glupotach to potraficie na stroni glownej pisac ale o tym ze nie dotrzymacie terminu nie... Ta statuetke to nie wiem za co dostaliscie z wp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2006 o 08:18, azur64 napisał:

Wysłali do mnie maila że wyślą dzisiaj, a dojdzie 1 grudnia.


czyli się nie wyrobili - szkoda że na ciebie wypadło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 08:21, azur64 napisał:

> czyli się nie wyrobili - szkoda że na ciebie wypadło :(
A nie na wszystkich?


jak pisąłem wcześniej dzwoniłem do masterlinka i mają przesyłkę na mój adres i nazwisko - nic innego nie zamawiałęm więc wnioskuję że to medieval :) Occulto także pisał ze dostał info o kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 08:22, scott napisał:

jak pisąłem wcześniej dzwoniłem do masterlinka i mają przesyłkę na mój adres i nazwisko - nic
innego nie zamawiałęm więc wnioskuję że to medieval :) Occulto także pisał ze dostał info o
kuriera

Ale masz ją dzisiaj dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zamawiałęm więc wnioskuję że to medieval :) Occulto także pisał ze dostał info

Dnia 30.11.2006 o 08:24, azur64 napisał:

o
> kuriera
Ale masz ją dzisiaj dostać?


tak dziś tylko że ja także mam zwykłą - czyli wiadomo że wersia EK jest opóźniona
brawo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOMENT -

czyli rozumiem, ze mimo braku potwierdzenia na stronie gram.pl wyslania paczek z medievalem, czesc paczek zostalo wyslanych, tak?

No tak przynajmniej wynika, z tego co piszecie - ze zadzwoniliscie do Mastera i sie zdziwiliscie ze paczka jest juz u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 09:54, DaRealOdi napisał:

MOMENT -

czyli rozumiem, ze mimo braku potwierdzenia na stronie gram.pl wyslania paczek z medievalem,
czesc paczek zostalo wyslanych, tak?

No tak przynajmniej wynika, z tego co piszecie - ze zadzwoniliscie do Mastera i sie zdziwiliscie
ze paczka jest juz u nich


dokłdnie tak jak tylko kurier się pojawi dam znać . udało mi się z nim umówić tak aby przesyłkę podrzucił mi do firmy gdzie pracuje . a tam zwykle masterlin przyjeżdza między 10-11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować