Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Oco chodzi z tymi kupcami mam Kupca który ma majątku 4+ i mimo że zarabia na turę 34 floreny to się nie bogaci
co mam zrobić jeżeli mają za mały majątek żeby przejmować majątek innych kupców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:15, marsinteligo napisał:

Szkoda że niemożna innej religi przyjąć

eee...jak sobie to wyobrażasz,jakby to miało wygladać w rzeczywistości? Król mówi:-Znudziła mi się ta nasza religia państwowa..od teraz allach akbar!XD Przecież to niemożliwe,by zmieniać religię państwową od tak ..bo chyba o to ci chodzi? A jeśli chodzi o religię w danej prowincji, to wystarczy mieć w takiej prowincji swojego kapłana,budować kościoły i z czasem prowincja się nawróci.A co do kupców to nie wiem,mało kiedy ich rekrutuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:15, marsinteligo napisał:

Szkoda że niemożna innej religi przyjąć


No w sumie fajnie by było jakby anglią dało się wybrać jako religię "państwową" anglikanizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:16, marsinteligo napisał:

Oco chodzi z tymi kupcami mam Kupca który ma majątku 4+ i mimo że zarabia na turę 34 floreny
to się nie bogaci
co mam zrobić jeżeli mają za mały majątek żeby przejmować majątek innych kupców


sprobuj przejmować dobra innych kupców wykluczając ich z gry lub wysyłać ich na wojaże po bliskim wschodzie i afryce może zarabiają gdzieś więcej florenów(jest to pokazane w finansach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>>>>>>>>Super!

Dnia 05.02.2007 o 18:27, konrad16061990 napisał:

eee...jak sobie to wyobrażasz,jakby to miało wygladać w rzeczywistości? Król mówi:-Znudziła
mi się ta nasza religia państwowa..od teraz allach akbar!XD Przecież to niemożliwe,by zmieniać
religię państwową od tak ..bo chyba o to ci chodzi? A jeśli chodzi o religię w danej prowincji,
to wystarczy mieć w takiej prowincji swojego kapłana,budować kościoły i z czasem prowincja
się nawróci.A co do kupców to nie wiem,mało kiedy ich rekrutuję.


W angli w tym momencie mam 100% mam po 2 kaplanów na każdym ternenie to się opłaca bomimo że walczyłem
z Fancją to mnie nie Ekskomunikował
Wczoraj grałem Aztekami i Kupiłem od Francji 2 miasta po 20000 ponieważ w Francuskich miastach jest katolicyzm wypędzili mnie z jednego miasta a najpierw musiałem zapłacić 5000 Zabojadom żeby mnie nie
atakowali A w tym mieście Które mi zostało mimo że mam cały garnizon to twarzyczka jest czerwona
Ale chodziło mi oto że jak gramy rusią to możemy zostać katolikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zabojadom
Co??? Jakim żabojadom?? Francuzi fajnie mówią po angielsku (w grze) ze swoim akcentem ^^ A poza tym mają elegancką jazdę... Niszczy wszystko po drodze... :)))


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 11:54, marsinteligo napisał:

Lansa Papetze(Państwa papekiego) jest 100 razy lepsza od tandetnej Francuskiej a dotego nie
mają
straży szwajcarskiej :_


Toznaczy francuzi niemają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 10:21, marsinteligo napisał:

A zresztą co było z polską Przecież przechrzciliśmy się na katolicyzm


oj kolego historia się kłania na nic się nie przechrzciliśmy tylko przyjeliśmy chrzest i staliśmy się państwem chrześcijańskim (katolickim) wcześniej byliśmy wolno wyznaniowi - czyli poganami potocznie
To co napisałeś miało by sens gdyby byli byśmy innego wyznania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 11:56, marsinteligo napisał:

A pogaństwo to niejest inna religia

może i miało by to sens gdyby wierzono w określone bustwo na całym obszarze uwczesnego państwa ale wtedy wierzono w różne bustwa w różnych regionach Polski i trudno by określić to jako jedną religię - to był zlepek wielu wierzeń - a i tak po chrzcie nadal praktykowano te obrzędy i wiele lat mineło nim się zakorzeniło chrześcijaństwo na naszych ziemiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko w grze grasują księżniczki na początku jak gram anglią też takową posiadam ale po jej klęsce już nie mam. księżniczki innych nacji plączą się stadami i teraz czy jest jakaś możliwość wygenerowania sobie takiej niewiasty czy pojawiają sie samoczynnie. jeśli można wygenerować to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 12:10, tajut napisał:

mam pytanko w grze grasują księżniczki na początku jak gram anglią też takową posiadam ale
po jej klęsce już nie mam. księżniczki innych nacji plączą się stadami i teraz czy jest jakaś
możliwość wygenerowania sobie takiej niewiasty czy pojawiają sie samoczynnie. jeśli można wygenerować
to jak?


poszukaj w tym temacie było to już ładnie wyjaśnione - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się samoistnie w miastach popatrz na drzewo genalogiczne jak jakieś dziecko urośnie powinno być
w mieści a potem znika gdy pozwalasz jej się żenić z twoim możnowałdcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie
Po którym evencie można popłynąć do ameryki i podbić Azteków?
Mam nadzieje, że teraz ktoś na nie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować