Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 14:04, marsinteligo napisał:

Wiem ja usunąłem portugalię. Niestety moge grać tylko w krutką kampanie.
Ale niema ona sensu( niema krucjat niema ekskomunikowania i niema inkwizytora) więc nadal gram
mediolanem)

Może ktoś zrobi takiego moda albo patch dzięki któremu bęędzie można grać w całej swojej okazałości
Panstwem Papieskim


EE.. nie ma inkwizytorów? Nie można ich samodzielnie trenować, ale po kilku turach masz prawie na pewno już jednego na mapie .Pojawiają się samoistnie.Co do krucjat i ekskomuniki..trochę za łatwo by było, gdyby te możliwości były tak dostępne,ale mod mógłby być :/Czekajmy cierpliwie, a na pewno ktoś wpadnie na ten sam pomysł i zabierze się do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołożyłem Polsce dwie nowe jednostki -
ciężkich kuszników z pawężami
spieszeni fedual knight - jako że brak nam dobrej piechoty wczesnego okresu :)
zmieniłem także model generałów (nie taki blaszny ) - użyłem istniejącej modyfikacji
za moim gramsajcie dałem screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 14:23, scott napisał:

Dołożyłem Polsce dwie nowe jednostki -
ciężkich kuszników z pawężami
spieszeni fedual knight - jako że brak nam dobrej piechoty wczesnego okresu :)
zmieniłem także model generałów (nie taki blaszny ) - użyłem istniejącej modyfikacji
za moim gramsajcie dałem screeny

Ej. To jest eleganckie... :D Możesz podzielic się swoją tajemnicą. Powiedz jak dodawac nowe tekstury do MEDIEVAL II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2007 o 14:29, PredAtor360 napisał:

Ej. To jest eleganckie... :D Możesz podzielic się swoją tajemnicą. Powiedz jak dodawac nowe
tekstury do MEDIEVAL II


dałęm linki do lepszej jakości zdięć na gamsajcie :)

wiedzą się podzielę tylko że -
nie jest to łatwa sprawa - przygotuję poradnik i wrzucę na gramsajcie - dam znać na forum
ogólnie mówiąc jest to bardziej skomplikowane niż w romie - dla przykładu daję wpis z pliku do edytowania textur i modeli ..
25 dismounted_feudal_knights 1 4 69 unit_models/_Units/EN_Lmail_Hmail/dismounted_feudal_knights_lod0.mesh 121 69 unit_models/_Units/EN_Lmail_Hmail/dismounted_feudal_knights_lod1.mesh 900 69 unit_models/_Units/EN_Lmail_Hmail/dismounted_feudal_knights_lod2.mesh 2500 69 unit_models/_Units/EN_Lmail_Hmail/dismounted_feudal_knights_lod3.mesh 6400 11 7 england 73 unit_models/_Units/EN_Lmail_Hmail/textures/EN_Lmail_Hmail_england.texture 72 unit_models/_Units/EN_Lmail_Hmail/textures/EN_Lmail_Hmail_normal.texture 57 unit_sprites/england_Dismounted_Feudal_Knights_sprite.spr 8 scotland 74 unit_models/_Units/EN_Lmail_Hmail/textures/EN_Lmail_Hmail_scotland.texture 72 unit_models/_Units/EN_Lmail_Hmail/textures/EN_Lmail_Hmail_normal.texture 58 unit_sprites/scotland_Dismounted_Feudal_Knights_sprite.spr 6 france 72 unit_models/_Units/EN_Lmail_Hmail/textures/EN_Lmail_Hmail_france.texture 72 ....itd

trzeba wiedzieć jak się w tym połapać dodatkowo trzeba zmienić jeszcze dwa pliki :) jak chcemy dodać komuś jednostki oraz pobawić się z teksturami - poradnik przygotuje na poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram Anglią i już połowa starego kontynentu jest moja.
Prowadzę jednocześnie wojny z:
Hiszpanią (narazie granicy bronię)
Polską (właśnie mi wypowiedziała wojnę)
Węgrami (zbytnio nie atakują)
Sycylią (zbytnio nie atakują)
Rusią (też nie atakują)

Frakcje które już wyeliminowałem przez wojnę to:
Szkocja
Francja
Dania
Mediolan
Portugalia

Trochę już te wojny prowadzę (praktycznie cały czas) ale jak na razie nie mam większych problemów (tylko ostatnio produkcja mi spadła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA!!!!
Wielkie Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego wraz z Zakonem Szpitala Najświętszej Marii Panny w Jrozolimie pokonał i zajał ziemie okropnych bluznierczych sprośnych i td. Polakufffff :)
Na a tak serio to mam
Polske (od Wrocjawia do kijowa czyli całą)
wiekszość Danii (nie chce mi sie z nimi walczyć
no i tyle
jeśli nie liczyc tego że mam oddział (pełno + władca) krzyrzaków wyszkolonych na full
i gospodarke dającą mega bogactwo
no i jestem najlepszy w wszystkich dziedzinach (bogactwo armia - to co dają na początku tury)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:03, Bartek 93 napisał:

HAHAHAHA!!!!
Wielkie Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego wraz z Zakonem Szpitala Najświętszej Marii Panny
w Jrozolimie pokonał i zajał ziemie okropnych bluznierczych sprośnych i td. Polakufffff :)
Na a tak serio to mam
Polske (od Wrocjawia do kijowa czyli całą)
wiekszość Danii (nie chce mi sie z nimi walczyć
no i tyle
jeśli nie liczyc tego że mam oddział (pełno + władca) krzyrzaków wyszkolonych na full
i gospodarke dającą mega bogactwo
no i jestem najlepszy w wszystkich dziedzinach (bogactwo armia - to co dają na początku tury)


Najlepiej najpierw zaatakować Mediolan A potem PP (za następną turę przywrucą cię do łask ) i Sycylię (łatwo jest ją pokonąć ) A polska jak narazie nie powinna cię zaatakować ,więc masz czas aby przennieść tylko część armi do granic polski(reszte zostawić na podbijanie Francji ) A polskę pokonasz w kilka tur od RUŚi jest narazie dalekok. Dlatego niestanowi ona zgraożenia daltego Wojska z teren ów polski przenieś do Wenecj na 100% cięzaatakiuje i zacznij podbijącć francje( zawiąz sojuśż z Anglią )potem Danię A potem gdy będziesz miał dużą flotę zaktaujes Anglię A potem sojuśż z Hiszpanią i zatakujesz Portugalię a potem Hiszpania Zatakuj Maurów
zatrzymaj się dopiuero tam gdzie rommel dotarł i wsztrzymaj ogień z Maurami(njlepiej sojusz) i przygotuj się do
wojny z C Bizantyjskim. itd ;) tak jest najłatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie najbardziej wkurza w M2?DANIA!!Ci kolesie to terminatory!!Tocze z nimi zaciekłe walki i nie ma na nich bata!!Mongołów pokunuje luzem a Danie nie!!HELP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 17:08, Mikex napisał:

Wiecie co mnie najbardziej wkurza w M2?DANIA!!Ci kolesie to terminatory!!Tocze z nimi zaciekłe
walki i nie ma na nich bata!!Mongołów pokunuje luzem a Danie nie!!HELP!!


Najlepiej atakuj każdego (obojętnie z kim walczysz) dużą i dobrze wyszkolona armią (przyda się też ulepszenie pancerza)... możesz też podczas oblężenia wykorzystywać szpiega do otwierania bram i wtedy nie stracisz tylu ludzi żeby wbic się do miasata/zamku tylko na luzie sobie wchodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co trzeba zrobić aby zakon templariuszy lub joanitów zechciał założyć w naszym mieście swą siedżibe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:38, Carter napisał:

Mam pytanie co trzeba zrobić aby zakon templariuszy lub joanitów zechciał założyć w naszym
mieście swą siedżibe


Musiasz podjąc się krucjaty i później będą zakładali siedziby w twoich zamkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 10:16, Furion III napisał:

Jak wygląda rozgrywka turowa w medieval II????, pytam ponieważ jeszcze nigdy nie grałem w żadną
grę z serii


Musisz to nadrobić czym prędzej :D Jedna z lepszych serii gier strategicznych, jeśli nie najlepsza.
Dużo można o niej opowiadać, najlepiej ściągnij demo i będziesz wszystko wiedział :)
Tury są tylko na mapie kampanii, na mapie walki nie ma podziału na tury.
Najkrócej to leci tak: robisz w swojej turze co tam masz do zrobienia, walczysz, budujesz, rekrutujesz itd, później każdy naród po kolei aż znów dojdzie do ciebie. Może nie brzmi to jakoś ambitnie, ale wyszło świetnie :D I tak też się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 10:16, Furion III napisał:

Jak wygląda rozgrywka turowa w medieval II????, pytam ponieważ jeszcze nigdy nie grałem w żadną
grę z serii


Prawie jak Heroes - masz limit pkt. ruchu dla jednostek, budujesz - zdobywasz miasta/zamki - tylko że są dodatkowe opcje jak dyplomacja itd. tam nie walczysz ze wszystkimi naraz - a możesz - czyli zrywanie sojuszy, zawieszenia broni itd
a walka w czasie rzeczywistym - powiem tyle lepszych bitew nie znajdziesz w innych grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 14:31, MastAlol napisał:

> Jak wygląda rozgrywka turowa w medieval II????, pytam ponieważ jeszcze nigdy nie grałem
w żadną
> grę z serii

Musisz to nadrobić czym prędzej :D Jedna z lepszych serii gier strategicznych, jeśli nie najlepsza.
Dużo można o niej opowiadać, najlepiej ściągnij demo i będziesz wszystko wiedział :)
Tury są tylko na mapie kampanii, na mapie walki nie ma podziału na tury.
Najkrócej to leci tak: robisz w swojej turze co tam masz do zrobienia, walczysz, budujesz,
rekrutujesz itd, później każdy naród po kolei aż znów dojdzie do ciebie. Może nie brzmi to
jakoś ambitnie, ale wyszło świetnie :D I tak też się gra.



No właśnie sobie zamówiłem edycję kolekcjonerską, bardzo mi się grafika spodobała na screenach:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oco chodzi z tymi kupcami mam Kupca który ma majątku 4+ i mimo że zarabia na turę 34 floreny to się nie bogaci
co mam zrobić jeżeli mają za mały majątek żeby przejmować majątek innych kupców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować