Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2006 o 16:25, Darkstar181 napisał:

A w jaki sposób można odblokować Polskę? Bo o ile pamiętam, nie jest dostępna początkowo do
grania..wiem tylko tyle że można pozostałe państwa później odblokować.
Niech zgadnę...trzeba ukończyć przynajmniej jeden raz kampanię?



Tia i trzeba zniszczyć Polskę jako frakcje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:25, Darkstar181 napisał:

> Łatwizna !!! Spróbuj zagrać Polską i poczekaj na Mongołów a póżniej Tatarów. To dopiero
jazda.
> Jak widzisz poniżej ja gram Polską. Zagranie jednej tury zajmuje mi oko 1 godziny - oczywiście

> samemu rozgrywając bitwy!
> > A w jaki sposób można odblokować Polskę? Bo o ile pamiętam, nie jest dostępna początkowo do
grania..wiem tylko tyle że można pozostałe państwa później odblokować.
Niech zgadnę...trzeba ukończyć przynajmniej jeden raz kampanię?

Jeżeli ukończysz kampanie krótką adblokujesz tylko częśc państw...Jeżeli długą wszystkie zostaną odblokowane. Ale jeżeli chcesz tylko Polskę to ją poprostu zniszcz. :) przejdź (na początku) długą kampanię na łatwym. Szybciutko i bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:25, Darkstar181 napisał:

Niech zgadnę...trzeba ukończyć przynajmniej jeden raz kampanię?


To chyba też, ale jest inny łatwiejszy sposób. Trzeba zniszczyć Polskę w Wielkiej Kampanii. Startujesz Cesarstwem, wysyłasz WSZYSTKIE wojska na Polskę i proszę bardzo. Polska jest Twoja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2006 o 16:27, PredAtor360 napisał:

Jeżeli ukończysz kampanie krótką adblokujesz tylko częśc państw...Jeżeli długą wszystkie zostaną
odblokowane. Ale jeżeli chcesz tylko Polskę to ją poprostu zniszcz. :) przejdź (na początku)
długą kampanię na łatwym. Szybciutko i bez problemu...

Ok, dzięki...gram właśnie w długą na normalnym...no to chyba trzeba jak najszybciej ukończyć, bo szczerze żałowałem, ze nie mogę na początku właśnie zagrać Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:25, Darkstar181 napisał:

A w jaki sposób można odblokować Polskę? Bo o ile pamiętam, nie jest dostępna początkowo do
grania..wiem tylko tyle że można pozostałe państwa później odblokować.
Niech zgadnę...trzeba ukończyć przynajmniej jeden raz kampanię?

Uczciwie to najłatwiej zacząć Cesarstwem i nie bacząc na koszta wyeliminować Polskę z mapy (zajmuje to momencik, jeśli tylko na tym się koncentrujesz)
Nieuczciwie wchodząc w pliki konfiguracyjne i zmieniąjąc wpis (albo przenosząc Polskę do odblokowanych, albo wpisując fakt ukończenia całej kampanii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:29, Lucas the Great napisał:

Uczciwie to najłatwiej zacząć Cesarstwem i nie bacząc na koszta wyeliminować Polskę z mapy
(zajmuje to momencik, jeśli tylko na tym się koncentrujesz)
Nieuczciwie wchodząc w pliki konfiguracyjne i zmieniąjąc wpis (albo przenosząc Polskę do odblokowanych,
albo wpisując fakt ukończenia całej kampanii)

BTW szkoda że CDP nie zdecydowało się na ponegocjowanie z CA/Segą i dorzucenie w naszym wydaniu Polski jako dodatkowego startowego kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż rozczaruję cię , ale nie trzeba ukończyć kampanii. Aby zagrać dodatkową nacją trzeba ją po prostu zniszczyć. A czemu gram Polską ? Bo udało mi się ją zniszczyć grając na początku Niemcami. I co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2006 o 16:29, Lucas the Great napisał:

Nieuczciwie wchodząc w pliki konfiguracyjne i zmieniąjąc wpis (albo przenosząc Polskę do odblokowanych,
albo wpisując fakt ukończenia całej kampanii)

Hmm... uniosę się jednak honorem i wyrżnę Polskę w pień przed zakończeniem kampanii. Szczególnie że jest słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:31, szuwax96 napisał:

No cóż rozczaruję cię , ale nie trzeba ukończyć kampanii. Aby zagrać dodatkową nacją trzeba
ją po prostu zniszczyć. A czemu gram Polską ? Bo udało mi się ją zniszczyć grając na początku
Niemcami. I co ?

No jak nie??? Żeby zagrac wszystkimi frakcjami trzeba przejśc długą kampanię. Niezależnie na jakim poziomie trudności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:36, szuwax96 napisał:

Dobra ! A teraz z innej beczki. Czy ktoś mi powie czy można zagrać Mongołami lub Tatarami.
Mi niestety jeszcze nie udało się ich zniszczyć.

W normalny sposób nie da się - zwróć uwagę, ze pojawiają się bez własnych ziem na pewnym etapie rozgrywki. Jest mod który odblokowuje wszystkie frakcje, ale nie pamiętam, czy daje też opcję grania chłopakami od Temudżyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:36, szuwax96 napisał:

Dobra ! A teraz z innej beczki. Czy ktoś mi powie czy można zagrać Mongołami lub Tatarami.
Mi niestety jeszcze nie udało się ich zniszczyć.



legalnie się nie da ale jest taki mod w którym jeszcze państwem papieskim się da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:43, szuwax96 napisał:

Rozumiem. Ale chodziło mi o to czy już ktoś może ich zniszczył i po prostu po przejściu tury
jest dostępna w grze jako następna nacja?



No mówię pokonałem ich i dopiero po zainstalowaniu moda da się nimi grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:43, szuwax96 napisał:

Rozumiem. Ale chodziło mi o to czy już ktoś może ich zniszczył i po prostu po przejściu tury
jest dostępna w grze jako następna nacja?

No więc moje dzielne weneckie jednostki w ziemi świętej pokazały Mongołom wyzszość cywilizacji zachodu (przy dużym wsparciu chorwackich zabójców) i nie ma opcji grania nimi... bo jak napisałem wcześniej startują później i bez ziem, więc według normalnych zasad nie ma nawet mozliwości zaczęcia nimi gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:51, szuwax96 napisał:

Zabójcy! Zabójcy!! a bez nich się nie da? Chłopaki trzeba się trochę namęczyć, np. grając Polską.



osobiście korzystam z zabójców kiedy mi się papiez nie podoba bo mi się ciągle wcina :P a trenuje ich jak mi kapłani wysiadają na heretykach i wiedźmach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować