Zaloguj się, aby obserwować  
Przedlack

Jaka jest wasza idealna gra?

113 postów w tym temacie

Moją idealną grą byłaby gra, która ma bardzo dużą GRYWALNOŚĆ... Na co grafika, na co mi muz... ee... Muzyka też jest ważna, to dzięki niej mogę odczuć większą część grywalności... Właśnie... Ideana gra według mnie to gra, w którą gra się przyjemnie, a na dodatek jest przyjemna dla ucha... (Mam nadzieją, że Assassin''s Creed taki będzie, no i że będzie na PC) Jako przykład mogę dać: Spełnienie wszystkich zapowiedzi SCDA i AC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ta jakby te zapowiedzi odnosnie AC sie sprawdzily to bylaby to megahit :D Ale te zapowiedzi sa zbyt kolorowe ;) i podejrzewam, ze bedzie jednak tylko na PS3 :/ Mam nadzieje, ze moje czarne mysli sie nie sprawdza ;) Moze przydalaby sie petycja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 19:06, Araondoion napisał:

Oj ta jakby te zapowiedzi odnosnie AC sie sprawdzily to bylaby to megahit :D Ale te zapowiedzi
sa zbyt kolorowe ;) i podejrzewam, ze bedzie jednak tylko na PS3 :/ Mam nadzieje, ze moje czarne
mysli sie nie sprawdza ;) Moze przydalaby sie petycja :P


Taka sama jak na drógą część Beyond Good & Evil?? Wysłałem chyba z 20 różnych tekstów, wyjaśniających czemu mieliby zrobić dwójkę... Kila miesięcy później Ubi ogłosiłm, że w studiu Michela Ancela (twórcy BGE) pracują nad tajemniczym projektem... Okazało się, że to zwyczajnie nowy Rayman...

Co do AC... Ja osobiście wierzę w Ubisoft Monteal (podobno najlepsza drużyna ubi) i wierzę, że moja idealna gra wyjdzie taka, jaką ją zapowaidają. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 19:11, Noxbi napisał:

Taka sama jak na drógą część Beyond Good & Evil?? Wysłałem chyba z 20 różnych tekstów, wyjaśniających
czemu mieliby zrobić dwójkę... Kila miesięcy później Ubi ogłosiłm, że w studiu Michela Ancela
(twórcy BGE) pracują nad tajemniczym projektem... Okazało się, że to zwyczajnie nowy Rayman...

Co do AC... Ja osobiście wierzę w Ubisoft Monteal (podobno najlepsza drużyna ubi) i wierzę,
że moja idealna gra wyjdzie taka, jaką ją zapowaidają. ^_^


Nie wiem jaka to petycja byla z BG&E ;) Taka, zeby Ubi zobaczylo, ze wielka rzesza graczy chcialaby ujrzec tą grę równiez na PC. Bo jak bedzie taka jak zapowiadali i bedzie tylko na PS3, no to fajnie, nie pogram sobie bo nie kupie konsoli ;) Bo cos tak jak zostanie wydana to utraci jakis status tam na PS3 no i chyba za kazdym razem jak slyszy sie plotki to UBI dementuje ;) Ale internet ponoc huczy od plotek na temat konwersji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja dodam dwa czy trzy grosze. IDEALNA gra wyścigowa musiałaby mieć:

-tuning niemalże nieskończony (jak formowanie karoserii w Carbonie)
-Nigdy nie kończąca się rozgrywka (po zakończeniu kariery dodatkowe nieskończone zadania)
-Mnóstwo aut które TY wybierasz i ściągasz
-Dobra fabuła
-Przeciwnicy którzy zostają do końca gry i niektórzy wryją się w pamięć
-Możliwość umieszczenia własnego soundtracku
-Kreator (duży) vinylów

Pomarzyć sobie można :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną grę, której zapowiedzi są różowe i... Piękne Haze... Tym razem na już na PC, ale gra nie jest jak typowy FPS... Nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyobraźcie sobie to czym miał być FABLE czyli gra w której jak twoja główna postać umarła ze starości mogłes kierować jego synem/córką ;] taki mmorpg FABLE Online tak to byłby ideał bo samo FABLE jest bardzo dobra a ajkby większe lokacje bez ładowania ciagłego i w mmo to płaciłbym nawet te 100 zeta za dwa miesiące ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:40, Inki napisał:

wyobraźcie sobie to czym miał być FABLE czyli gra w której jak twoja główna postać umarła ze
starości mogłes kierować jego synem/córką ;] taki mmorpg FABLE Online tak to byłby ideał bo
samo FABLE jest bardzo dobra a ajkby większe lokacje bez ładowania ciagłego i w mmo to płaciłbym
nawet te 100 zeta za dwa miesiące ;]

Fable tylko za pierwszym razem wciąga, później to nużące. Poza tym cały ten system dobra/zła do dupy i przereklamowany. Takim czymś to może się pochwalić genialna seria M&M gdzie mogliśmy być naprawdę kimś ZŁYM :). I do tej pory nie ma w tym gry lepszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion z jeszcze wiekszym swiatem, fabula na poziomie baldura badz fallouta no i oczywiscie jako massive multiplayer bez abonamentu z dodatkami wydawanymi co pol roku. :D jak czegos takie dozyje to bede szczesliwy i przestane wychodzi z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 00:13, Dominik84 napisał:

Oblivion z jeszcze wiekszym swiatem, fabula na poziomie baldura badz fallouta no i oczywiscie
jako massive multiplayer bez abonamentu z dodatkami wydawanymi co pol roku. :D jak czegos takie
dozyje to bede szczesliwy i przestane wychodzi z domu :D

Masz po części racje, ale nie chciałbym MMO. W ogóle strasznie nie lubie tego typu gierek, WoW - tylko czas sie traci. Co innego rozgrywka dla jednego gracza. Przyjemna, zawsze można przełożyć grę na później, nie zmarnuje się :). Co do samej mechaniki, z fabułą się zgodzę. Ale rozbudowałbym o parę elementów, które były w Morku, a w Obku dali wersje uproszczone niektórych rzeczy :). I skasowanie tego durnego dopasywania sie levelu potworow do levelu postaci :/. Wtedy mozna by bylo uznać grę za idealną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 00:18, el-coyote napisał:

> Oblivion z jeszcze wiekszym swiatem, fabula na poziomie baldura badz fallouta no i oczywiscie

..ciach..

Dnia 28.08.2006 o 00:18, el-coyote napisał:

rzeczy :). I skasowanie tego durnego dopasywania sie levelu potworow do levelu postaci :/.
Wtedy mozna by bylo uznać grę za idealną.


Racja, ale czy nie byloby fajnie moc zawalczyc swoim bohaterem (badz druzyna) z innym graczem? Chocby na Arenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować