Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Trochę, źle mnie zrozumiałeś - to było apropo pytania dambialko. Po prostu ty mu już odpisałeś, więc ja odpisałem na twój post... taki komentarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że wrzesień nadchodzi ??? premiera jest 8 listopada, jeśli o to ci chodziło. Do tego czasu mogą jeszcze duuużo rzeczy dopracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 21:06, Bambadil napisał:

Co z tego, że wrzesień nadchodzi ??? premiera jest 8 listopada, jeśli o to ci chodziło. Do
tego czasu mogą jeszcze duuużo rzeczy dopracować ;)


dobra pomyliłem się :P ale według mnie listopad to wciąż bardzo mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 21:09, Qba777 napisał:

> Co z tego, że wrzesień nadchodzi ??? premiera jest 8 listopada, jeśli o to ci chodziło.
Do
> tego czasu mogą jeszcze duuużo rzeczy dopracować ;)

dobra pomyliłem się :P ale według mnie listopad to wciąż bardzo mało...


Z całą pewnością się mylisz do listopada jescze mogą zmienić pół gry... widziałeś róznice miedzie resident evil 4 przed pathem i po robili go 2 miechy całkiem inna gra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 21:22, Davidallo napisał:

> > Co z tego, że wrzesień nadchodzi ??? premiera jest 8 listopada, jeśli o to ci chodziło.

> Do
> > tego czasu mogą jeszcze duuużo rzeczy dopracować ;)
>
> dobra pomyliłem się :P ale według mnie listopad to wciąż bardzo mało...

Z całą pewnością się mylisz do listopada jescze mogą zmienić pół gry... widziałeś róznice miedzie
resident evil 4 przed pathem i po robili go 2 miechy całkiem inna gra;)


nie. RE to gra konsolowa. Na konsoli miała takie efekty jak po patchu. Nie wiem dlaczego standardowa wersja jest okrojona. Ale dodanie efektów tych to żaden problem był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazłem kolejny błąd. Altair wpada w pułapke i jak walczy ze strażniakmi i rzuca tym rycerzykiem w ten stos drewna to on leci w gore jak z procy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo jest, ale nie go będzie! Jest dostępne dla dziennikarzy na E3, lecz my, że się tak wyrażę zwykli gracze(nie chce tu nikogo obrażać) niestety nie będziemy mogli pograć w demo AC. http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=35104 Wiem, że to może nie tak do końca oficjalny news, no ale. Z jednej strony fajnie, bo skupią się na dopracowaniu pełnej wersji, z drugiej czekać do listopada i "jechać" na sto razy oglądanych trailerach i screenach może dobić człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem ten fimiki, na którym Jade pokazuje ucieczkę Altaira po zabiciu naszego głównego wroga z dema E3. To co ty oglądałeś na gamespot E3 Live(zresztą ten fimik też jest na gamespot).

A więc jeśli ktoś chce zobaczyć Jade zapraszam do tego fimiku. A bym zapomniał: na fimiku jest też pokazana ucieczka Altaira przed ścigającymi go rycerzami.
http://www.gamespot.com/video/930278/6174521/videoplayerpop?rgroup=e32007_videos

Co do tego filmiku, to już chyba wiem jak będziemy mogli znaleźć miejsca przebywania naszych ofiar. Jak się dobrze przyjrzymy zaraz na sam początku grania tego gościa koło Jade, w grze widać po prawej dolnej stronie mapkę/navigator. A gdy wchodzimy do budynku, gdzie jest ta nasza przyszła ofiara mapka znika. Nie ma co idę dooglądać ten filmik. Może jeszcze coś się dowiem :) .

Davidallo - > O boże co za okropny błąd z tym gościem lecącym jak z procy. Znalazłeś może jeszcze jakies inne błędy bo my jakoś ślepi jesteśmy. Nie, nie ma co, nie kupuje AC skoro tyle błędów ;-P. Mógłbyś w końcu przestać! Do cholery to jest początkowa wersja AC. Do jej końcowej wersji zostało parę miesięcy, na którą UBI poświęci na dopracowaniu AC, czyli np. będzie usuwać takich kolesi z gry którzy lecą jak z procy :) i finalnej wersji takich gości(lecących jak z procy) już nie będzie, wiesz? Dopiero gdy w pełnej wersji zobaczysz takie babole to będziesz miał prawo być zły, ale teraz to trochę głupie. Jeśli tak bardzo chcesz wyłapywać błędy z finalnej wersji gry, to polecam Gothica 3. Tam to będziesz miał ręce pełne roboty. No i to Twoje szukanie błędów do czegoś się przyda przynajmniej. Cholera albo wiem! Pracujesz dla EA. I chcesz nas przekonać, że gry EA nawet w wcześniejszych wersjach ich gier nie mają tyle błędów i w ogóle gry UBI są be. No bo co innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 00:55, 4YoU napisał:

No to sie dowiedzialem cos wiecej :)

Skoki z dachu do wozu z sianem rox! :D Dla tej gry chyba moglbym kupic PS3, gdyby ta gra byla exclusivem. Pani Raymond tez niczego sobie ;)

I prosze... nie wspominaj o EA... brrr... szkoda, ze to wlasnie oni wydaja Crysis''a :/

Co do bledow, powtarzam, techdemo pewno bylo robione w pospiechu i tylko dla pokazu na E3. Nic dziwnego, ze sa bugi. Gra jest jeszcze we wczesnym stadium, ale do pazdziernika maja czas, zeby bledy poprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się nie podobało niektórym w prezentacji Assassin''s Creed na E3. Grafika świetna ale o tym było wiadomo już od dawna. Pokazano momenty walk i ucieczek, które moim zdaniem wyszły znakomicie. To będzie bardzo szybka gra akcji a takich tytułów brakuje na PC. Fabuła gry jest interesująca podobnie jak samo miejsce akcji. Interakcja z otoczeniem wchodzi w nową jakość i nie mam tu na myśli tylko Assassin''s Creed. Podobnie ciekawie wygląda sytuacja w takich grach jak Bioshock czy Stranglehold. Wracając do prezentacji to uroku dodaje jej z pewnością obecność Jade Raymond. Na filmikach pani producent jest w dobrym humorze, bo często się śmieje i po prostu cieszy się grą. Mam nadzieje, że to dobra wróżba i sam AC będzie równie dobry w praktyce, jak w zapowiedziach i trailerach. Co prawda jest jeszcze sporo błędów wymagających poprawy ale programiści mają jeszcze całe cztery miesiące, także w finalnej wersji nie powinno być problemów. Byle do listopada panowie, byle do listopada !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 00:55, 4YoU napisał:

Chyba znalazłem ten fimiki, na którym Jade pokazuje ucieczkę Altaira po zabiciu naszego głównego
wroga z dema E3. To co ty oglądałeś na gamespot E3 Live(zresztą ten fimik też jest na gamespot).


A więc jeśli ktoś chce zobaczyć Jade zapraszam do tego fimiku. A bym zapomniał: na fimiku jest
też pokazana ucieczka Altaira przed ścigającymi go rycerzami.
http://www.gamespot.com/video/930278/6174521/videoplayerpop?rgroup=e32007_videos

Co do tego filmiku, to już chyba wiem jak będziemy mogli znaleźć miejsca przebywania naszych
ofiar. Jak się dobrze przyjrzymy zaraz na sam początku grania tego gościa koło Jade, w grze
widać po prawej dolnej stronie mapkę/navigator. A gdy wchodzimy do budynku, gdzie jest ta nasza
przyszła ofiara mapka znika. Nie ma co idę dooglądać ten filmik. Może jeszcze coś się dowiem
:) .

Davidallo - > O boże co za okropny błąd z tym gościem lecącym jak z procy. Znalazłeś może
jeszcze jakies inne błędy bo my jakoś ślepi jesteśmy. Nie, nie ma co, nie kupuje AC skoro tyle
błędów ;-P. Mógłbyś w końcu przestać! Do cholery to jest początkowa wersja AC. Do jej końcowej
wersji zostało parę miesięcy, na którą UBI poświęci na dopracowaniu AC, czyli np. będzie usuwać
takich kolesi z gry którzy lecą jak z procy :) i finalnej wersji takich gości(lecących jak
z procy) już nie będzie, wiesz? Dopiero gdy w pełnej wersji zobaczysz takie babole to będziesz
miał prawo być zły, ale teraz to trochę głupie. Jeśli tak bardzo chcesz wyłapywać błędy z finalnej
wersji gry, to polecam Gothica 3. Tam to będziesz miał ręce pełne roboty. No i to Twoje szukanie
błędów do czegoś się przyda przynajmniej. Cholera albo wiem! Pracujesz dla EA. I chcesz nas
przekonać, że gry EA nawet w wcześniejszych wersjach ich gier nie mają tyle błędów i w ogóle
gry UBI są be. No bo co innego???


O cholera zdemaskowałeś mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce zobaczyć Assassin''s Creed demo E3 2007w całej okazałości, czyli od momentu gdy Altair stoir na szczcie kościoła do momentu kiedy się ukrywa w stogu siana przed goniącymi go rycerzami, to polecam ten filmik:

http://www.gamespot.com/video/930022/6174859/videoplayerpop?rgroup=e32007_videos

Jade już na nim tak nie tłumaczy wszystko, więc nawet można usłyszeć co mówi "duch" tego gościa co jest naszym głównym celem w tym demie. Widać poza tym cały gameplay(czyli mapkę, pasek życia etc.), a nawet przez krótką chwilkę widać menu AC. Naprawdę polecam, szczególnie dla tych którzy jeszcze w ogóle nie widzieli filmików AC z E3 ''O7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować