Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Delta Force Extreme - Temat ogólny

81 postów w tym temacie

Zakładma tem temacik, żeby uniknąć rozdrabniania tematów o tej grze. I przy okazji zadać pytanie.
Czy udało się komuś, załadować i uruchomić jakąkolwiek, dodatkową mapę do tej gry ?
Mi już się pomysły skończyły ... W poprzednich edycjach Delty, nie było z tym żadnego problemu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DF Extreme już w listopadzie w kioskach >:D
Może według wielu osób gra jest słaba, ale mnie się bardzo spodobała :) I czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skoro jest to temat ogólny to tu się dopisze;)
Bardzo fajna gra wciagajaca.
Niekotrzy mowia ze głupia i wogóle. Mi sie bardzo spodobala. Zlawszcza ze mam juz wczesniejsze czesci delta Force.
Fajna jest mozliwosc jazdy w roznych pojazdach jak w Far cry. Grafika jest super.
Tylko jeden minus brak zapisu podczas gry.
Ale polecam teraz kupilęm DF:X w EG i nei zaluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ,może to już było ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problomik, nie wiem jak mam utworzyć konto na Nova Word ,
wchodzę do gry wieloosobowej klikam na create accont i dalej się zacinam niestety nia znam angielskiego na tyle by się połapać o co chodzi dalej,proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę, nastawiony na słabiznę( nigdy nie byłem fanem DF, a produkt nabyłem tylko dlatego, że kolekcjonuję EG) i...zostałem miło zaskoczony. Gra się całkiem przyjemnie(według mnie nawet lepiej niż w Far Cry''a). Oczywiście nie jest to jakiś wielki hit, ale jako przerywnik między poważniejszymi dziełami jak znalazł.

PS. Nie wiem jak wy, ale ja do każdej misji używam snajperki. Nie ma to jak stanąć na wzgórzu i bez zadraśnięcia "rozwalić" całą armię:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 22:26, ShadowG napisał:

Kupiłem grę, nastawiony na słabiznę( nigdy nie byłem fanem DF, a produkt nabyłem tylko dlatego,
że kolekcjonuję EG) i...zostałem miło zaskoczony. Gra się całkiem przyjemnie(według mnie nawet
lepiej niż w Far Cry''a). Oczywiście nie jest to jakiś wielki hit, ale jako przerywnik między
poważniejszymi dziełami jak znalazł.

PS. Nie wiem jak wy, ale ja do każdej misji używam snajperki. Nie ma to jak stanąć na wzgórzu
i bez zadraśnięcia "rozwalić" całą armię:).

Gra fajna ale nie lepsza od FarCry''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 15:53, bula1111 napisał:

Jak strzelać z granatnika??

Klikasz kilka razy na 3 (wybor broni) bedzie najpierw seria pozniej pojedynczy strzal i na koncu granatnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grywalność ma sporą i bardzo mnie wciągła też nie jestem zabardzo przekonany do DF, ale Extreme jest fajne i naprawdę polecam.

Tylko jak zagrać przez neta. Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 20:14, Pingwin 5 napisał:

Mam te same pytanie co ShadwowG . Jak można zagrac prze neta ?? :(

Musisz założyć konto na novalogic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i moim zdaniem Delta Force Xtreme to najlepsze DF jak narazie wszyło . lecz musiał bym zaobaczyc helikopter w ogniu. Ładna grafika , troche gorzej z intelgencją przeciwników ale jest OK. N ajbardziej podoba m isie Czarna Wdowa :P !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 21:21, Pingwin 5 napisał:

Wiem, tylko wszystko pisz po angielsku....

Wchodzisz na novaworld.com, wybierasz Don’t have an account? Register now! Don’t have an account? Register now! I ACCEPT i dalej wypełniasz te 8 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w DF:X ale za pocinałem w DF:2, to była naprawdę świetna gra. Mówię w czasie przeszłym bo zapewne nikt już w to nie gra, ja prawdę mówiąc też już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klikam na gre wielosobową , łączy z nova word i musze wpisać imię i hasło ,wpisuje. ładuje i mówi żebym powtórzył i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować