• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
barteg

Kid Blocker - Beznadziejny programik .

Pytanie

Mam nadzieje ,że nie słyszeliście o tym programie ? To jest najgorszy z najgorszych programów świata. Rodzice założyli mi go ponieważ myśla ,że nie umiałem dawkować czasu gry a ja gralem tylko 3-4 , tak szczerze ile wy gracie ? A więc program działa tak najpierw moi rodzice wymyślają hasło np.XXXXXX , ja osobiscie nie znam tego hasła , pózniej ustalaja limity czasu dziennego czyli np . pon-2 godziny wto-1 godzina i to ja to musze dzielic z bratem czyli pon - 1gdzina dla mnie wto 30 min dla mnie reszta dla brata . Pozniej rodzice klikaja taki przycisk ,,ustaw limity dzienne i strzeż hasłem,, . No dobra ale jak juz np. wygram 1 godzine to mi sie wyłącza gra i pisze ,,masz 35 sek na podanie hasła,, i gra mi sie wyłacza , kiedys juz miałem zapisywac bo byłem hdzies daleko w grze ... i nagle Gra sie wyłacza i pisze ,,masz 35 sek na podanie hasła,, no a jak nie wpisze tego hasła komp mi sie włącza . No i jak ? Za duzo grałem ? Nie. Toz to nasze hobby a ostatnio mam gre TQ i chce sobie dłuze pograc ale nie moge . Bezsenes. Wypowiadajcie sie o tym chamskim programie ! Moze macie go ( aby nie ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

73 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.12.2006 o 12:40, barteg napisał:

Ostatnio kupiłem sobie gothic''a 3 a nie moge w niego grac bo nadal mam pogromce graczy ,,Kid
Blockera,,
I co teraz ?


Sformatuj dysk xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ale macie problem z programem :) wchodzicie w folder tam gdzie jest zainstalowany i kasujecie nie które pliki :> no i macie a jak pisze ze nie może byc skasowany bo jest w tej chwili w użyciu sciągacie UNLOCKERA i prawym klikacie na tym pliku UNLOCKER uwalniacie go kasujecie i gitara :D

UNLOCKER
http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=1571&t=59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.12.2006 o 15:31, super bizon napisał:

ale macie problem z programem :) wchodzicie w folder tam gdzie jest zainstalowany i kasujecie
nie które pliki :> no i macie a jak pisze ze nie może byc skasowany bo jest w tej chwili
w użyciu sciągacie UNLOCKERA i prawym klikacie na tym pliku UNLOCKER uwalniacie go kasujecie
i gitara :D

UNLOCKER
http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=1571&t=59


A u mnie to nie działa. :( Klikam na "blokowane" pliki, wybieram "Unlocker" i nic sie nie dzieje. :( Resetowałem kompa, itp. i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 22:32, Szczur22 napisał:

Odinstaluj go, zainstaluj na nowo i ustaw własne hasło- bedziesz miał rodziców i brata w swojej
łasce :D


;] Ale do odinstalowania też potzrebne jest hasło - a ja go nie znam... (BTW: skad wiesz, że mam brata? :D) I dlatego zainstalowałem Unlockera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 22:51, skaybay napisał:

Wspaniały program! Instalujesz i rodzice nie mają dostępu do komputera to jest życie ;) <joke>


:D
BTW: Zna ktoś taki program NAOMI? To właśnie z nim mam takie problemy, jeśli komuś udało sie go usunąć, BEZ hasła (no i oczywiście bez formatu dysku), niech napisze, jak to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

u mnie w szkole zaintaowany jest program "Beniamin"(jest zalecany przez Katolickie Centrum Kultury oraz Ministerstwo Edukacji Nardowej....dużo tłumaczy?)
blokuje większość stron(pisze że tematyka nieodpowiednia chodziaż tak nie jest) oraz blokuje ogólne ściągnie(musiałem nieźle się namęczyć żeby ściągnąć Firefoxa)
jak chciałem go wyłączyć to wchodziłem na tryb awaryjny dawałem msconfig i wyłączałem "Tguard".Lecz już to nie działa, nawet dałem program do innego katalogu....i nic

ma ktoś jakieś unlocki? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 22:23, Assasin93 napisał:

> ale macie problem z programem :) wchodzicie w folder tam gdzie jest zainstalowany i kasujecie

> nie które pliki :> no i macie a jak pisze ze nie może byc skasowany bo jest w tej chwili

> w użyciu sciągacie UNLOCKERA i prawym klikacie na tym pliku UNLOCKER uwalniacie go kasujecie

> i gitara :D
>
> UNLOCKER
> http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=1571&t=59

A u mnie to nie działa. :( Klikam na "blokowane" pliki, wybieram "Unlocker" i nic sie nie dzieje.
:( Resetowałem kompa, itp. i nic.



jak masz plik zablokowany to zaznaczas na liscie i klikasz Uwolnij i kasujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 23:02, super bizon napisał:

jak masz plik zablokowany to zaznaczas na liscie i klikasz Uwolnij i kasujesz :D


Przecież tak robiłem. :/
BTW: Na jakiej liście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 22:58, Assasin93 napisał:

> Wspaniały program! Instalujesz i rodzice nie mają dostępu do komputera to jest życie ;)
<joke>

:D
BTW: Zna ktoś taki program NAOMI? To właśnie z nim mam takie problemy, jeśli komuś udało sie
go usunąć, BEZ hasła (no i oczywiście bez formatu dysku), niech napisze, jak to zrobił.


och to takie proste ;)
1 Zainstaluj Linuxa tam nie chodzą prawie żadne programy z windowsa ;)
2 Zainstaluj program o podobnym do Naomi (czy jak mu tam) działaniu i ustaw hasło i limity dla rodziców oko za oko ząb za ząb ;)
3 Pogmeraj w plikach tego czegoś i zrób mu małe "spięcie" ;)
4Przkopiuj co ważniejsze dane na inną partycje i zrób format a potem zainstaluj WSZYSTKIE jakie się da programy o działaniu takim jak w/w i ustaw własne hasło (aby rodzice nie mieli czym Cię blokować)
5 Popróbuj z trybem awaryjnym
6 Naucz się żyć w zgodzie z wrogiem (przekonaj rodziców o tym że jesteś odpowiedzialnym "dzieckiem" i że sam potrafisz się kontrolować).

Polecam ostatni sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kurcze.. nadal mam ten program (to mój temat z tamtego profilu) I nic się nie da zrobić..tak sobie oglądam rekordy w graniu : 10-16h ...mój to 4h . Jest jakaś różnica ,nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować