• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
barteg

Kid Blocker - Beznadziejny programik .

Pytanie

Mam nadzieje ,że nie słyszeliście o tym programie ? To jest najgorszy z najgorszych programów świata. Rodzice założyli mi go ponieważ myśla ,że nie umiałem dawkować czasu gry a ja gralem tylko 3-4 , tak szczerze ile wy gracie ? A więc program działa tak najpierw moi rodzice wymyślają hasło np.XXXXXX , ja osobiscie nie znam tego hasła , pózniej ustalaja limity czasu dziennego czyli np . pon-2 godziny wto-1 godzina i to ja to musze dzielic z bratem czyli pon - 1gdzina dla mnie wto 30 min dla mnie reszta dla brata . Pozniej rodzice klikaja taki przycisk ,,ustaw limity dzienne i strzeż hasłem,, . No dobra ale jak juz np. wygram 1 godzine to mi sie wyłącza gra i pisze ,,masz 35 sek na podanie hasła,, i gra mi sie wyłacza , kiedys juz miałem zapisywac bo byłem hdzies daleko w grze ... i nagle Gra sie wyłacza i pisze ,,masz 35 sek na podanie hasła,, no a jak nie wpisze tego hasła komp mi sie włącza . No i jak ? Za duzo grałem ? Nie. Toz to nasze hobby a ostatnio mam gre TQ i chce sobie dłuze pograc ale nie moge . Bezsenes. Wypowiadajcie sie o tym chamskim programie ! Moze macie go ( aby nie ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

73 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

moi rodzice też mówia zebym dużo nie grał ale za tydzień zaczyna sie szkoła a w liceum trzeba się uczyc i będe mało grać a program jest według mnie bezsensu to tak jakby ktoś robił dokument prze godzine i się mu by wyłaczyło bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja jestem ZA takimi programikami dla osób które nie sa w stanie dawkować sobie komputera/internetu.
Wg lekarzy 3-4 godziny to jest dużo, naprawde.Doba ma 24h, 12 godzin spania (optymalnie) to znaczy ze granie zajmuje 1/3 albo 1/4 całego dnia! :) Sa wakacje, won z domu piłke kopać.

Komputer w obecnych czasach młodym wiecej szkodzi niż pomaga,wiec jestem ZA.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2006 o 10:51, Selv napisał:

Ja jestem ZA takimi programikami dla osób które nie sa w stanie dawkować sobie komputera/internetu.

Wg lekarzy 3-4 godziny to jest dużo, naprawde.Doba ma 24h, 12 godzin spania (optymalnie) to
znaczy ze granie zajmuje 1/3 albo 1/4 całego dnia! :) Sa wakacje, won z domu piłke kopać.

Komputer w obecnych czasach młodym wiecej szkodzi niż pomaga,wiec jestem ZA.
:)

Ja kopie piłke codziennie po 1-2-3 godzin najwiecej to 5 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2006 o 10:52, Budo napisał:

12 godzin spania? Oszalałeś? Kto tyle śpi xD


Jakbym mial czas, to bym tyle spal ;P
Serio, niestety go nie mam, ale osoby ktore dopiero co ida do LO maja szanse spelnić moje marzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tez tak mam ale jakoś sie zyje jestem jedynakiem wiec nie mam problemu :). ale do kompa sie czesto moja mamuśka dobija no i musze jej ustapic i sziedzi i siedzi. jeszcze wiecej siedzi jak ja gram :( A domnie pretessje ze ja dlugo siedze.

Co do głopotu berteg - Nie mozesz poprostu odinstalowac tego program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Selv, nie dobijaj mnie. Kurde blade, ja mam zamiar pograc trochę w tym roku (teraz I LO) a Ty mi tu z takim tekstem wyjeżdżasz... Ja jestem wdzięczny, że moi rodzice nie wiedzą jak się posługiwać kompem na poziomie wyższym niz programy potrzebne im do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja bym to zrobil calkowicie inaczej.
1. Zainstalowalbym programy ktory niby jest podobny do tego (chyba ten Kid Blocker dziala w tle) np. programik do CS''a - Cheatind Deatch. Ze niby cos tam dziala.
2.On pewnie wlacza sie podczas startup. To go wylacz - wejdz w uruchom, wpisz msconfig, znajdz zakladke uruchamianie. i odnajdz swoj "glupi" program.
3. Sprobuj go tez odinstalowac w trybie awaryjny. bo w nim takie "dodatkowe" programy sie nie uruchamiaja.
4. Jak go zablokujesz mozesz sprobowac pomieszac w rejestrze i w Uruchom wpisz regedit. Tam w zakladce edycja wybierz znajdz i wpisz nazwe to co chcesz usunac. Jak cos znajdzie na temat tego programu i usun te klucze.

P.S. to sa maje wskazowki ktorych nie musisz brac pod uwage, jesli sie cos skopie to nie miej do mnie zadnego zalu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Uważam że taki sposób restrykcji nakładany na dzieci/młodzież przez rodziców jest beznadziejny. Wiadoma nauka jest ważna, ale coś takiego wzbudza tylko poziom frustracji u ludzi. Pamiętam jak kumpel z podstawówki (czasy 386/486) przychodził grać do mnie na kompie bo mu rodzice zamykali na klucz. Powinno się samemu umieć lub starać nauczyć się zarządzania swoim wolnym czasem i poznać jakie są priorytety.

---->barteg pogadaj z rodzicami. Jeśli wcześniej przesadzałeś z ilością czasu jaki spędzałeś przed kompem może wystarczy przyhamować. Jeśli zaś zrobili to sami bez powodów, pokaż im że potrafisz sobie dawkować codzienną porcję grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A może spróbować dość kontrowersyjnej metody, obecnie rzadko stosowanej, takie jak rozmowa z rodzicami. Próba ich przekonania, że nie trzeba Cię w taki sposób ograniczać? Jeżeli uważają, że wystarczy Ci godzina dziennie, to na wstępie możesz im pokazać, żę nie potrzebujesz żadnych programów, by grać godzine i nie więcej. A potem możesz przejść do etapu drugiego, czyli stopniowego zwiększania czasu gry.
Według mnie zawsze lepsze to niż kombinowanie z tmy programem. Pomyśl, co się stanie, jak rodzice się dowiedzą, że usunąłeś program/zmieniłeś hasło/coś tam innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2006 o 10:45, barteg napisał:

To jest najgorszy z najgorszych programów świata.

To zależy z czyjego punktu widzenia :)
Dla Twoich rodziców jest chyba najlepszy, bo ogranicza Tobie dostęp do kompa (skoro sie na to zdecydowali, to widocznie przesadzałeś z graniem).
Ale skoro kombinujesz jak to obejść, to popróbuj zgadnąć hasło i wtedy zdejmij/zmień limity. Albo odinstaluj/usuń na siłę program, ściągnij od nowa zainstaluj (żeby rodzice widzieli, że jest) i ustaw sobie takie limity jakie chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2006 o 11:24, natanadler napisał:

(...) zamykali na klucz.


Klawiaturę? Sam taką obudowę miałem. Ciach! I klawiatura nie działa. Trzeba kluczyka. Na szczęście udało mi się takowy zdobyć :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2006 o 11:32, Arclight napisał:

Klawiaturę? Sam taką obudowę miałem. Ciach! I klawiatura nie działa. Trzeba kluczyka. Na szczęście
udało mi się takowy zdobyć :>


Ja miałem 486 dx4 i moja obudowa nie była zamykana na klucz, ale ja byłem szczęśliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2006 o 10:51, Selv napisał:

12 godzin spania (optymalnie)

?! chyba czytales instrukcje obslugi kota. dla ludzi 7-8h (ja zazwyczaj 6 - sen to marnowanie zycia)

Dnia 28.08.2006 o 10:51, Selv napisał:

Komputer w obecnych czasach młodym wiecej szkodzi niż pomaga,wiec jestem ZA.
:)

imho zabranianie dla zabraniania jest bez sensu, jezeli granie zle wplywa na oceny, albo zdrowie to ok, czasami trzeba pogonic dzieciaka na swierze powietrze (hmm, w miescie?). ale wycinac tu 30min, tam godzina. chore.
cos dla leniwych rodzicow - po co sie uzerac jak bezduszny program wszystko zalatwi za nas.

jakby co jestem typowym nalogiem ktory od kompa odchodzi tylko jak musi zjesc albo spac (praca,nauka,rozrywka). koncze studia, mam normalna prace. zdrowie tez mam idealne - duzo biegam za autobusami. Wiec kochani rodzice, skoro przy kompie siedze od przedszkola (doslownie) to dlaczego moj swiat sie nie zawalil? Porozmawiajcie spokojnie z dziecmi a nie tresujecie jakimis programami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wiem że to durne ale patrzyłes w procesach?ctrl+alt+delete zakladka procesy i szukasz czegos co ma koncówke kb lub ppodobnie brzmi z nazwy i dajesz zakoncz proces programik sie ( o ile bedzie tma proces) wylączy ale przy ponownym uruhomieniu bedzie dzialal normalnie... ew kup proszek fluorescencyjny posyp nim klawisze i potem przy lampie ultra fioletowej zobaczysz jakie przyciski nascikali starszy potem oi le to krotkie/ lub cos znaczaczace haslo to odgadniesz^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2006 o 11:04, Filip92 napisał:

Tez tak mam ale jakoś sie zyje jestem jedynakiem wiec nie mam problemu :). ale do kompa sie
czesto moja mamuśka dobija no i musze jej ustapic i sziedzi i siedzi. jeszcze wiecej siedzi
jak ja gram :( A domnie pretessje ze ja dlugo siedze.

Co do głopotu berteg - Nie mozesz poprostu odinstalowac tego program

Niby jak ? Toz to jest nie wiadomo gdzie zainstalowane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować