Zaloguj się, aby obserwować  
Konradhinio

MuOnline

369 postów w tym temacie

uważałem, że mu jest super, grałem w to miesiącami i miałem naprawdę dobrą postać, wciagneło mnie na maxa, wtedy mógłbym przysiąc że jest to najlepsza gra na świecie i to do niedawna, aż któregoś dnia włączam gre loguje się patrzę i nie mam nic ktoś okradł moje konto :/ ukradł moj set który zbierałem naprawdę długo i byłem z niego dumny, straciłem wszyskie blessy, soule, chaosy, bronie i wszyskie zeny :( załamka na maxa. Minęlo kilka dni i mojego kolege też tak samo okradli wszystkie te itemy miały wartość około 300zł jeśli byśmy je chcieli kiedyś kolwiek sprzedać na allegro a ktoś tak poprostu je ukradł. Od wtedy ani razu już nie włączyłem tego i uważam, że mu to g... . Bez przesady, że webzen nie może w pełni zabezpieczyć swoich graczy przed włamaniami i kradzieżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra wciaga ale nie proponuje grac na globalu tylko na prywatnych serwerach na ktorych nie dosc ze wiekszy exp lepsze itemy wiecej kamieni mila atmostera to jeszcze do tego wieksze bezpieczenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 10:36, WąChU napisał:

A wlasnie co sie dzieje teraz z globalem ? Podobno gre przejmuje firma K2 i stawia nowe serwy.


Trwa Czas Chaosu... przez ten czas nic nie będzie zapisywane, serwery staną ze stanem z 9 lutego. Gracze, którzy nie zaaprobowali Umowy stracą konta...

Rzeczywiście, za 2 mld $ K2N kupiło od WebZenu Globala, ale nie pytaj czy będzie płatny itd... Wszystko rozstrzygnie się 17 lutego...

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde miało się niby rostrzygnąć dzisiaj ten cały czas chaosu :P A tu nic jeszcze nie wiadomo na oficjalnej stronie MU :/ A może wiadomo już coś czy będzie od tej pory płatne czy nie ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 16:51, Velociraptor napisał:

Kurde miało się niby rostrzygnąć dzisiaj ten cały czas chaosu :P A tu nic jeszcze nie wiadomo
na oficjalnej stronie MU :/ A może wiadomo już coś czy będzie od tej pory płatne czy nie ?
:|


Będzie na pewno za free
Lada chwilka powinien byc otwarty serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie taka lada chwilka... o 16. PST (-9 w stosunku do nas, jeśli się nie mylę). Czyli na nasze to będzie ok. 1 w nocy. I mam tylko nadzieję, że pojawi się wtedy "poważna" strona... Sądząc po tym, co K2N zrobiło kilka dni temu ze stronką KOL-można spodziewać się fajerwerków:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na nasze

Dnia 17.02.2006 o 17:41, MonkOfWar napisał:

to będzie ok. 1 w nocy.


Stary nawet niewiesz jak bardzo mnie zalamales w tej chwili ;-/ Jesli oczywiscie masz racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 20:16, MonkOfWar napisał:

Rację mam. Jedyna kwestia, to czy jest -9 czy -10:). Więc będzie o 1 lub 2:).


To niechce mi sie czekac. Pogram sobie w sobote rano.
Niewiesz przypadkiem czy nie trzeba bedzie sciagac nowego klienta i tworzyc konta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klient pojawi się do ściągnięcia właśnie o owej 1/2. Kont nie trzeba tworzyć na nowo. Chyba, że je straciłeś (nie zaaprobowałeś Umowy=w dniu dzisiejszym zostało skasowane)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już jest... ja właśnie ściągam klienta z zabójczą prędkością, mam 8%... Są dodane wreszcie Eventy (DS, BS, CC, CS), Kalima i LoT... Nowe przedmioty oczywiście też...

PS Jaki masz nick:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zapomniałem dodać: GDZIE grasz?

Ja: Wigle, MonkOfWar, MonkOfSky, MonkOfSeal. Ten pierwszy to wiadomo, standardowa postać, którą akurat nie gram. Skupiam się na drugim, DW. Trzecia jest elfka którą grać zamierzam dopiero wtedy, gdy znudzi mi się reszta...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 12:01, Night Elf napisał:

WąChU w opisie Guild Wars na stronie sklepu masz napisane, ze nie trzeba placic abonamentu.
Jesli KUPISZ Guild Wars na CD to nie placisz za granie, ale bedzie trzeba dokupywac dodatki.
Narazie platnego rozszezenia nie bylo o ile wiem wiec spox. Abonament placi sie tylko wtedy
jesli nie kupisz gry w sklepie [nie kupisz gry na CD].


Małe sprostowanie:
Gre się kupuje w sklepie za 129zł, jeżeli nie lubisz nadwrężać swoich nużek to możesz zamuwić w sklepie gram.pl ale wtedy musisz poczekać (bodajże 3 dni pocztą polską), możesz jeszce ściągnoć samą grę i kupić samego cd-keya ale to cię wyjdzie drożej nisz byś kupił pudełkową wersję gry (po za tym jak ściągniesz samego klijenta to muisz jeszce dogrywać do niego mapy). Guild Wars jest hyba jedynym bardziej ambitniejszym MMORPG (chociarz twórcy mówią, że to CORPG ale dla mnie to i tak MMO), w którym się nie płaci abonamentu (tak jak np. w WoWie czy Lineage 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS: Grałem w MU tydzień noi mi się nie spodobało. Jeżeli chodzi o darmowe MMO to polecam tibie: www.tibia.pl , www.tibia.com ; mimo nie zaciekawej grafiki gra jest w pożo choć powoli traci swój dawny klimat :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... napisales to samo co ja napisalem tylko inaczej... wiec to nie jest rzadne sprostowanie...

O wiele lepsze od tibi jest UO, a i sa Polskie serwery...

UO tez jest za darmo... o ile sie gra na darmowych serwerach, ktore sa legalne... o ile wiem. Ze strony www.UO.com trzeba sciagnac dodatek [ o ten -> http://www.uo.com/uoml/ ], a potem dostac konto na jakims Polskim serwie np. Dream Masters -> http://www.dm-uo.pl/ sciagnac pliki tego serwera i mozna sie cieszyc z grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 14:47, Night Elf napisał:

Wiesz... napisales to samo co ja napisalem tylko inaczej... wiec to nie jest rzadne sprostowanie...

O wiele lepsze od tibi jest UO, a i sa Polskie serwery...

UO tez jest za darmo... o ile sie gra na darmowych serwerach, ktore sa legalne... o ile wiem.
Ze strony www.UO.com trzeba sciagnac dodatek [ o ten -> http://www.uo.com/uoml/ ], a potem
dostac konto na jakims Polskim serwie np. Dream Masters -> http://www.dm-uo.pl/ sciagnac
pliki tego serwera i mozna sie cieszyc z grania.

Ehmm od kiedy priv do UO jest legalny?? Z tego co pamiętam to raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanownemu Państwu przypominam, że temat ten zwie się MuOnline (z trzema wykrzyknikami-poważna sprawa). A privy są nielegalne, z nielicznymi wyjątkami. A temat o MMORPG mamy tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=508&u=225
A dyskusja o privach została jakiś czas temu założona, i momentalnie zamknięta, ze względu na ów brak legalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować