Zaloguj się, aby obserwować  
Konradhinio

MuOnline

369 postów w tym temacie

Beznadziejny hack''n''slash. Nie potrafie zrozumiec ludzi, ktorzy graja w to miesiacami i twierdza ze gra jest fajna. Mi sie rzygac chcialo po niecalym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MuOnline... gralem troche w to, ale nie jestem milosnikiem Diablo podobnych gier ;\. Gra mialaby potencjal gdyby sie o wiele szybciej rozwijala... kiedy gralem w to ostatnio na globalu [bodajze z 2 lata temu] szybko sie nudzila, szybko sie poznawalo wszystkie miejsca, a na serwerach prywatnych juz w ogole. Ostatnio szukalem tego czegos dla mlodszego kuzyna [chcial w cos pograc] i generalnie z tego co widzialem nic sie w niej nie zmienilo. Te same lokacje itp. itd.

Generalnie to jest gra na pare dni. Nie rozumiem jak mozna spedzac pare miechow przy takim czyms, siedziec jak zoombie przed kompem i klikajac tylko myszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 12:52, Night Elf napisał:

Nie rozumiem jak mozna spedzac pare miechow przy takim czyms, siedziec jak zoombie przed kompem i klikajac
tylko myszka.


Tak wygląda wiekszość dzieciaków w kafejkach w moim mieście, bardzo stosowny opis ;)

Gra miałaby jakieś zalety, gdyby nie polegała wyłącznie na sieczce... Questów jest zdaje się mniej niż palców u jednej dłoni, a moze dzięki takowym stałaby się ciekawsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż dla mnie MU jest marną tajwańską podrubką Diablo2... nie wnosi dosłownie nic do świata gier RPG, hack''n''slash czy też MMoRPG... liniowa, monotona, powolna - poprostu nuda i strata czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WąChU w opisie Guild Wars na stronie sklepu masz napisane, ze nie trzeba placic abonamentu.
Jesli KUPISZ Guild Wars na CD to nie placisz za granie, ale bedzie trzeba dokupywac dodatki. Narazie platnego rozszezenia nie bylo o ile wiem wiec spox. Abonament placi sie tylko wtedy jesli nie kupisz gry w sklepie [nie kupisz gry na CD].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 09:12, AN0WN1M napisał:

No cóż dla mnie MU jest marną tajwańską podrubką Diablo2... nie wnosi dosłownie nic do świata gier RPG, hack''n''slash czy
też MMoRPG... liniowa, monotona, powolna - poprostu nuda i strata czasu!


Strata czasu powiadasz. To moze wyjasnij mi czy dzisiaj jakakolwiek gra nie marnuje czasu

Toszeczke bezsensu stwierdzenie
Kazdy ma prawo decydowac na co swoj czas "zmarnuje".
Gierka jest fajna do szybkiego pogrania.
jest prosta i mozna do niej w kazdej chwlil powrocic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2005 o 02:35, Sphinx napisał:

Strata czasu powiadasz. To moze wyjasnij
mi czy dzisiaj jakakolwiek gra nie marnuje czasu

Tutaj się z tobą zgodzę.

Dnia 22.11.2005 o 02:35, Sphinx napisał:

Toszeczke bezsensu stwierdzenie
Kazdy ma prawo decydowac na co swoj czas
"zmarnuje".
Gierka jest fajna do szybkiego pogrania.

Ale tutaj to już przesadziłeś, równie dobrze można powiedzieć, że saper z windowsa jest super.(żartuję)

Dnia 22.11.2005 o 02:35, Sphinx napisał:

jest prosta i mozna do niej w kazdej chwlil powrocic..

Prosta to fakt ale wracać do niej to już naprawde trzeba nie mieć co zrobić z wolnym czasem, wolałbym już się zdrzemnąć.

Dnia 22.11.2005 o 02:35, Sphinx napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra ta nie jest moze swietna graficznie i w ogule pod wieloma wzgledami jest cieka ale ta gra uzaleznia niby bije sie w kolko 350 lvl czy 1000 i robi sie resa ta gra sie nie nudzi.Ktos chce zagrac w ta gre tutaj jest adres www.mu.xp.pl tam mozna sie dowiedziec jak zalozyc serwa i znalesc inne zeby pograc na nich rowniez tam mozna dowiedziecsie o roznychnowinkach ze swiata MUonline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że kiedyś w to dużo grałem, ale ta gra ma jeden probelm.
Możesz iść na Globala i zdobywać 1 poziom tygodniowo + modlić się że nikt ci nie zhakuje konta, albo grać na prywatnym serwerze i zmieniać serwer co tydzień (jak dobrze pójdzie, jak źle to serwer padnie na następny dzień od jego założenia).Jedyne pożądne serwery to takie za które się płaci (kto by płacił za taką gre?).

teraz to ogólnie nie moge na te grę patrzeć, a jeśli ktoś chciałby zacząć w to grać to stanowczo mu odradzam, chyba że lubi bezmyślne łupaniny (na grę przypada 1quest =p).Wogóle chińczyki nie robią dobrych gier (i to nie jest wyjątek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 18:16, Fum4R napisał:

Beznadziejny hack''n''slash. Nie potrafie zrozumiec ludzi, ktorzy graja w to miesiacami i twierdza
ze gra jest fajna. Mi sie rzygac chcialo po niecalym tygodniu...

Diablo tez nieby takie jest a mi sie bardzo podoba :D niewiem czemu diablo ma to cos :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować