Zaloguj się, aby obserwować  
Mistic

Heroes V: Hammers of Fate (Kuźnia Przeznaczenia) - temat ogólny [m]

396 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2006 o 21:51, Powerslave napisał:

Mało przekonywujący ten dodatek, odnosze wrażenie że ten smok z lavy daleko odchodzi od koncepcji
HOMM5, rasa krasnoludów oczywiscie pasuje jak najbardziej ale ten smok hmm chyba to tylko moje
zdanie bo wielu się tymi postaciami zachwyca


Ale dlaczego akurat on odchodzi od "koncepcji HOMM5"? Smok jak smok... (No może bez skrzydeł ale też smok :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 21:51, Powerslave napisał:

Mało przekonywujący ten dodatek, odnosze wrażenie że ten smok z lavy daleko odchodzi od koncepcji
HOMM5, rasa krasnoludów oczywiscie pasuje jak najbardziej ale ten smok hmm chyba to tylko moje
zdanie bo wielu się tymi postaciami zachwyca


Ale to nie są smoki w języku angielslikm istnieją dwa smoki jeden bezszkrzydły czyli Drake a drugi ze szkrzydłami czyli Dragon. U nas w języku polskim to i to jest smokiem , a w języku angieelskm jest dosyć duża różnica. U nas będzie to Magmowy Smok, a w anglii Lava Drake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 21:59, Dark Demon napisał:


Ale dlaczego akurat on odchodzi od "koncepcji HOMM5"? Smok jak smok... (No może bez skrzydeł
ale też smok :P)


bardziej przypomina mi zwykłą jaszczurke co stoi na dwóch łapach :P z tym że się jarzy jaskrawo :P, w HOMM3 Armagedon Blade był podobny smok tylko że kryształowy :), zobaczymy w akcji mże zmienie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:04, Dark Demon napisał:

A podobno miała wyjść tak szybko... :P

A nie jest tak ? Przecież dopiero co ogłosili, że będzie dodatek, a już jest w planie wydawniczym CDP. Już od 24 listopada będzie można go nabyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowinek :)

Na oficjalnej stronie HoMM pojawiły się portrety i biografie 4 bohaterów Fortecy - http://www.mightandmagic.com/us/

Nival na swojej stronie umieścił informacje o frakcji krasnoludów (niestety po rosyjsku :/ ). Daję jednak ten adres przez wzgląd na szkice jednostek :P - http://www.nival.com/homm5_ru/5060/city/5116/ (są niżej na stronie z linka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

parę spraw do poruszenia mi zostało :P
wiem, ze troche za wczesnie aby pytac ale, dacie odpowiedz jak tylko bedziecie wiedziec, bo ja tu bede coraz rzadziej ... :(

primo 1 - czy te 59,90 zł za dodatek bedzie mozna zamienic, oczywiscie nie calosc na wPLN ?:>
moim zdaniem najlepsze rozwiazanie to cena 39,90 zł, a pozostale 20 wPLN no i koszt przesyłki, jesli nie bedzie darmowy takze w wPLN =]
secundo 2 - jednostki renegackie, na pewno bedzie to mialo cos wspolnego Izabelą i jej dzieckiem, Mesjaszem Demonów...
mi sie to widzi tak - po koncu kampanii z wersji podstawowej, Izie zapalają się oczka na czerwono co moze oznaczac ze ona jednak urodzi to zlo i przez to wykleta przez caly swiat, powstana jednostki poszluszne jej, ale ze nie beda standardowymi jednostkami beda musialy uciekac razem z Izabelą i stana sie renegatami ...
tertio 3 - mam nadzieję ze te 3 kampanie beda prowadzone przez innych bohaterow takze, nie tylko przez Krasnoludow, ale wroci Findan, Godryk, Agrael vel Realag, Zehir ...
quarto 4 - co do Smoka Lawy i Magmy, jak dla mnie sa jak najbardziej OK
quinto 5 - przedostatnia sprawa, czy równiez uslyszymy takie gwiazdy jak Zborowski, Olbrychski i Linda ?:>
na temat glosu pani Foremniak w roli Izabeli sie nie wypowiadam, ale mi nie pasowal zbytnio ... co do Tatiany Okupnik, malo tego tam bylo jak mowila, ale bylo OK
sexto 6 - moim zdaniem w nastepnym dodatku, ktory powinien sie ukazac kolo czerwca/sierpnia przyszlego roku ( to jest moje marzenie, jesliby tak bylo, a nie planowana data wydania, niech sie nikt nie sugeruje :P ) powinien byc dodany jeden zamek a najlepiej dwa
a) zamek Barbarzyńcy, bo Herosi bez niego sa tacy troche dziwni i smutni :( (jednostki - Behemoty, Ptaki Gromu, Ogry, Cyklopi, Trolle itepe)
b) zamek bagienny - calkiem nowe jednostki, a jak nie to te same co w 3, ale lepsze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 16:48, Piotero159 napisał:

powinien byc dodany jeden zamek a najlepiej dwa
a) zamek Barbarzyńcy, bo Herosi bez niego sa tacy troche dziwni i smutni :( (jednostki - Behemoty,
Ptaki Gromu, Ogry, Cyklopi, Trolle itepe)
b) zamek bagienny - calkiem nowe jednostki, a jak nie to te same co w 3, ale lepsze ;P

Ciekawa myśl z tymi dwoma zamkami. Ale oczywiście zamek barbarzyńcy nie może być aż tak podobny jaki był w trójce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 17:16, Blade2 napisał:

> powinien byc dodany jeden zamek a najlepiej dwa
> a) zamek Barbarzyńcy, bo Herosi bez niego sa tacy troche dziwni i smutni :( (jednostki
- Behemoty,
> Ptaki Gromu, Ogry, Cyklopi, Trolle itepe)
> b) zamek bagienny - calkiem nowe jednostki, a jak nie to te same co w 3, ale lepsze ;P

Ciekawa myśl z tymi dwoma zamkami. Ale oczywiście zamek barbarzyńcy nie może być aż tak podobny
jaki był w trójce...


nie mówię o dokladnej kopii zamku z trojki, ale jego ulepszeniu ...
wymyslanie nowych jednostek i stworzen moze byc dla producenta zbyt duzym wysilkiem ?:> jednak przykladem jest Hammers Of Fate, gdzie sa calkowicie nowe, wczesniej nie spotykane jednostki ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę podupadł, ale miejmy nadzieję że w najbliższym czasie dostaniemy jakieś nowe informacje na temat tego dodatku. Ciekawe czy będzie demko Heroes of Might and Magic : Hammers of Fate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:32, fish13 napisał:

Temat trochę podupadł, ale miejmy nadzieję że w najbliższym czasie dostaniemy jakieś nowe informacje
na temat tego dodatku. Ciekawe czy będzie demko Heroes of Might and Magic : Hammers of Fate.

Byle szybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:34, Novin 1995 napisał:

> Temat trochę podupadł, ale miejmy nadzieję że w najbliższym czasie dostaniemy jakieś nowe
informacje
> na temat tego dodatku. Ciekawe czy będzie demko Heroes of Might and Magic : Hammers of
Fate.
Byle szybciej!


Mamy już połowę października, a premiera w w Polsce na razie jest zaplanowana na 26 listopada, to pewnie na przełomie październik i listopada dostaniemy demko, filmiki z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.10.2006 o 18:38, fish13 napisał:

Mamy już połowę października, a premiera w w Polsce na razie jest zaplanowana na 26 listopada,
to pewnie na przełomie październik i listopada dostaniemy demko, filmiki z gry.

Mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chcialbym sie tylko dowiedziec kiedy bedzie mozna zamawiac dodatek, w jakiej cenie i czy z darmowa przesylka, a cena to tak jak pisalem najlepiej by bylo jakby czesc ceny i przesylke (jesi nie bedzie darmowa) mozna bylo zamienic na wPLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować