Zaloguj się, aby obserwować  
Mistic

Heroes V: Hammers of Fate (Kuźnia Przeznaczenia) - temat ogólny [m]

396 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 22:05, Bambusek napisał:

Właściwie to bardziej przegieli w HoMM IV. Krasnoludy w Academy - omg, rotfl o.0

krasnoludy w akademi były ok! akurat w 4 najbardziej pasowały do tego zamku! chociaz nie powiem ze w trójce w bastionie nie pasowały jeszce lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 22:02, piotersamobojca napisał:

Może nie przeciności tylko, że zamek powinien być zróżnicowany ale należy przestrzegać niektórych
rzeczy.Barbarzyńca nie będzie razem z magiem.I tak wg mnie jest z krasnoludami i elfami.Zamki
w Heroes są wywarzone i to jest ok.


Masz rację, ale w trójce je połączyli i nie było tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do czwórki to tam dali jednostkę magiczną do barbarzyńców jest nią ten Ogr magi czy jak on tam się nazywał. Co prawda rzuca on jeden czar ale zawsze rzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) tak poczytac posty to ma sie wrazenie ze w Ashan szerzy sie rasizm (zeby nie powiedziec zamczyzm) ;)

jak dla mnie najwazniejszy dodatek po malych brodatych pokurczach sa karawany - bieganie herosami-tragarzami bylo troche meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 22:12, piotersamobojca napisał:

Dobra ja wymiękam:).Niech będzie, że pasowały do Bastionu:).Ale, że w 4 były w Akademii to
już napewno przesada:).


Przecież w czwórce był inny podział frakcji. Trafiły tam gdzie pasowały pod względem charakteru , czyli do zamku Ładu (jako istoty lubiące porządek i cechujące się zdrowym rozsądkiem). Akcja czwórki dzieje się po zniszczeniu świata, a odnalezienie się w nowym wymagało zawierania sojuszy. Tym samym krasnoludy trafiły do jednego obozu z niziołkami, magami i dżinami itd. , zamku opartego na magii i technologii. Niby gdzie twoim zdaniem miały trafić ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh..wiem gdzie się dzieje akcja.I wiem, że jest tam podział na charaktery.W że świat został zniszczony też wiem.Gdzie moim zdaniem miały trafić?Ukryć się podziemnią i czekać aż ci na górze się powyrzynają a one wtedy wyskoczą i zapanują nad światem:).Poza tym spójrz parę postów wyżej-nie tylko ja tak pisałem.No i jeszcze spróbuj wyczuć jak ktoś pisze pół żartem.Nie można wszystkiego tak na poważnie brać:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 22:41, piotersamobojca napisał:

Gdzie moim zdaniem miały trafić?Ukryć się podziemnią i czekać aż ci na
górze się powyrzynają a one wtedy wyskoczą i zapanują nad światem:).Poza tym spójrz parę postów
wyżej-nie tylko ja tak pisałem.No i jeszcze spróbuj wyczuć jak ktoś pisze pół żartem.Nie można
wszystkiego tak na poważnie brać:).


Taaa....a te podziemne miasta to w tak krótkim czasie wybudowałby im Mr. Muscle. ;) Co do brania tego na poważnie to po prostu mam już dość tego owczego pędu w jeżdżeniu po IV, często totalnie nieuzasadnionym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 22:24, Radek15 napisał:

No to trochę od tematu odbiegliśmy, i ponawiam moje pytanie co sądzicie o zrobieniu 8 poziomu
jednostek?

zalezy jak by to mialo byc zrobione. imho to by musiala byc naprawde potezna jednostka (jednym beknieciem kilkadziesiat czarnych smokow) ktorej rekrutacja by sie odbywala raz na miesiac i tylko po spelnieniu jakichs warunkow (lzy Ashy?). bo tak na normalnych zasadach nie wnioslo by nic nowego do rozgrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 23:24, gmx napisał:

> No to trochę od tematu odbiegliśmy, i ponawiam moje pytanie co sądzicie o zrobieniu 8
poziomu
> jednostek?
zalezy jak by to mialo byc zrobione. imho to by musiala byc naprawde potezna jednostka (jednym
beknieciem kilkadziesiat czarnych smokow) ktorej rekrutacja by sie odbywala raz na miesiac
i tylko po spelnieniu jakichs warunkow (lzy Ashy?). bo tak na normalnych zasadach nie wnioslo
by nic nowego do rozgrywki...


Ten twój pomysł nie jest za dobry bo jak jeden mały oddział mający niszczyłby kilka dziesiąt czarnych smoków to było by bez sensu bo np. ile potrzebował było mieć chłopów żeby pokonać taki oddział? Chyba jakieś 99999999. Chociaż i to może być mało. A dodanie 8 poziomu takiego zwyklejszego było by fajne i gre by przedłużyło, można by było dodać np. czarnych rycerzy do nekropolii, byliby oni jako 7 poziom a smoki można byłoby zrobić jako ósmy, w infernie zaś można by dodać ifrytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą:).Wystarczy zrobić 8 jednostkę i wyważyć to odpowiednie.Po co zaraz taka silna ma być.To by mi się wcale nie opłacało kupować tych słabszych tylko zbierać na te super silne a to by się mijało z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie twierdze ze moj pomysl jest najlepszy. poprostu uwazam ze dodawanie kolejnych troche silniejszych jednostek nie ma sensu. od pierwszej czesci sa dodawane. no i zle mnie zrozumielisci - ja nie chce dodac tej jednostki dla kazdego - jej uzyskanie musi sie wiazac dla gracza z jakims ryzykiem/wymagac poswiecen.

pitersamobojca - tu akurat pasuje twoj nick - czekac kilka miesiecy w zamku nie budujac armi zbierajac na jedna super jednostke...

poza tym kto powiedzial ze ta jednostka musi bezposrednio deptac przeciwnikow? moze dawac jakis super bonus wszystkim pozostalym bedacym w armii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mój nick pasuje:P.Pierwszy mi to uświadomił brat.I tak bym nie czekał.To było żartem napisane.Wiem jak się gra w Heroesów.Naprawdę..:)Trzeba zniszczyć przeciwnika zanim rozpełźnie się po mapie:P.A jeżeli chodzi o tą dyskusję to wątpie, żeby twórcy gry wprowadzili 8 jednostkę.Myślę, że max wydadzą jeszcze jeden dodatek ale to będzie max i dorzucą jeszcze jedną rase i zakonczą.Najszybciej 8 jednostka pojawiła by się w Heroes 6 bo to by była duża zmiana, godna(?) kolejnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 23:10, Blade2 napisał:

Nie chciałbym nic mówić, ale kto wymalował paznokcie gryfowi????


Ty lepiej zapytaj kto mu tak pyszczycho upaprał :D

Tak patrzyłem na specjalne zdolności tych zbuntowanych przystaniowców i muszę przyznać, że zapowiadają się bardzo ciekawie :) Jeszcze tylko ciekawe, co trafi do księgi czarów fanatyka (zealota).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle że wnastępnym dodatku spotkamy ogry,orci i gobliny na wilkach i z mlotami na latających jaszczurach ! :)

A WY CO O TAKIM DODATKU MYŚLICIE PODOBALBY SIĘ?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować