Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - nowe zabójcze tytuły już w sprzedaży!

121 postów w tym temacie

Szewczu oczywiście, ze możesz, ale w pewnych momentach bierz pod uwagę netykietę. 3 razy piszesz pod rząd (posty), a w dodatku ostatni z włączonym capsem... I mass interpunkcja (! i ?). Uważaj, bo znów ściągniesz na swoją głowę czujne oko moderatora :P

Przepraszam za spam.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zakupiłem 3 nowe gry z EXN ;)) dostałem malutkiego pendrive''a i co najważniejsze mogę brać udział w wielkim konkursie... :D:D:D:D POZDRAWIAM CAłE CDP !!! Tak trzymać... :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś za CDP wypowiedziałby sie czemu w niektórych empikach nie było gierek ani pendrive''ów? Bo wkońcu obiecali że we wszystkich będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:42, Szewczu napisał:

no zarejestrowałem i nic !!!!!!! co mam zrobić ?? help !!!

Zarejestrowałes juz 3 gry z serii Extra Klasyka? W takim razie wejdź w ten link http://www.gram.pl/extraklasyka/konkurs.asp i poszukaj przycisku "Pytanie konkursowe". Tam z kolei masz odpowiedzieć na owe pytanie i po kłopocie. Zanim będziesz nam histeryzował, wartałoby, abyś przeczytał regulamin -> http://www.gram.pl/extraklasyka/regulamin.pdf

I nie massuj wykrzykników.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:42, Szewczu napisał:

no zarejestrowałem i nic !!!!!!! co mam zrobić ?? help !!!

Nie masz gdzies tam przycisku "Pytanie Konkursowe"?
A na pewno zarejestrowales 3 gry z serii Extra Klasyka Next? (Moze np. 1 kupiles starsza, z Extra Klasyki...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP z Empikiem muszą jeszcze popracować nad logistyką.
Co komu po promocji "Kup 3 a dostaniesz..." jak na półce nie ma z czego wybierać.
Jak mi dziś powiedział gościu z poznańskiego Empiku, dostają poniżej połowy zamówionych tytułów.
Promocja z pendrivem? o 12:10 jeszcze ich nie dostali, robili komitet kolejkowy na paragonach kasowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem w Media Martk I patrzymałem w pelni na cala kolekceje Gier z XKN kusiło mnie zebym je wszystkie wzioł. Ale nei mailem tyle kasy i nic nie kupilem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:52, Budyn napisał:

Mam pytanie. Czy żeby dostać pytanie konkursowe trzeba zakupić trzy gry z najnowszego rzutu?
Czy mozna kupić jeszcze np: Silent Storma?

Hm Budyn w konkursie mowa jest o zakupie 3 tytułów z ogólnie przyjętej serii Extra Klasyka Next, tak więc starsze tytuły (w tym również Silent Storm) są brane pod uwagę :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w nowosądeckim empiku nie ma gier, a tym bardziej pendrive''ów, ale rozmawiałem dzień wcześniej z pracownikiem, który powiedział mi, że gier w dniu premiery nie ma co się spodziewać - miał rację :P Jeśli będą w tym tygodniu, to fajnie, wezmę HoMM4, AitD i pewnie Soldiers :) Oby tylko pendrive''y nie rozpłynęły się po drodze, w ten czy inny sposób :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aa, niby wszystko super i uber ale mi i tak takie promocje zwisają. Pendrive mi niepotrzebny (mam empetrojke ktora moze sluzyc za pendrive), NWN bez dodatków, soldiersy i H4 to badziew, w samochodówki nie gram, morrowinda nie ma (a jakby był to i tak mam juz platyne), świątynia zła przepotwornego to kiszka, wormsy jak wyżej. OMG, nic mnie już nie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować