Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin’s Creed na PC potwierdzony!

75 postów w tym temacie

Spayki

Mimo licznych pytań, jakie padły ze strony dziennikarzy w trakcie zakończonych kilka dni temu targów Games Convention, żaden z pracowników UbiSoftu nie wypowiedział się wprost na temat możliwości wydania Assassin’s Creed na innych niż PLAYSTATION 3 platformach. Dopiero dziś francuski potentat przedstawił swoje oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Przeczytaj cały tekst "Assassin’s Creed na PC potwierdzony!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 23:37, RX-8 napisał:

Bardzo dobrze :D Tylko czekałem na tego newsa. Na AC nakręciło mnie po przeczytaniu zapowiedzi
i wywiadu z producentką gierki. Będzie w co grać! :D


A producentka całkiem do rzeczy, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 23:31, SD4HJ napisał:

kolejne prine of perisa? na czym ot ma polegac


To będzie takie połączenie Hitmana z Splinter Cell osadzonym w średniowieczku z domieszką Prince of Persia. Mój znajomy był w Lipsku na Game Convention, powiedział że długo zbierał szczękę z podłogi bo tak genialnego gameplay''a dawno już nie uświadczył. Najbardziej sobie chwalił ''pewność siebie'' zainplementowaną do tej gry. Im ten wskaźnik jest wyższy, tym ruchy twojego zabójcy stają się szybsze, dokładniejsze^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tą grę czekam odkąd widziałem pierwszy trailer i dowiedziałem się, że tworzy ją POP TEAM. Niestety :-( , ta gra jest skazana na hit i grę roku. Kupię na pewno. Oby tylko wymagania nie były też takie, że szczena opadnie ;-D. Ale i tak za niedługo mnie czeka duża wymiana PieCa. Jak bym również się dowiedział, że CD-P wyda ten hit to byłbym już w tzw. "siódmym niebie". :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość i to jeszcze z tą świadomością że jak gra będzie wychodzić, ta ja z pewnością będe miał nowiuśkiego kompa :D i sobie pogram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda naprawde świetnie...ale musze se kupić nowa karte żeby sprawdzicczy taka świetna anrpawde będzie...bez 7600GT minimalnie się chyba nieobędzie ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moze jednak poprzestanę na ładnych screenach :). Abstrahując juz od tego, ze po prostu mam za słabego kompa (a u mnie niestety w najblizszym czasie nie zapowiada sie żaden upgrade : // ), ja nie za bardzo lubie gry pokroju Hitmana czy Splinter cella. A Prince of Persja to dla mnie jedynie wspomnienie starego prince 2D i nic więcej :) (pisze o tych grach, gdyz ktos tu wcześniej użył porównania AC właśnie do nich).
Mało tego: klimaty średniowiecza to tez nie jest moja domena :) (wolałbym moze coś bardziej Fantasy :). Także z jakiej strony by nie spojrzeć, subiektywnie stwierdzam, że ta gra nie jest w moim typie : /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować