Zaloguj się, aby obserwować  
DAROGOTHIC

Diablo 2 Lord of Destruction vs Gothic 2 Noc Kruka

61 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2005 o 08:36, Modest-Vermin napisał:

> Niepowtarzalnie nudne :)

Każdy ma swe gusta i guściki. Dla mnie już sama nazwa gothica źle się kojarzy, jeszcze jak
przypomne sobie że to niemiecka robota. Ja nie wiem co Ty widzisz złego w D2. Tego Gothica bije 10000 razy i jeszcze więcej.
Nudny to chyba ten gothic jest. Czasy D2 już też minęły, ale swego czasu wiele milionów osób naparzało w niego.



Jak tak uważasz to jesteś jakieś 10 lat do tyłu .... Egipcjanie mieli lepsze gry od Diablo 2 ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 20:25, DARO GOTHIC napisał:



A dla mnie Ty jesteś nie 10 a 50 lat do tyłu bo wolisz gothic. I co Ty na to ?
To chyba moja sprawa że wole D2 niż Gothic. Dla mnie jest gothic nudny i taki zostanie. Owszem jest wielką grą i znaną ale mnie nie przekonuje. I nie obrażaj mnie bo mam inne zdanie niż Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 08:27, maniek2000 napisał:

diablo to wielkie d . a gothic jest 100000 razy lepszy



No !! Kolejny mądry !! Tak jest !! Diablo 2 jest 999999999999999999999 razy gorsze od tetrisa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 20:31, DARO GOTHIC napisał:

Kolejny mądry !!

Miałeś już okazję zetknąć się z pojęciem kultury osobistej? A SPAM, czyli odpowiadanie wszystkim w ten sam sposób, znasz? Chcesz napisać coś o czymś, pisz. Ale nie rób tego 10 razy, inaczej ja zdegraduję Cię raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te gry jest trudno poruwnac poniewaz Gothic jest wspaniala gra na singla ze wspaniala fabula. A dl2 to gra tylko na multi fabula jest dosc uboga zawsze to samo. Ale w multi nie chodzi o fabule tylko o grywalnosc, a dl2 to ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmuwcą że diablo 2 po necie niema co poruwnywać z gothicem (diablo2 wymiata) znowy po grze w diablo2 można się rozchorowaćżę twoja postaćwygląda jak obiekt bez tekstur w poruwnaniu do gothica , znowy sterowanie Mnie w gothicu 1 rozbroiło w 2 jest już lepiej ale czy niemożna sterowaćtak jak np. NeverwinterNights Guild Wars(czyli można samom myszką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm nierozumiem dlaczego taq starą gierqe<chociash jest wiecznie młoda i dalej przyciąga rzesze fanów:P> jaq D2 porównujesh Daro do Gothica2 który jest innym typem RPGa chociash można uznać podobnym lecz zależy pod jaqim względem, jeśli jush jestesmy przy tym temacie to jestem za Diablo:P(zupka diabolo pomidoro i normalnie jatqa:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie to są dwa różne gatuki dabli to sieczka i odrobina fabuły a gothic to fabuł z dośc dużą ilością pojedynków po prostu zależy to od gustu np w diablo z dodatkiem grałęm miesiac a wothica 3 tygodnie i co wloę gothica po prostu kiedy ta gra przybłąkał sie w starych płytach i pomyślałm co to jest na początku przeraziłem sie sterowaniem ale potem olśniła mnie teraz jest fanem serii i z nicierpliwością czekam na następną część więc o co te spory niektórzy wolą diablo niektórzy gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 08:32, Łukasz.G napisał:

według mnie to są dwa różne gatuki dabli to sieczka i odrobina fabuły a gothic to fabuł z dośc dużą ilością pojedynków po
prostu zależy to od gustu np w diablo z dodatkiem grałęm miesiac a wothica 3 tygodnie i co wloę gothica po prostu kiedy
ta gra przybłąkał sie w starych płytach i pomyślałm co to jest na początku przeraziłem sie sterowaniem ale potem olśniła
mnie teraz jest fanem serii i z nicierpliwością czekam na następną część więc o co te spory niektórzy wolą diablo niektórzy
gothica.



Po prostu robie test na iloraz iteligencji graczy .......... :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 20:39, kNOT napisał:

> Kolejny mądry !!
Miałeś już okazję zetknąć się z pojęciem kultury osobistej? A SPAM, czyli odpowiadanie wszystkim w
ten sam sposób, znasz? Chcesz napisać coś o czymś, pisz. Ale nie rób tego 10 razy, inaczej ja zdegraduję Cię raz...


I kto to mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze niejaki daro gothic ma poważny problem. W kazdym temacie gdzie tylko sie da najeżdża na Diablo. Co gorsza w sposób niesamowicie prymitywny. Może podasz w koncu jakieś konkretne argumenty przeciw Diablo, bo narazie to tylko żałosne krzyczenie i prawdopodobnie jakiegoś smarkacza. Mamusia Ci nie chciała kupić Diablo i teraz masz żal do całego świata? Biedactwo... Zróbmy prosty test. Ciekawe ile ludzi na świecie gra dziś w pierwszego Gothica, bo chyba do niego porównujesz Diablo? A ciekawe ile ludzi gra nawet teraz w Diablo? No chyba ze poruwnujesz Diablo do całej serii Gothic, ale jesli tak, to przed Tobą jeszcze dużo "zabawy" bo pewnie za jakiś czas będzie Gothic 521 ;) I tylko na korzyść Diablo będzie to, że ktoś go jeszcze porównuje do najnowszych gier. Diablo to jedna z gier wszechczasów, gra która na stałe zapisała sie w komputerowej rozrywce. I żadne pojedyncze, prymitywne krzyki nie są tego w stanie zmienić... Nie płacz, mamusia tym razem kupi Ci Gothic`a 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dawno tu nie zaglądałem a tutaj taka dyskusja. :] Tylko po co się sprzeczać i denerwować tyle?? Wiadomo, że Gothic kładzie Diablo na łopatki singlem i tylko singlem. A potem Gothic może ładnie zdobić pólkę w naszym pokoju, kiedy D2lod nadal daje mnóstwo klimatu i wrażeń swoim, jak dotąd, niedoścignionym trybem multi.

A ja już niestety nie widzę sesnu grania w gry bez dobrego multi dłużej, niż 2tyg. Też mi frajda zabić coś, czym steruje komp i którys tam raz przechodzic tą samą fabułę. Kiedyś to tak, jasne. :P Teraz jednak już inna bajka. Co z tego, że gothic ma fajny silnik,co z tego, że ładną grafikę i co z tego, że super fabułę, skoro starcza na 2tyg czasu.

Zresztą d2lod ma to "coś". Ta mroczna grafa i złowieszcza, tajemnicza muza to jest to. Aż chce się grać, aby zabić kolejnego zombiaka i usłyszeć kolejny mrożący krew w żyłach kawałek. I Diablo2 jakoś kilka razy mogłem przejść bez problemu, a Gothica jakoś nawet 2 razy się nie udało. Ciekawe czemu... Ach, wiem - dziesiątki możliwości budowy dobrej postaci i kolejne setki jej spaprania.

Gothuc jest dobry, ale na singla, a dziś to za mało...
Kto nie wierzy, niech sobie przeczyta mojego poprzedniego posta w tym wątku na temat gry w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś chyba moich intencji. Na forum obowiązują pewne zasady, a Ty je łamiesz. Najpierw zostałeś upominany, ale to jak widać nie poskutkowało, nadal uporczywie starasz się być niemiły, dlatego teraz degraduję. Od Ciebie zależy Twój dalszy los na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 09:05, BeenMan napisał:

moim zdaniem Diablo wymiata a w Gothic nie grałem...

popieram twoje zdanie.lecz w produkcji jest gothic 3.No ale co mamy powiedziec innego?Diablo 3 tez jest zapowiedziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedlem prawie calego Diablo 2 i co rozdzial czasami co kilka misji gra mi sie nudzila przestawalem grac a pozniej znowu gralem w Gothica 2 nie gralem ale 1 mi sie bardzo podobala i caly czas gralem tylko w to. Niedlugo bede mial Gothica 2 to powiem wiecej na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować