Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2006 o 12:17, Jay Z napisał:

> Czekaj cierpliwie :)
>
> BTW Jay Z gdzie jeszcze jest dostepna edycja kolekcjonerska? :D

Jedyna edycja kolekcjonerska jaką znam, jest w Kanadzie. Proszę zwróćcie też uwagę, że nasza
edycja ze skrzynką nie jest kolekcjonerska. Mamy inne standardy wydań kolkecjonerskich. To
jedynie nieco wzbogacone wydanie zwykłej edycji, ale w fajnej skrzynce. Limitowana edycja dostępna
tylko w sklepie gram.pl, ot co.


A wy macie skrzyne od produenta czy musieliscie ja sami stworzyc? Bo to mnie bardzo ciekawi tak samo homm5 musieliscie EK sami stworzyc i wogle czy od producenta gotowa przyszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 15:59, Liqid napisał:

Nie wytrzymam! Chciałem właśnie zamówić EK Kompanii Braci, a tu mi wyskakuje - "Nakład wyczerpany".
To znaczy, że Edycja Kolekcjonerska nie będzie już dostępna w tym sklepie [ czyli wcale] ?




na allegro sa jeszcze :D ale kurde jezeli juz wiecej w sklepie nie bedzie to widac ze albo ilosc niewielka albo strzal w 10tke , fable czy hommV dlugo po premierze zalegaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli już nie będzie dostępna. Ach, mogłem wczoraj zamówić, jeszcze by była. Ile sztuk tej EK było? Przecież koniec przed premierą to nie do pomyślenia. Proponuję zrobić jeszcze jakąś dorzutę, bo pierwszy raz się na CDP zawiodę.
Co innego można kupić zamiast CoH? Może Gothica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 16:57, Liqid napisał:

Czyli już nie będzie dostępna. Ach, mogłem wczoraj zamówić, jeszcze by była. Ile sztuk tej
EK było? Przecież koniec przed premierą to nie do pomyślenia. Proponuję zrobić jeszcze jakąś
dorzutę, bo pierwszy raz się na CDP zawiodę.
Co innego można kupić zamiast CoH? Może Gothica...


Dlaczego od razu zawiodę. W końcu to Edycja Specjalna. Jakby wszyscy mogli ją sobie kupić to by nie była taka Specjalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 16:59, Jester napisał:

> Czyli już nie będzie dostępna. Ach, mogłem wczoraj zamówić, jeszcze by była. Ile sztuk
tej
> EK było? Przecież koniec przed premierą to nie do pomyślenia. Proponuję zrobić jeszcze
jakąś
> dorzutę, bo pierwszy raz się na CDP zawiodę.
> Co innego można kupić zamiast CoH? Może Gothica...

Dlaczego od razu zawiodę. W końcu to Edycja Specjalna. Jakby wszyscy mogli ją sobie kupić to
by nie była taka Specjalna:)

no właśnie ;] a ja tam sobie odrazu wcześniej zamówiłem edycję zwykłą, w końcu to gra jest w tym wszystkim najważniejsza, a taką skrzyneczke napewno spotkam już niedługo jak bede szedł do woja ot co ^_^.... i kto wie może zmieści się w mojej wewnętrznej kieszeni :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne, jeszcze nie wysłali potwierdzeń, więc nie mają pewności, że wszystkie zamówienia zostaną potwierdzone. Swoją drogę nie dziwię się, że jest dość ograniczona liczba egzemplarzy tej wersji. Gry Relica jakoś nie były nigdy specjalnie w czołówkach sprzedaży(za wyjątkiem DoW, ale tutaj fani bitewniaka zrobili swoje). Nie ma co porównywać do HoMM, który ma dość "szeroki" target.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wlasnie sprawdzilem, ze juz naklad wyczerpany :D :D Ale jestem Happy, ze wczesniej juz zamowilem :D No iwlasnie ponawiam pytanie:

Jazy Z jak duzy byl ten specjalny (!) naklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, a miałem anulować :P

Stwierdziłem, że pewnie CDP znów po premierze jeszcze będzie mieć na stanie tę edycję, to kupię później, a teraz w coś z XKN zainwestuję. W końcu się rozmyśliłem i widzę, że dobrze zrobiłem. Jeśli nie będzie już więcej sztuk Edycji Specjalnej CoH to CDP ma u mnie plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 13:06, Bofors napisał:

Juz jutro powinno przyjsc potwierdzenie zamowienia jehhee :PPP

No to czas ruszyć moje dupsko do bankomatu ;] heh już mam dość grania w demo, postanowiłem że poczekam do pełnej wersji aby mi przypadkiem ochota do grania nie przeszła :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 13:18, Skwarek pl napisał:

> Juz jutro powinno przyjsc potwierdzenie zamowienia jehhee :PPP
No to czas ruszyć moje dupsko do bankomatu ;] heh już mam dość grania w demo, postanowiłem
że poczekam do pełnej wersji aby mi przypadkiem ochota do grania nie przeszła :}

\tez dalem sobie spokoj z demem ;]A ty jaka forme platnosci wybrales ? Bo ja przy odbiorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 13:21, Bofors napisał:

> > Juz jutro powinno przyjsc potwierdzenie zamowienia jehhee :PPP
> No to czas ruszyć moje dupsko do bankomatu ;] heh już mam dość grania w demo, postanowiłem

> że poczekam do pełnej wersji aby mi przypadkiem ochota do grania nie przeszła :}
\tez dalem sobie spokoj z demem ;]A ty jaka forme platnosci wybrales ? Bo ja przy odbiorze
:P

ja też :} kupiłem sobie jeszcze żetonik na transport i jest cool :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 13:23, Skwarek pl napisał:

> > > Juz jutro powinno przyjsc potwierdzenie zamowienia jehhee :PPP
> > No to czas ruszyć moje dupsko do bankomatu ;] heh już mam dość grania w demo, postanowiłem

>
> > że poczekam do pełnej wersji aby mi przypadkiem ochota do grania nie przeszła :}

> \tez dalem sobie spokoj z demem ;]A ty jaka forme platnosci wybrales ? Bo ja przy odbiorze

> :P
ja też :} kupiłem sobie jeszcze żetonik na transport i jest cool :D

Ja tez mam ten zeton hehe transport za free :PP Sie oplaca w gram.pl bardziej niz kupowac w empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już nie mogę się doczekać, a demo zagrywałem się dosyć długo i jestem mile zaskoczony, jak różnie przebiega rozgrywka w zależności od obranego drzewka rozwoju (najmniej przypadło mi do gustu drzewko "pancerniaka").
Druga sprawa: bardzo podoba mi się znaczenie artylerii, szczególnie po rozwinięciu drzewka piechoty - inżynierowie mogą wówczas budować działa, które swoim zasięgiem obejmuję dużą część mapy. Dwie takie baterie i ofensywa Niemców załamuje się w nawale ognia. A skoro już przy artylerii jestem, to brakuje mi jakiejś opcji, która pozwoliłaby chronić piechotę przed pociskami. Coś w stylu płytkich okopów, które mogłaby budować piechota - amerykanie podczas wojny nazywali takie okopy "lisimi jamami" (fox holes).
Bardzo podoba mi się system przygniatanie ogniem i skuteczność dział przeciwpancernych. Świetnym pomysłem są też pociski dymne na wyposażeniu ekipy moździerzy.

To tylko kilka uwag napisanych spontanicznie, ale grając w demo można w ciemno obstawić, że będziemy mieli do czynienie z grą wybitną (świadczą o tym też oceny w zachodznich serwiach).

Jako weteran Down of War czekam głównie na potyczki sieciowe, mam nadzieję, że będą równie soczyste jak Warhamerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły bałagan robią niemieckie 88-ki :P ustawiasz je w miejscu skad nacieraja wrogowie( dodatkowo snajper + MG42 + ewentualnie jedno dzialo ppanc.) i nawet mysz sie nie przeslizgnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować