Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2006 o 16:48, Arclight napisał:

Ale to by znacznie zwiększyło cenę, zresztą spójrz na wielkość OP1. Tymczasem taki granat można
wsadzić do skrzynki.

Widzę, że obecnie żaden żarcik (może i głupi, ale zawsze) nie może się obejść bez ikon w stylu :D ;) :), bo innaczej brak zrozumienia w społeczeństwie. I teraz uwaga uwaga: ;) <=== tadam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi pluszowe OP1 :P Tymczasem taki granat byłby miłym dodatkiem, nie sądzisz? Zresztą, OP1 też by było, pod warunkiem, że nie takie z demobilu. Mój pomysł był całkiem serio, tymczasem został potraktowany jako żart ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy to pytanie już padło, darujcie jeśli tak. Wie ktoś, jakie wymiary ma ta skrzynka amunicyjna z ES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 18:58, Arclight napisał:

Z tego co widać na zdjęciu w sklepie wynika, że dostaniemy taką samą mapę jak wszyscy, którzy
kupili Sagę Fallout.


Jak taka sama ???? Przeciez swiat Fallouta i Normandia chyba sie troszke roznia... ;) (o ironie mnie chodzi, kiepskawo cos ostatnio z odczytywaniem emotek ;) )


BTW. o co kaman z tym tygodniem CoH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 19:25, metal_man napisał:

BTW. o co kaman z tym tygodniem CoH?


No, przed premierą Spellforce zwei też takie coś było. Pewnie ma to przekonać niezdecydowanych. Dodam tylko, że zaraz po przyjściu paczki mam zamiar w komentarzu o dniu trzecim z CoH dać zdjęcia. Ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - też nie mogę się doczekać hasła przesyłka została wysłana .... I miejmy nadzieję, że masterlink znowu nie spie.... sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy edycje kolekcjonerską będzie szło jeszcze zakupić czy już nie?? Bo w sklepie raz pisze, że nakład wyczerpany a raz, że chwilowo niedostępny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. CDP już nie da się kupić Edycji Specjalnej. Można tylko liczyć na to, że ktoś w ostatniej chwili zrezygnuje. W co wątpię, niemniej nadzieja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:56, DawidG napisał:

Mam pytanie. Czy edycje kolekcjonerską będzie szło jeszcze zakupić czy już nie?? Bo w sklepie
raz pisze, że nakład wyczerpany a raz, że chwilowo niedostępny...


skontaktuj sie bezpośrednio z cdp(telefonicznie) i ewentualnie jesli Ci zalezy uzyj slowa PROSZE i czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 08:57, Darkstar181 napisał:

Yes,yes,yes!!!

Właśnie pakują gry:)))



pujdzie im to szybko :D przed dziesiątą powinni się wyrobić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 09:06, Darkstar181 napisał:

Przygotujcie spadochrony i pakujcie swoje manatki do samolotówc chłopaki! Jutro zrzucą nas
na Normandię :)


szkoda zę nie dostaniemy przepustek na dzień przed odlotem ;P jakoś nie mam ochoty iść do szkoły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować