Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wakacyjny konkurs gram.pl - wyniki

56 postów w tym temacie

Pan kosiarz :P
Toż ci los paskudny :> się kurczę napracowałem :P ale cuż za błędy (nie czytanie regulaminu i brak kabelka do aparatu) się płaci :P ale i tak moja ciężka praca została nagrodzona za umieszczenie foty na głównej stronie konkursu :D tak, że dzięki i pozdro :D może innym razem coś mi się uda wygrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, Droga Redakcjo CDP, to drugie zdjecie, to mojej produkcji, zostały wysłane z maila vytrixjin@gmail.com
Pisze dla upewnienia, bo raz przez to nie dostałem nagrody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam gdzie by tu napisać, że jestem wyróżniony :) moja fotka jest z rzeczami pomocnymi przy sprzedaży lodów :) czyli syropy, pianki, łyżeczki i takie tam :) oraz jest kartka ze zdjęciem mojego vana. Fotka wysłana z adresu siraragorn@ :) pozdrawiam i gratuluję reszcie szczęśliwców :) że nie wspomnę o kosiarce - odlot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŁAŁ wygralem !! Ale mnie zdziwko wzięło, pierwszy raz wygrałem coś na gram.pl moze to rekompensata za to że 3 razy bylem w Empiku kochanym Gorzowskim w poszukiwaniu Pendriva ! Dzięki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan (nie nie pani jak tu ktoś nie był pewny :P) Kosiarz
Dzięki za uznanie :P Ktoś tam mówił, że nie kosiarką :> otóż zrobiłem to tą kosiarką która jest na zdjęciu :) zadanie było o tyle trudne, że mało miejsca było a kosiarka dość szeroka :P (akurat dad porzyczył elektryczną mniejszą wójkowi :P) W całej pracy pomogły mi też uwaga NOŻYCZKI :D dziura w "a" została bowiem wycięta nożyczkami gdyż kosiara była za duża :P

Pozdro :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to jak dla mnie zwycięskie zdjęcie nietrafione. Gdzie tu inwencja i kreatywność? Fotka trawnika jest zdecydowanie lepsza (szkoda że spóźniona). Swoją drogą zastanawiam się, czemu moje prace nie zostały pokazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować