663 postów w tym temacie

Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi wrażeniami z gry, najlepiej-gry "pełnej", nie tylko na trialu? Bo jestem ciekaw, jak to naprawdę jest... Część recenzji i opinii mówi, że gra jest do bani. Na takim np. www.mmorpg.com kilku wypowiada się, że jest świetnie. To jak w końcu...?

No i co z grafiką? Czasem wygląda ona porządnie, czasem niewiele lepiej niż w takim np. Knight Online :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moich 2 kolegow juz ma gre i gralo. Archlord im sie podoba. Wypytalem ich o wiele rzeczy.

Minusy:
- zepsuli sterowanie W S A D, zamiast strefowania jest obracanie postaci, ale zawsze mozna kliknac na ziemi wybierajac miejsce do ktorego postac ma dojsc, slowem idzie sie przyzwyczaic
- nie da sie wybierac czy grac kobieta czy mezczyzna, kazda profesja ma zdefiniowane czy to facet czy kobieta
- brak profesji buffujacych, ale butelki z buffami dzialaja na sojusznikow w poblizu
- automatyczne uzywanie butelek HP i MP z mozliwoscia ustawienia przy ilu procent wypić
Plusy:
- fajne pvp, mozliwosc np wystawienia nagrody za czyjac smierc
- walki pvp nawet w miastach (podobno gildia moze wyzwac gildie, wszyscy sobie patrza :) )
- dom aukcyjny!
- duzo przedmiotow, questow
- max level 99
- i ogolnie mieszanka rzeczy z Lineage2, Wowa, GW

20070108220618

20070108220635

20070108220647

20070108220709

20070108220728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich negatywnych komentarzach na różnych forach stwierdziłem ze musze sam sprawdzić ta grę
I jestem mile zaskoczony gra graficznie jest super mam niski lvl więc wiele nie widziałem brakuje tylko Polaków . Gram na serwerze: Brumhart nick: Kropek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak mnostwo negatywnych komentarzy wpisywanych po 10 minutach gry gdy okazyje sie ze sterowanie jest nieco inne niz sie przyzwyczailismy w GW badz WoW... bezsensu bo gra jest naprawde dobra i wciagająca :)

Nick : Diablica
Serwer : Brumhart
Rasa : Orc
Klasa postaci : Hunter
Gildia : WhiteEagle (100% Polska)

ps. gemGreg i kerias77 juz do nas dołączyli :)

20070115004819

20070115004943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 13:25, Piotr 709 napisał:

Zastanawiam sie nad kupnem tej gry ale mam do was pytanie czy na serverach jest duzo graczy
i czy są lagi?

Ludzi gra coraz więcej a lagi czasami się zdarzają podobno maja to niebawem poprawić. Grę bardzo polecam. Zapraszam do naszego klanu mamy już tam niezłą ekipę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak na początku powstawania gry pytałem się czy gra będzie p2p odpowiedzieli że tak więc zrezygnowałem, dziś patrzę a tu gra FREE gęba w dół i ręce w ruch zacząłem szukać gdzie można kupić grę no i jedyny sklep jaki znalazłem z nią to gram.pl ale gdy zobaczyłem ceną zwaliło mnie z nóg 149,00 PL o_0 w Niemczech 28 E, USA 17,99 $, Hiszpania 28$, a polska jak zwykle cena z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja gralem w Closed Beta i teraz kupilem pelna wersje i gram na drugim servie "Gaiahon", wlasnie stworzylem Gildie dla Polakow bo jak narazie niema.Niewielu polakow ja ma chyba.Wiec jak jest ktos chetny to zapraszam.


Nick : Newvark
Serwer : Gaiahon
Rasa :Human
Klasa postaci : Knight
Gildia : PolishGuards

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 07:39, BuuBuu napisał:

Słyszałem, że już nie trzeba płacić abonamentu. Prawda to??


Hmmm a można wiedziec gdzie słyszałeś taka informację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie noszę się z zamiarem kupna Archlorda, ale przeczytałem gdzieś że wszyscy wyglądają tak samo. Czy to oznaczą, że nie widać zbroi tak jak w Tibii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 08:00, HumanGhost napisał:

Sorki za drugi post, ale faktycznie od stycznia gra jest wolna od opłat abonamentowych z tego
co widze na necie. :-)


Ba, i to już od 6 stycznia, Panie :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem Archlord''a ale nie grałem jeszcze w gry przez neta i nie wiem o co chodzi dokładniej, może mi ktoś uświadomić szczegóły gier przez neta? (to że jest wielu graczy wiem ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zassałem i wrażenie jest dobre. Gra jest klasycznym mmorpg, ale z według mnie, lepszym klimatem niż np. SRO. Są ładne widoczki, ładna muzyka, dużo questów i dużaaa mapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować