Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Minister Edukacji Narodowej - co sądzicie o jego pomysłach? [M]

3043 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2007 o 12:35, gogiell napisał:

Heh a słyszeliście o tym, że Giertych zrobi bilbordy za 635 tyś. promujące mundurki. Po co
coś promować jeżeli to jest obowiązkowe?



Żeby ktoś był dumny z tego, że nosi taki mundurek? Że (niby) nosi coś modnego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2007 o 12:35, gogiell napisał:

Heh a słyszeliście o tym, że Giertych zrobi bilbordy za 635 tyś. promujące mundurki. Po co
coś promować jeżeli to jest obowiązkowe?

Nie dla licealistów. Chodzi mu oto by się z nimi "oswoić". Kolejna strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 12:35, gogiell napisał:

> wszyskich,którzy naprawde się uczyli,aby ja zdać.
Heh a słyszeliście o tym, że Giertych zrobi bilbordy za 635 tyś. promujące mundurki. Po co
coś promować jeżeli to jest obowiązkowe?


MI jednak najbardziej"podobał" sie jego pomysł o zakazaniu pracy w niedziele min.na uniwerstetach,co oznaczało by zamkniecie studiów niestacjonarnych i pewnie zakończył bym edukacje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wpisujcie sie na http://www.protestnauczycieli.pl może w końcu coś zrobimy z tym chorym człowiekiem!!
Ja nie wiem gdzie on sie wychował że teraz ma takie nastawienie do wszystkiego ale w sumie to mi go troche szkoda, bo to smutne jest jak sie patrzy na ludzką głupote i nawet nie można sie z tego już śmiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:04, syriusz.b napisał:

Ja dziś słyszałem przemówienie Pana Romana na tym zlocie jakimś LPR, to aż się za głowę złapałem...


A co mówił ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pomysły Pana Giertycha...
Mundurki - jestem za. Po pierwsze jednolitość (nie ma możliwości zbytniego wyróżnienia sie) po drugie jak sie komuś zachce nagle kredą rzucać czy szmatkami (ja tak miałam w gimie) to można łatwo wyczyścić i nie brudzi się ubrań.
Godzina 22 (Młodzież w domach) - jestem zdecydowanie przeciw bo o 22 to ja z randki wracam :)
Wydłużenie lekcji do 60 minut - tu chyba nie ma sie co wypowiadać. Jestem przeciw. Mi się mózg wyłącza po 30 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:31, kombesista napisał:

> Ja dziś słyszałem przemówienie Pana Romana na tym zlocie jakimś LPR, to aż się za głowę
złapałem...
>

A co mówił ciekawego?


Masz kilka linkow... rece opadaja jego to odstrzelic trzeba ...
http://wiadomosci.onet.pl/1568009,11,item.html
http://www.tvn24.pl/-1,1513361,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 21:48, mała16 napisał:

Jeśli chodzi o pomysły Pana Giertycha...
Mundurki - jestem za. Po pierwsze jednolitość (nie ma możliwości zbytniego wyróżnienia sie)
po drugie jak sie komuś zachce nagle kredą rzucać czy szmatkami (ja tak miałam w gimie) to
można łatwo wyczyścić i nie brudzi się ubrań.

Ja jednak jestem przeciw mundurkom. A dlaczego ? Dlatego że lubię nosić szerokie rzeczy (jak to niektórzy mówią "skejtowskie". Lecz ta nazwa mija się z prawdą - była dyskusja niedawno w temacie o Rapie). W obcisłych rzeczach źle się czuję, a mundurki zazwyczaj takie są.

Dnia 07.07.2007 o 21:48, mała16 napisał:

Godzina 22 (Młodzież w domach) - jestem zdecydowanie przeciw bo o 22 to ja z randki wracam
:)

Też jestem przeciw. Mnie też często o tej godzinie w domu nie ma ;)

Dnia 07.07.2007 o 21:48, mała16 napisał:

Wydłużenie lekcji do 60 minut - tu chyba nie ma sie co wypowiadać. Jestem przeciw. Mi się mózg
wyłącza po 30 minutach.

Mi po 2 minutach ;) <joke>
Również jestem przeciw. Z wiadomych powodów ;-)
Wniskuję z tego że wszytskie pomysły Romka są beznadziejne.
Dziękuję, koniec przemowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 22:20, kolektor napisał:

Ja jednak jestem przeciw mundurkom. A dlaczego ? Dlatego że lubię nosić szerokie rzeczy (jak
to niektórzy mówią "skejtowskie".

To Cię muszę zdziwić. Otóż w gim przez dwa lata miałam mundurki (potem zmieniłam szkołe) i były zapinane na guziki luźne, naprawdę luźne bluzy (może troche bardziej eleganckie) a jak nie zapieliśmy guzików to było całkiem fajne :)

Dnia 07.07.2007 o 22:20, kolektor napisał:

Też jestem przeciw. Mnie też często o tej godzinie w domu nie ma ;)

Mnie nieczęsto. Średnio raz-dwa razy w tygodniu :P

Dnia 07.07.2007 o 22:20, kolektor napisał:

Mi po 2 minutach ;) <joke>
Również jestem przeciw. Z wiadomych powodów ;-)

Nawet nie to, że nie chce mi sie uczyć. Bo jakby zmniejszyli ogół godzin w tygodniu (powiedzmy z 34 tygodniowo na 26 np) to pomysł by może i przeszedł. Bo wtedy nie wyszło by 5 godzin polskiego tylko np. 4. Ale nie jestem w stanie myśleć przez tak długi czas :P

Dnia 07.07.2007 o 22:20, kolektor napisał:

Wniskuję z tego że wszytskie pomysły Romka są beznadziejne.

Wszystkie to nie. Niepotrzebnie sie dołujemy :P

Dnia 07.07.2007 o 22:20, kolektor napisał:

Dziękuję, koniec przemowy ;)

Dziękujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 21:48, mała16 napisał:

Jeśli chodzi o pomysły Pana Giertycha...
Mundurki - jestem za. Po pierwsze jednolitość (nie ma możliwości zbytniego wyróżnienia sie)
po drugie jak sie komuś zachce nagle kredą rzucać czy szmatkami (ja tak miałam w gimie) to
można łatwo wyczyścić i nie brudzi się ubrań.
Godzina 22 (Młodzież w domach) - jestem zdecydowanie przeciw bo o 22 to ja z randki wracam
:)
Wydłużenie lekcji do 60 minut - tu chyba nie ma sie co wypowiadać. Jestem przeciw. Mi się mózg
wyłącza po 30 minutach.


zaraz zaraz jak to godzina policyjna o 22 niee ja w wakacje jak jestem nad jeziorem potrafie o 2 wrocic do domu (ehh ze mam 15 lat to dluzej nie moge i to tylko z kolegami do tej godziny) i kiedy on mowil ze lekcje do 60 min wydluzyc ??? ja i tak spie na lekcjach ale i tak duzo (chyba cudem) pamietam niech on tylko cos takiego sprobuje wprowadzic to wroze mu istne powstanie uczniow... ja nie wiem chyba za duzo mu placa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 22:31, Mateusz9214 napisał:

zaraz zaraz jak to godzina policyjna o 22 niee ja w wakacje jak jestem nad jeziorem potrafie
o 2 wrocic do domu (ehh ze mam 15 lat to dluzej nie moge i to tylko z kolegami do tej godziny)

Druga sprawa... o 22 to sie z domu wychodzi we wakacje a nie wraca :P

Dnia 07.07.2007 o 22:31, Mateusz9214 napisał:

i kiedy on mowil ze lekcje do 60 min wydluzyc ???

Z tego co pamiętam wspominał o tym na początku swojej ''kariery''. Pomysł jak narazie nie przeszedł i pewnie nie przejdzie. Jeszcze jak rozmawiałam z koleżanką (był jeszcze rok szkolny) to ona mi mówiła, że pasek ma być od średniej 4,8 i nie będzie można dostać bdb z zachownia jak sie ma 2 na świadectwie z czegoś, ale to tylko takie pogłoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę stwierdzić, że nasz "ojciec" ma jakieś kompleksy czy coś... chyba go pacyfiści bili na Święcie Miłości albo cuś.. bo niby skąd przychodzą takie głupie pomysły do głowy jak nie z zemsty za przemoc doznaną w dzieciństwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2007 o 22:37, mała16 napisał:

Druga sprawa... o 22 to sie z domu wychodzi we wakacje a nie wraca :P

no przeciez mowie

Dnia 07.07.2007 o 22:37, mała16 napisał:

Z tego co pamiętam wspominał o tym na początku swojej ''kariery''. Pomysł jak narazie nie przeszedł
i pewnie nie przejdzie. Jeszcze jak rozmawiałam z koleżanką (był jeszcze rok szkolny) to ona
mi mówiła, że pasek ma być od średniej 4,8 i nie będzie można dostać bdb z zachownia jak sie
ma 2 na świadectwie z czegoś, ale to tylko takie pogłoski

no coz tak to jest jak zarabia sie za duzo (pewnie na lewo takze dorabia) do glupie pomysly same wpadaja do glowy, a jakim prawem ocena ze swiadectwa ma decydowac o zachowaniu przeciez sa ludzie ktorzy maja 5 a zachowanie poprawne i na odwrot
ps. ktos widzial tydzien temu giertycha na pokazie mundurkow walczy zeby nie bylo wyzywajach strojow w szkole a sam sie slinil ogladajac ten pokaz a moj kolega jak to widzial powiedzial "i to nie jest pedofilstwo sliniacy sie giertych na widok dzieci w mundurkach" szkoda komentowac takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 12:36, Homo sum napisał:

Większość ministrów musi znać się na ekonomi /.../

Raczej powinna się znać, a wszyscy wiemy że tak nie jest. Nawet premier otwarcie mówi, że on o ekonomii nie ma bladego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 22:45, Łeber napisał:

Muszę stwierdzić, że nasz "ojciec" ma jakieś kompleksy czy coś... chyba go pacyfiści bili na
Święcie Miłości albo cuś.. bo niby skąd przychodzą takie głupie pomysły do głowy jak nie z
zemsty za przemoc doznaną w dzieciństwie..

Jesteś delegatem, czy kupiłeś ten status na Stadionie Tysiąclecia?
Przejedź do góry strony i zobaczysz coś, co cię zainteresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 06:12, Łeber napisał:

To nie jest kierowane do pana ministra tylko to są moje odczucia związane z jego rządami kierowane
do społeczeństwa.

Ach... czyli mam rozumieć, że gdyby o Tobie ktoś powiedział, że masz kompleksy, albo, że "pacyfiści bili Cię na święcie miłości" lub, że żyłeś w patologicznej rodzinie, nie poczułbyś się urażony, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Bo ja mam takich ludzi głęboko w nosie. I nie obchodzi mnie co ludzie o mnie myślą. I nie wmówisz mi, że nie dbam o siebie czy coś takiego, bo mnie to porostu nie rusza. Żyję w takiej dzielnicy, gdzie zaczepi cię jaki menel mówiąc coś o tobie to się idzie dalej, to u mnie jest codzienność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować