Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To nie FPS - to MGS (4)! Oficjalny trailer na naszym serwerze!

30 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2005 o 08:45, Arakiba23 napisał:

Sth`Devilish ma racje, ja ten trailer milem kilka tygodni temu w dobrej jakosci, a stalo sie tak, poniewaz , zostal on udostepniony
w dwoch wersjach, jednej Low Quality i drugiej High Quality:)

Trailer oficjalnie (w tym także w wersji High Quality) został udostępniony w ostatnich dniach pażdziernika. Wcześniej dostępne były jedynie wersje nagrane podczas TGS (całkiem dobre jakościowo, ale jednak nagrane kamerką) i wypuszczone nielegalnie w sieć - większość z nich zniknęla z rożnych serwisów na prośbę twórców gry.

>To prawda, ze ten serwis sie troszke z tym spoznil, ale cuz, dobrze ze wogule o tym napisali^^
informację o trailerze podaliśmy po raz pierwszy 17 września, w dniu jego pierwszej prezentacji live podczas TGS (news o tym był jeszcze na cdprojekt.info :). Proszę, o to link do wspomnianej wiadomości: http://www.gram.pl/news.asp?id=374 . Tak więc spóźnienia nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ghh myślałem że to jakiś inny trailer, ściągałem całą noc, a okazało się że to ten który widziałem 3 tygodnie temu.....i mój waży 27 MB a jakość jest tylko ciut słabsza od tej waszej. no nic, obejrzałem drugi raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe,
same posty typu "a ja juz to mialem wczesniej", "a mi sie nie podoba msg", ale jakos nikt juz nie twierdzi ze mozliwosci ps3 sa przesadzone i ze to jakies mydlenie oczu. czyzby jednak filmik zrobil wrazenie na niedowiarkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety wychodzi na to że nawet Kojima robi swoich fanów w balona. W 17sek tego trailera pojawia się napis ,,Forget Pre-rendered Stuff'''' ;) Pozostaje jedynie mieć nadzieje ze to nie są pre-rendery i że PS3 naprawde będzie miało takie możliwości, chociaż z 2 strony wiadomo czyją matką jest nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shinian- sorry ale nie zrozumiałeś o co chodzi Kojimie. To nie jest pre-render tylko real time! Ta gra tak wygląda na dzień dzisiejszy. Ostateczna wersja natomiast będzie jeszcze lepsza. I ta konsola rzeczywiście ma power.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować