Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie

Gry Pro Evolution Soccer to według mnie najleprza gra na świecie sportu piłki nożnej, gra jest dobra, komentarze trochu gorsze ale tak na ogół to wszystko w tej grze będzie OK, lecz ja sam nie kupie orginalnej ponieważ mi wystarczy Pro Evolution Spccer 4 i 5 mi wystarczą, ale bardzo bym polecił kupienie tej części Fanom piłki nożnej i tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już przyszło. Kurier był dopiero o 18, ale jest. Instaluje, na wszelki wypadek z dwoma językami (Polski, Angielski), a jak z polonizacją będzie tak źle to włącze angielski i już :P Zaraz się rejestruje i zaczynam giercować po sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 09:20, emsher napisał:

Ile jest jezykow do wyboru w wersji poslkiej pesa6 ?"? na pc-ta oczywiscie.


chyba 6. Wiec na szczescie nei musimy grac z polskim komentarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was 2 pytania. Wczoraj przyszlo do mnie Pro Evo i mam problem. Zarejestrowalem gra na KONAMI otrzymalem kod internetowy i jak chce grac przez siec i wpisuje tenze kod wyskakuje mi okienko o tresci "Problem z weryfikacja" ?? Od czego to zalezy?? I jak mam grac? druga sprawa czy Pro Evo tez tak szybko u was chodzi? Wydaje mi sie, ze pilkarze biegaja szybciej na sprincie, niz w PES5 tez tak macie? licze na szybka odp. dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 17:56, uszek10 napisał:

czy Pro Evo tez tak szybko u was chodzi? Wydaje mi sie, ze pilkarze biegaja szybciej na sprincie,
niz w PES5 tez tak macie? licze na szybka odp. dzieki!



to moze masz wlaczona nawiekszosc predkosc gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 17:56, uszek10 napisał:

Zarejestrowalem gra na
KONAMI otrzymalem kod internetowy i jak chce grac przez siec i wpisuje tenze kod wyskakuje
mi okienko o tresci "Problem z weryfikacja" ?? Od czego to zalezy?? I jak mam grac?


W grze, przy wyborze trybu online, nie wpisujesz tego kodu otrzymanego z rejestracji, ale hasło, które sam wtedy ustanowiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no fajna gierka, nie powiem gra się super, ale trochę mankamentów ma, mało bo mało ale jedak....

nie uważacie że we wszystkich grach kopanych twórcy trochę zaniedbuja bramkarzy ? w PES6 również jest to element który trochę szwankuje, i nie wiem czemu ale ciągle mam wrażenie że bramka jest zbyt mała, trochę nieproporcjonalna wzdględem rzeczywistości... nie mówiąc juz czasem o zachowaniu bramkarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko do znawców : gram na padzie i nie wiem jak oddawać silne strzały po ziemi, albo jak robic jakieś wyszukane fajne sztuczki, są jakieś skomplikowane kombinacje przycisków, czy można sztuczki robic tylko takie jak podane są w grze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zagrać z kolegą mecz towarzyski ale mam problem. Nie mogę ustawić w grze żeby można było grać klawiaturą i padem jak ustawić żeby można było grać we 2 osoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:25, trendy hawk napisał:

Możecie mi powiedzieć jakie korzyści daje rejestracja na stronie KONAMI?


umozliwia granie przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 20:43, olki77 napisał:

Chciałem zagrać z kolegą mecz towarzyski ale mam problem. Nie mogę ustawić w grze żeby można
było grać klawiaturą i padem jak ustawić żeby można było grać we 2 osoby ?

Musisz odpalic settings w katalogu Pesa. Ustawic kontroler playera1 (gracz1) na "--" (czyli nic), a playera drugiego na USB PAD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Wchodze na neta i chce wejsc do polskiej poczekalni ale pisze ze jest juz pelna(chociaz jest40-50 osob na 100).Nie wiecie co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:10, Szmondrowski napisał:

Mam pytanie : Czy w 6 są jakieś polskie kluby??? Jak tak to jakie???. Z góry dzięki
za odpowiedż.



Niema , i szkoda,chociaż mogli by dać wiselke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:10, Szmondrowski napisał:

Mam pytanie : Czy w 6 są jakieś polskie kluby??? Jak tak to jakie???. Z góry dzięki
za odpowiedż.



Niema , i szkoda,chociaż mogli by dać wiselke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować