Zaloguj się, aby obserwować  
General_Sturnn

Space Marines i świat WarHammera 40.000 [M]

4401 postów w tym temacie

Ja jestem z Gorlic i nikogo też nie znalazłem,a tych co się pytam to mówią że nie mają kasy na figurki.Jak pojadę do Krakowa to może coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:08, Nagaroth napisał:

W Krakowie jest cholernie dużo grających :) więc zacznij zbierać armie :)


jesli chcesz zbierac mrocznych eldarow to zaczekaj !!!
niedawno wyszla nowa edycja (piata) warhammera 40.000 i widzialem na wlasne oczy ze bedzie do niej takze nowy kodeks, nowy wyglad i nowe figurki dark eldarow - obecnie obowiazuje bardzo stary z czasow 3 edycji... poza tym Games Workshop rezygnuje z sadomasochistycznego wygladu tej armii - nowy wyglad bedzie w takim stylu...

więcej tutaj: http://thetyranidhive.proboards28.com/index.cgi?board=OtherGamesWorkshopstuff&action=display&thread=11761

20081118214139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że to DE?? Bo toto wygląda nieco jak uszaty przerobiony na Necrona, ot co. ^^''

(przypomina się facepalm jaki tu bodajże Budo nie tak dawno wrzucił tytułem kometarza o V Codexie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te zmiany w wyglądzie mi się nie podobają, tzn. DE znam właśnie ze skłonności do masochizmu or something like that. A niech tylko coś zrobią Necronom to im yayca odstrzelę rozrywaczem fazowym.

A co ja mam powiedzieć, byłem gotowy poświecić się jakiemuś innemu zajęciu niż gry (komputerowe) ale mieszkając w mieścince do 2k mieszkańców i jej podobnych wokół nie mam co się napalać na grę. Więc muszę się zadowolić substytutem tzn. Dark Crusade do którego mogę wgrać mody.

BTW. Czy są jakieś plany odnośnie nowych edycji dla innych ras? słyszałem głosy że dochodzi do "casualizacji" czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 22:05, Dexter McAaron napisał:

Jesteś pewien że to DE?? Bo toto wygląda nieco jak uszaty przerobiony na Necrona, ot


jest to ewidentnie Dark Eldar Warrior, widać głównie po broni poza tym zbroja kończy się jakby ostrzami...
widziałem też nową figurkę Haemonculusa i wierze, że nowy design DE bedzie efektowny i pełen detali ;-P
mnie się te zmiany bardzo podobają dzięki nim DE przestaną wyglądać jak banda naćpanych blackmetalowców...
...a zaczną wyglądać jak przerażający okrótni i tajemniczy obcy jakimi w rzeczywistości są... ];->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 23:14, Spector 109948 napisał:

BTW. Czy są jakieś plany odnośnie nowych edycji dla innych ras? słyszałem głosy że dochodzi
do "casualizacji" czy coś w tym stylu.


z tego co wiem to tylko Dark Eldy są robione całkowicie od nowa reszta ras dostanie kosmetyke
wyjatkiem jest Chaos, który teraz bedzie reprezentowany przez 2 armie: CSM oraz "Demony"
dorzucam arta na którym może być nowy wygląd Raiderów i Warriorów DE ];->>>

20081119191919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest relacja Eldarów w stosunku do Imperatora? Co o nim sądzą?
Wiem że ludzi oraz Marines uważają za ślepych idiotów, mówiąc pokrótce, ale jak postrzegają tego nadzwyczajnego gościa? Zagrożenie czy może jasny punkt wśród ciemnej masy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:53, General Sturnn napisał:

W sumie, Geje nawet przewidziały że nastąpi Herezja Horusa i moze by jej zapobiegli,
gdyby wybrali innego primarchę niż Fulgrima w celu podzielenia sie tą wiedzą...


Eldrad przesłał tę wiadomość Imperatorowi, gdzie została wyśmiana, a ponieważ Impek był bucem - nie uwierzył, że Horus może być zdrajcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo nie uwierzył Magnusowi Czerwonemu. Ale powiedzmy sobie szczerze, gdybym ja miał całą galaktykę w garści i jakiś głupi obcy by mi powiedział że nagle zdradzi mnie mój najwierniejszy z dowódców to też bym go wyśmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:37, Nagaroth napisał:

Tak samo nie uwierzył Magnusowi Czerwonemu. Ale powiedzmy sobie szczerze, gdybym ja miał
całą galaktykę w garści i jakiś głupi obcy by mi powiedział że nagle zdradzi mnie mój
najwierniejszy z dowódców to też bym go wyśmiał.


Ale w którejs czesci, chyba w Galaxy Burn, jest moment jak Horus w swej podrozy w zaświatach, trafia do labolatoriów terry i tam walczy z custodianami a potem rozmawia z tejmniczą postacią, odzianą w zloty pancerz. Ja zrozumialem to jako postać Imperaotra.
I własnie owa postać mowi Horusowi,ze jeśli odwróci się od niego, zaprzepaści wszystko co razem osiągneli a galaktyka stanie w ogniu.
Jak dla mnie...Imperator doskonale wiedział,ze Horus sie zbuntuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak mnie zastanawia...Dlaczego tak elitarną jednostkę jak Deathwing, Dark Angels przeznaczyli tylko do ścigania i lapania Fallen Angels Oo Mnie tam osobiście by zastanawiało, jako Inkwizycję czy Rade Terry,dlaczego Elita tego Zakonu nigdy nie walczy.
Choć może pominąłem gdzieś fakt,ze biorą udział w reguralnych bitwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 20:34, Nagaroth napisał:

Bo postawili sobie za główny cel wybicie lub nawrócenie Upadłych? Bo niesamowicie im
zależy na zatrzymaniu Cyphera?


No ok,ale zeby przeznac do tego celu całą elitę? Dla mnie to nie ma sensu, bo na polu bitwy Terminatorzy byliby bardziej użyteczni. Po za tym Cypher...to tylko jeden czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować