Zaloguj się, aby obserwować  
Noxbi

AND 1: Streetball - temat ogólny

14 postów w tym temacie

Bardzo fajna gra o ulicznej koszykówce... Stworzona przez niezbyt znaną firmę, lucz wydana przez giganta... Grałem tylko na PlayStation2, grało się bardzo dobrze. Myślę, że nawet przyjemniej niż w NBA Street... Choć samemu gra się fajnie, jeszcze fajniej gra się z przyjacielem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 20:58, Noxbi napisał:

Bardzo fajna gra o ulicznej koszykówce... Stworzona przez niezbyt znaną firmę, lucz wydana
przez giganta... Grałem tylko na PlayStation2, grało się bardzo dobrze. Myślę, że nawet przyjemniej
niż w NBA Street... Choć samemu gra się fajnie, jeszcze fajniej gra się z przyjacielem...


a nie ma wersji na pc? jak jest to w jakiej cenie? i jakies screeny prosze... dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 21:07, Deejay napisał:


a nie ma wersji na pc? jak jest to w jakiej cenie? i jakies screeny prosze... dzieki


Bardzo proszę...

Nie. Tylko na PS2 i Xbox, Nie znam... Mój wujek ma Xboxa... Oto one: ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 10:36, Yoro napisał:

Fest... tylko na konsole. Ja... sory, MY! chcemy tego na PC!

Dokładnie. Mały lifting graficzny i wypuszczajcie to na PC panowie ! Czemu wszystkie te gry jak NBA Street, FIFA Street, czy nawet ta wychodzą tylko na konsole ?! MY CHCEMY TO NA PC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda fajnie ale wolę grać w realu ( nie, nie w sklepie ) na świerzym powietrzu z kumplami ( mają lepsze AI)
co prawda nie kosimy tak jak w tej grze ale mamy voicechat no i bardzo dobry tryb multiplayer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi coś opowiedzieć o tej grze? Właśnie rozpatruję możliwość jej kupna i chciałbym was prosić o krótką recenzje i wasze oddzielne zdanie.
Osobiście sam grywam w realu, co jest lepsze natomiast w zimie niema jak grać zabardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:14, kacper78 napisał:

Moglibyście mi coś opowiedzieć o tej grze? Właśnie rozpatruję możliwość jej kupna i chciałbym
was prosić o krótką recenzje i wasze oddzielne zdanie.
Osobiście sam grywam w realu, co jest lepsze natomiast w zimie niema jak grać zabardzo.

Jak dla mnie jest to bardzo fajna gierka... Z jednej strony bardzo przypomina gry z serii Street EA, ale jest tu mniej jakiś fantastycznych i nienaturalnych lotów z jednego końca boiska na drugi. W AND1 gra się przyjemnie, a co najważniejsze. Nie nudzi, super zabawa na kilka godzin bezustannej gry. Szkoda, że ta gra była tak niedoceniona, chętnie zobaczyłbym jej kontynuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować