Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Błędy STEAM''a

47 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2007 o 12:51, deput666 napisał:

P.S. mój cd-key - nie wiedzieć czemu - nie działą


EEe napisz do Valve,że masz taki a taki problem ? Albo może założyłeś już konto steam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Steamowcy.

Mam strasznie wielki problem z instalacją gier Steam. Otóż po włożeniu płyty i zainstalowaniu Steama powinien pojawić się instalator gier Steama. A u mnie zonk; po zakończeniu instalacji samego Steama pojawia się błąd "Steam main exception. Unable to load library Steam.dll." Próbowałem zainstalować z innej płyty, "HL 2:Episode One" - to samo (na początku instalowałem z "HL 2: Game of the year"). Oczywiście obie gry mam full legalne. Próbowałem już chyba wszystkiego: reinstalka, defragmentacja dysku, sprawdzenie Firewala (mam wyłączony) nawet usuwanie pliku "ClientRegistry" z katalogu (plik ten ciągle się potem "odradzał", nawiasem mówiąc) gry. Szperałem w Sieci, nawet znalazłem rozwiązanie błędu o tej samej treści, ale pojawiającego się przy aktualizacji Steama!

Jezu, proszę Was o pomoc, bo albo komp, albo pudełka z grami Steama-sreama za okno wylecą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 21:05, dawidos170 napisał:


> P.S. mój cd-key - nie wiedzieć czemu - nie działą

EEe napisz do Valve,że masz taki a taki problem ? Albo może założyłeś już konto steam
?


Valve ci raczej nic tu nie pomoże a kont se możesz zakładac ile chcesz xD... A z taki przypadkiem sie jeszcze nie spotkałem! A skąd ściągałeś steam? Radze www.steampowered.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować