Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Błędy STEAM''a

47 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2005 o 11:45, radeon1 napisał:

Tu wpisujcie błędy steama .


Jego błędem było to, że pozwolił Ci się zalogować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale patrzcie mi wyskoczył błąd przy logowaniu "canot open bloba archve ........" na stronie steama w helpline było żeby wyłączyćfirewalla . Szkoda że nie mam firewalla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale z jednej strony wim że nie będą ze mną grali piraci bo nawet jak znają sposoby żeby cs:s i inne uruchomić bez steam to i tak na jakiś dziadowskich niepublicznych servach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 15:28, radeon1 napisał:

no ale z jednej strony wim że nie będą ze mną grali piraci bo nawet jak znają sposoby żeby cs:s i inne uruchomić bez steam
to i tak na jakiś dziadowskich niepublicznych servach

NIepubliczne serwery w rozumieniu pirackie :] nie myl pojęć niepubliczne to są serwery na hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzisiaj steam poprosił mnie o hasło, wpisuję i patrz na screena => Daje te " Troubleshooting", ale stron się tak wolno wczytuje że idzie się zabić ..., ktoś też ma dzisiaj taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 14:59, Sand Wraith napisał:

Okej, dzisiaj steam poprosił mnie o hasło, wpisuję i patrz na screena => Daje te " Troubleshooting",
ale stron się tak wolno wczytuje że idzie się zabić ..., ktoś też ma dzisiaj taki problem?

Ten sam problem, nie moge sie zalogowac. Na pewno cos sie stalo z serverem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 15:06, The Lurker napisał:

Maluteniesiunieczeńki offtopic: Co to jest ten STEAM? :D


http://pl.wikipedia.org/wiki/Steam

"[...] to system dostarczania, system zabezpieczeń oraz system gry wieloosobowej stworzony przez Valve Software. Aktualnie używany jest do dystrybucji i zarządzania grami stworzonymi przez Valve [...]"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 14:59, Sand Wraith napisał:

Okej, dzisiaj steam poprosił mnie o hasło, wpisuję i patrz na screena => Daje te " Troubleshooting",
ale stron się tak wolno wczytuje że idzie się zabić ..., ktoś też ma dzisiaj taki problem?


Mam to samo, już wpisałem się do OFICIALNEGO WĄTKU. Mi osobiście bardzo podoba się steam i nie miałem z nim więkrzych kłopotów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2006 o 15:09, In The End napisał:

Mam to samo, już wpisałem się do OFICIALNEGO WĄTKU. Mi osobiście bardzo podoba się steam i
nie miałem z nim więkrzych kłopotów;)


Wątek o którym mówisz dotyczy zapewne CSS, a MY mamy problem ze steamem ;] Brakuje tutaj wątku "STEAM" ale do obecnej sytuacji pasuje on idealnie ;p
Btw. sory za duble posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 15:21, Xfazi napisał:

Steam jest do kitu,ciagle mi sie wiesza:/

Wolny internet?!
Ja miałem problem z przypomnieniem sobie jak konto nazwałem po akcji wirusa. Dopiero po godzinie zorientowałem się że to było bez spacji_I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z innego forum:

"There is currently a wide spread power outage in Bellevue/Seattle impacting Steam Server availability. Unfortunately ETA for when the power will be restored is unknown as the power company will only work on restoring it once the storm has eased and the high winds have died down."

Czyli w skrocie : problemy z energia elektryczna STOP burza nad Bellevue/Seattle STOP naprawia jak sie burza zakonczy STOP czekajcie STOP ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 15:27, Piotrek K. napisał:

Cytat z innego forum:

"There is currently a wide spread power outage in Bellevue/Seattle impacting Steam Server availability.
Unfortunately ETA for when the power will be restored is unknown as the power company will
only work on restoring it once the storm has eased and the high winds have died down."

Czyli w skrocie : problemy z energia elektryczna STOP burza nad Bellevue/Seattle STOP naprawia
jak sie burza zakonczy STOP czekajcie STOP ;P


No to teraz mogę spać spokojnie (wiem przynajmniej że to nie moja wina ;]) . Thx za info Piotrek K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować