Zaloguj się, aby obserwować  
L0ck3

Splinter Cell: Chaos Theory - temat ogólny

535 postów w tym temacie

Ej mam problem. Gdy chcę dołączyć do jakiejś rozgrywki w trybie coop to pisze, że nie mogę się połączyć. jak mam skonfigurować gierkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wie ktoś gdzie w Seulu są wszystkie PORR-y ?? Brakuje mi jednego do wypełnienia tego zadania:( Jak ktoś wie to niech pisze na prym22@wp.pl lub na gg 4704957. Zgóry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 18:14, PJ_MW napisał:

Arg, w ogóle warto ściągać to spolszczenie? 700 MB to naprawdę sporo...


Trochę odświeżę wątek.

Mi tam polska wersja się podoba (Baka świetnie wypadł i jego niektóre teksty podczas przesłuchań). Jeśli się nie zna angielskiego to tym bardziej się opłaca.

Mam jeszcze pytanko do innych.
Jaką mapę polecacie do gry na multi 1 na 1 (najlepiej jakby nie była duża i można było również fajnie w deathmatcha rozegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat jest stary, ale co mi tam.
Zna ktoś sposób na konfigurację voice chatu pod windows 7? Wiem, że mikrofon muszę najpierw skonfigurować w configuration utility, ale opcja voice setup jest zablokowana. Bardzo mi na tym zależy, bo używanie ts''a, to nie to samo - w grze, kiedy porozumiewasz się w coopie z kumplem za pomocą mikrofonu, to generujesz dźwięk (w grze). Nawet gwizdanie usunięto, na rzecz voice chatu, bo można równie dobrze gwizdać do mikrofonu.
Wiem, że jest to znany problem, ale czy udało się komuś go ominąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś wydanie z Trylogią z Pomarańczowej Kolekcji? Czy gry są tam tylko w pełnej polskiej wersji językowej, czy też można grać po angielsku, lub ewentualnie tylko z napisami po polsku (nie chcę dubbingu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 12:48, Azvar napisał:

Posiada ktoś wydanie z Trylogią z Pomarańczowej Kolekcji? Czy gry są tam tylko w pełnej
polskiej wersji językowej, czy też można grać po angielsku, lub ewentualnie tylko z napisami
po polsku (nie chcę dubbingu)?


Pierwsze dwie części są z polskimi napisami, a w Chaos Theory można wybrać, czy chcesz polskie napisy, czy dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 17:18, damlon napisał:

Pierwsze dwie części są z polskimi napisami, a w Chaos Theory można wybrać, czy chcesz
polskie napisy, czy dubbing.


I to na pewno jest w edycji z Pomarańczowej Kolekcji? Ile to ma w ogóle płyt?

20120114174018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 17:40, Azvar napisał:

> Pierwsze dwie części są z polskimi napisami, a w Chaos Theory można wybrać, czy
chcesz
> polskie napisy, czy dubbing.

I to na pewno jest w edycji z Pomarańczowej Kolekcji? Ile to ma w ogóle płyt?


Wygląda to tak, jak na moim zdjęciu. Jest jedna płyta DVD i mini instrukcja.

20120114183552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 18:38, damlon napisał:

Tak, na pewno :P Co do reszty pytań to KrzysztofT udzielił Ci chyba wyczerpującej
obrazkowej odpowiedzi.


Ok, w takim razie dzięki chłopaki :) Już się bałem, że wcisnęli tam dubbing na siłę, a akurat muszę odchudzić moją półkę z grami (mam wydanie Limited Edition w tym czarnym pudełku, już na Allegro wystawiłem).

@ KrzysztofT - dzięki za fatygę, więcej mi nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale cię rozumiem, bo jak usłyszałem po raz pierwszy dubbing splinter cella, to myślałem, że wyrzucę kompa przez okno. Zwłaszcza że byłem przyzwyczajony do charakterystycznych głosów Lamberta i Fishera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 20:26, Graszcz napisał:

Doskonale cię rozumiem, bo jak usłyszałem po raz pierwszy dubbing splinter cella, to
myślałem, że wyrzucę kompa przez okno. Zwłaszcza że byłem przyzwyczajony do charakterystycznych
głosów Lamberta i Fishera


W szczególności chyba Fisher i podkładający mu głos aktor Michael Ironside, znany z paru starszych filmów ("Total Recall" m.in.) :) Dubbingowanie gier z takimi aktorami to porażka i wstydzić się powinni ci, którym się wydaje że dzięki temu gra się lepiej w Polsce sprzeda (tylko jeśli jest to opcjonalne, bo ja np nie kupuje w ogóle permamentnie zdubingowanych gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować