Zaloguj się, aby obserwować  
L0ck3

Splinter Cell: Chaos Theory - temat ogólny

535 postów w tym temacie

Zapraszam do dyskusji na temat tej świetnej gry. Warto nadmienić również, że rusza Puchar Polski Story 2vs2, pierwsze tego typu rywalizacja w Polsce!
_____________________________

Apeluje do wszystkich, którzy będą chcieli wziąść udział w turnieju o zarejestrowaniu się na stronie ESL.

Jak się zarejestrować na ESL?
Wchodzisz na http://www.esl-europe.net/pl/ i klikasz na napis "Zarejestruj gracza", ktory znajduje się po lewej stronie na samej górze kolumny. Następnie wypełniasz pokolei pola oraz akceptujesz warunki użytkowania. Po tym kroku wejdź na swoją poczte(czasami trzeba poczekać 5-6 min) i odbierz maila z aktywowaniem konta. Klikasz na pierwszy link od góry i po otwarciu się strony wpisujesz hasło, które będziesz podawał przy logowaniu się na strone ESL. Teraz możesz się już zalogować podając hasło i swojego maila.

Jak założyć drużyne?
Kiedy jesteś zalogowany wchodzisz do działu "Centrm dowodzenia". Potem znajdź "zarejestruj nowy zespół". Wypełnić trzeba podane pola takie jak: nazwa, skrót, strona domowa oraz kraj. Po wypełnieniu klikasz na przycisk "Send". Po chwili otrzymasz informacje, że twoja drużyna została utworzona.

Jak dodać nowych członków do drużyny?
Wchodzisz do dzialu "Centrum dowodzenia". Pownieneś mieć teraz tak jakby dwa działy: Ogólny o tobie oraz drugi, na dole, o twojej drużynie. W opcjach drużyny znajdź podział "Członkowie" i z niego wybierz "Nowy gracz". Teraz wystarczy podać maila członka,, którego chce się przyjąc do klanu. Druga osoba musi potweirdzić swoją chęc dołączenia do klanu klikając na linka, który znajduje się w mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 10:42, L0ck3 napisał:

Widzę, że zainteresowanie tematem nie jest duże.


:) swietna gra. :) nie trzeba nic pisac :D

ps. uwazam ze w singlu jest lepsza niz w multi*

*) nie podejmuje dyskusji na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie prezchodze singiel, niestety polska wersja mnie zawiodła więc musiałem reinstallować grę aby móc cieszyć się oryginalnym głosem fishera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... albo mało osób w to gra, albo nikt nie szuka tematu o SCCT :P Kiedyś ( od dnia premiery ) grałem w singla - przeszdłem, potem faza na coop mode - to już gorzej, bo przerzuciłem sie na VS mode i... poległem po około miesiącu :D Przerwa mniej więcej trzech miesięcy, przyjazd kumpla ( członek sVs [ klan już nie istnieje, ale jako team jest :P ]) i... JA CHCE W VS MODE ! No i teraz trenuję od nowa... heh idzie mi coraz lepiej, ale oczywiście nie jestem jakiś super-hiper :D Ważne są chęci :) Kto gra żeby móc sobie rozegrać jakieś Story ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:41, WorldWar3PL napisał:

Właśnie prezchodze singiel, niestety polska wersja mnie zawiodła więc musiałem reinstallować
grę aby móc cieszyć się oryginalnym głosem fishera ;)

>Jeżeli polskie głosy wam nie odpowiedają to nie musicie reinstalować całej gry. Wystarczy w opcjach dzwięku ustawić "Używaj orginalnego języka postaci"'' i już po sprawie - napisy polskie a głosy angilskie :-)
PS Według mnie polskie głosy są dużo lepsze niż orginalne
PS2 BAKA RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 14:00, Smugller napisał:

>Jeżeli polskie głosy wam nie odpowiedają to nie musicie reinstalować całej gry. Wystarczy
w opcjach dzwięku ustawić "Używaj orginalnego języka postaci"'' i już po sprawie - napisy polskie
a głosy angilskie :-)
PS Według mnie polskie głosy są dużo lepsze niż orginalne
PS2 BAKA RZĄDZI!!!


Grałeś na angielskiej wersji ? Jeżeli nie to nie zrozumiesz o co idzie :) Tak samo jeżeli nie grałeś w - przede wszystkim - pierwszego Splintera. Baka wyszedł nieźle aczkolwiek wolę Ironside`a. Jest jak dle mnie wyrazistszy :) Poza tym angielską wersję opłaca się mieć, bo patche wychodzą szybciej niż do PL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 18:08, graczomaniak napisał:

Który kod trzeba przy pierwszym uruchomieniu wpisać?? Ten z płyty czy z instrukcji??:)


Ten z płyty bodajże, a do gry w necie chyba ten z instrukcji - zresztą tylko jeden pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey. Ludziew czy wy wiecie, jak jest rozwimięta scena SC:CT Versus (tryb rywalizacji) w polsce? Bardzo. Jesteśmy bardzo dobrze zorganizowani i ..mamy swoje Centru ;). www.swclansc.6.forumer.com . Zajrzyjcie a się dowiecie. I mamy nadzieje na nowy narybek Versus Mode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem czy coop daje więcej emocji :) Może za pierwszym, drugim, trzecim podejściu do mapy, ale potem idzie łatwiej :) Na VS Mode tak nie ma ^^

Co do 3 vs 3 i SvsS może być śmiesznie, ale mogą też to zepsuć kompletnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tryb VersuS jest na starym silniczku pandory tomorrow ... Lubię, jak coś cieszy moje oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 02:07, WorldWar3PL napisał:

Szkoda, że tryb VersuS jest na starym silniczku pandory tomorrow ... Lubię, jak coś cieszy
moje oko ;)


Eee tam... fajnie by było jakby ciągnął na engineie SCCT, ale i tak wygląda nieźle :) Przynajmniej na 6600 GT :) Na Radeonie 9200 też nie było źle ;) Ważne, żeby nie było rozpikselowane i aby działało płynnie :)

BTW: Grasz w VS Mode ? Jaki nick ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w SC3 grałem już dawno, ale jak każda część serii ta również bardzo mocno mnie wciągnęła.
Graficznie gierka jest rewelacyjna, nie mówiąc już o głosach postaci - Ironside rządzi po prostu - , granie w tą grę w polskiej wersji może być uzasadnione jedynie nie rozumieniem ani słowa po angielsku (takie jest moje zdanie, bo spolszczenie może i najgorsze nie jest ale głosy są jak to zwykle bywa niezbyt dobre, już pomijając fakt styl mowy Baki, który to robi na odwal się...według mnie przynajmniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w VS mod ostatnio wogle nie gram, ale nick jak nick, WorldWar3, a jak wyskakuje, że zły nick ( nie, że istnieje, sprawdzałem w googlach i we wszystkich grach, ten nick jest jedyny ;P ) Tylko np. Zła pisownia, za krótki itd., to wpisuję albo ww3pl, albo WorldWar3 ;)
A co sądzicie o singlu ? mi zapewnił 28 godzin zabawy , co jest świetnym wynikiem ( na easy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować