Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w odpicowanej Platynie!

323 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2006 o 20:40, Dowodca_Pawel napisał:

Dno i metr mułu za słowo "odpicowane". Nie wiem, czy CDP zrobił nabór dresiarzy, czy to nowa
polityka, ale jeśli zamierzacie tak się zniżać poziomem... To gratuluje.


Przecież to zaczęło się dobrych kilka lat temu - extra klasyka/gra, extremalne tytuły, niedawno reklamy "Full opcja" itd. Problem tkwi w tym, że mimo wielu zmian, nadal głównym odbiorcą dla wydawcy gier jest dzieciak z podstawówki/gimnazjum (najczęściej zdecydowanie zacofany - choć może to ja byłem niegdyś nad wiek rozwinięty? ;-)), który chwyci wszystko, co jest napisane "w jego stajlu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce Disciples II wraz ze wszystkimi dodatkami.

Albo od razu III moglibyscie wydac w takiej wersji i oczywiscie w takiej cenie ;-)))


Potem na forum dopytam jak w to skutecznie pykac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy oficjalnie się dowiemy, co będzie w Platynce? Skoro CDP podał info o Age of Empires III , to mogliby też napisać o pozostałych grach :P A nie nam nerwów przysparzają :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzać że nie opłaca się kupować nowości tylko poczekać 4 miesiące i grę która Ci się podba kupisz za mniej niż połowę, dla mnie trochę nie fer dla tych którzy ta grę kupili za 99zł albo nawet 129zł, może odrazu będziecie sprzedawać przed premiery za 49,90, a po premierze za 19,90 ?? cieszą się napewno Ci którzy poczekali. Mnie to też nauczy cierpliwości i musze po anulować swoje zamuwienia z sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 22:05, tajfunX napisał:

Widzać że nie opłaca się kupować nowości tylko poczekać 4 miesiące i grę która Ci się podba
kupisz za mniej niż połowę, dla mnie trochę nie fer dla tych którzy ta grę kupili za 99zł albo
nawet 129zł, może odrazu będziecie sprzedawać przed premiery za 49,90, a po premierze za 19,90
?? cieszą się napewno Ci którzy poczekali. Mnie to też nauczy cierpliwości i musze po anulować
swoje zamuwienia z sklepie ;)



czy ja wiem Powiem teraz akurat o cenedze ale to też się tyczy twojego postu. Ja kupiłem SC:chaos Theory po premierze za 80zł i nie załuje tej kasy bo minął rok i gra jest warta 50zł w supersellerze. a ja na dnią spędziłem z dobre 6 miechów a i lubie nadal do niej wracać. Więc jakby nie patrzec jakbym to teraz kupił to bym nie pograł w dopuble Agent bo 2 gry na raz. No pech akurat zę cenega wydaje takei gry co ja lubie a nie CDP(chociaż na dark messiah czekam) no ale osobiscie bym wołał zeby CDP wydało SP bo byłaby edycja kolekcjonerska i szybciej tłumaczenie i na pewno lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zamiast o SP chodziło ci o SC:Chaos Theory. Więc tak... Gra się ukazała 28 marca, w Polsce 28 kwiernia 2005. CDP ma podobne obsuwy względem zachodu. Z tego co pamiętam, info o SC w SS ukazało się we wrześniu 2006 roku więc niemal półtora roku czekania. I tak długo :).

A wersja PL? Jak znajdziesz kogoś lepszego zamiast Mirosława Baki na miejsce Sama Fishera, to napisz. Wtedy zgodzę się z opinią, że CDP mogło to zrobić lepiej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem co z Platynową Kolekcją. Czy została zamrożona jak niegdyś eXtra Gra. A tu nagle taki news! Super! Teraz czekam na Neverwintera z dodatkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już bardzo dawno temu załamałem się tempem w jakim tanieją te wszystkie gry;)) no sorry, ale jeżeli polscy wydawcy dają mi możliwość pogrania w Riddicka za 2 dychy, FarCry''a za 2,5 a Age of Empires 3 za 6 no to ja chyba żyję na jakimś raju na ziemi.

Viva Polska! Viva CDP! Viva Cenega!*

*a co!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jakość wydań cenegi znacznie ustępuje CDP (spolszczenia w wykonianiu CDP to majstersztyk... co do cenegi ...). Całe szczęscie że WCIII, BG, ID wydało CDP :) Lepiej by było dla wszystkich, gdyby Cenega dala sobie spokuj z spolszczeniami, najgorsze jest to , że bardzo dobre gry sa przez nich skaszanione, a angielskich wersji kupic nie mozna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do zespolu CDP.
Czy po ukazaniu się dodatku do AoE3 CDP bedzie sie starał o prawa do wydania trylogi w jednym pakiecie? (kiedys byla taka edycja Collectors Edition AoE 1+2+dodatki doskonale wydana po anielsku przez microsoft (szkoda, ze 200zl kosztowala))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 23:46, Namaru napisał:

Lepiej by było dla wszystkich, gdyby Cenega dala sobie spokuj z spolszczeniami, najgorsze jest to, że bardzo dobre gry sa przez nich skaszanione, a angielskich wersji kupic nie mozna :/

No nie wiem. Cenega miała ostatnio kilka całkiem niezłych spolszczeń (choćby wysoko oceniana poloniazacja Obliviona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byc może w przypadku wydan premierowych, bardziej sie staraja (niestety moj komp nie pozwala odpalac nowszysch gier), ale wydania budzetowe tlumaczone sa na "odwal sie" (np. commandosow) lepiej by je po angielsku zostawili.

W kwestii jakosci wydan to osobiscie denerwuja mnie szczegoly jak np. znikajace sciezki audio z krążka AoE złotej edycji (miałem "kopiowaną" wersję golda na której owe tracki byly i byly doskonałe), teraz musze grac przy midach :/ Dla mnie porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 20:24, Biohazardus napisał:

No przepraszam... w W40K?? DoW?? wiesz te gre przeszedlem 3 razy a Far Cry tylko raz... obie
mam z edycji premierowej... ludzie maja rozne gusta... ja mam 8 gier z XKN a z KK mam tylko
2... mialbym wiecej XKN gdyby nie to ze reszte tytulow mam w wersji premierowej...


Wiesz, wszystko by było ładnie gdyby nie to, że złotą edycję W40k można już od pewnego czasu kupić za 60 zł, choćby na wirtusie i naprawdę nie ma żadnej rewelacji w tym, że zostanie wydany w tej cenie ;)

Poza tym Far Cry kosztuje ponad dwa razy mniej od W40k, bo jest w KK, a nie SS. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do cen i czekania to chciałbym zaznaczyć że premierowe edycje mają zazwyczja fajne dodtaki jak gruba instrukcja i masa innych dodatków, zresztą edycje kolekcjonerskie i premierowe łatwiej później sprzedać na Allegro;p
co do wersji "pl" to też wolałbym mieć wybór "spolszczenia" Cenegi to jakiś koszmar,chociarz zaczeli wydawac gry z możliwościa wyboru wersji jezykowej, i to samo powinien robic CDP przynajmniej w edycji premierowej naprawde bylem rozaczarowany ja zamiast niektórych słow pojawiały sie puste pola albo słowa po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 22:05, tajfunX napisał:

Widzać że nie opłaca się kupować nowości tylko poczekać 4 miesiące i grę która Ci się podba
kupisz za mniej niż połowę, dla mnie trochę nie fer dla tych którzy ta grę kupili za 99zł albo
nawet 129zł, może odrazu będziecie sprzedawać przed premiery za 49,90, a po premierze za 19,90
?? cieszą się napewno Ci którzy poczekali. Mnie to też nauczy cierpliwości i musze po anulować
swoje zamuwienia z sklepie ;)


Koles zastanow sie co mowisz? Przeciez z grami to jest tak samo jak ze sprzetem komputerowym czy z samochodami - kupujesz nowy a nastepnego dnia mozesz sprzedac za polowe ceny! :D Spojrzmy na Heroes''ow V: wersje DVD mozna bylo dostac za ok. 100 zl a juz po 2-3 miechach w promocji media marktu za ok. 50 zl !! :D Promocja sie skonczyla (egzemplarze rozeszly sie jak swieze buleczki :D) i cena wzrosla do 85 zl ;) Poprostu niektorzy musza miec gre od razu po premierze a niektorzy wola poczekac az stanieje. Kto co woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować