Zaloguj się, aby obserwować  
Goofy23

Titan Quest - Wymiany

154 postów w tym temacie

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem TQ od czasu gdy dało się kupić oryginał w sklepie, a IT od października 2008, grałem jak do tej pory tylko na singlu, miałem zamiar zdobyć wszystkie potrzebne mi przedmioty dla mojego czempiona sam, ale ostatnio coś straciłem zapał, potrzebował bym, nagolenniki Ateny, (lub wymiennię Batrachosa),
hełm Aresa (lub wymiennie czapkę Anapletke) 2x Gwiazdę Elizjum i Naszyjnik Nieśmiertelnej Furii, mam dużo fioletowych i niebieskich przedmiotów na wymianę, mam też trochę MI (może nie jakiś super ale są), jakby ktoś chciał się wymienić to podaję nr gg, zazwyczaj jestem niewidoczny, ale jak jest opis to znaczy że jestem.
5553032.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie to ode mnie, bo już sloty w ekwipunku mi się kończą :P

Wszystko części setów. Epiki:
Obsydianowy hełm, Jadeitowy napierśnik i hełm wysadzany jadeitem, tebejska tarcza, Yin(z setu cesarskiego), zbroja płytowa wojownika, kaftan łotrzyka, naramiennik łowcy, naręczniki nieśmiertelnych, Cytadela(szata z setu Akropol), zbroja płytowa i ochraniacze Łazarza, toga i zwój Wyroczni, szata Burz, Wątły(z setu Dar Roznera).
Legendary: Scylla(Zguba Mesji), Kydoimos(Dzieci Aresa), szata Maga Bitewnego, po korzystnej negocjacji mogę również oddać ochraniacze Maga Bitewnego.
Szukam dobrego hełmu i nagolenników, lub czegoś z setu Burza, poza zbroją(nie mylić z setem Szaty Burzy).

[E] chętnie wezmę też pod opiekę artefakt Kula lawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 13:08, mateuszencja napisał:

A co za darmo oddajesz :)?

Nie nauczyli czytać ze zrozumieniem?

Dnia 18.02.2009 o 13:08, mateuszencja napisał:

Szukam dobrego hełmu i nagolenników, lub czegoś z setu Burza, poza zbroją(nie mylić z setem Szaty Burzy).
[E] chętnie wezmę też pod opiekę artefakt Kula lawy.

Dla Władyki(Wojna + Burza) na 55 poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 13:25, mateuszencja napisał:

PS: A używasz TQ Vault?

Nie, nie używałem do tej pory żadnych modów ani programów. Co nie zmienia faktu, że nie są mi te przedmioty potrzebne, i chętnie wymienię je na coś pożyteczniejszego.

A zresztą, mogę oddać niektóre rzeczy za darmo :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 13:36, Lfdracon napisał:

> PS: A używasz TQ Vault?
Nie, nie używałem do tej pory żadnych modów ani programów. Co nie zmienia faktu, że nie
są mi te przedmioty potrzebne, i chętnie wymienię je na coś pożyteczniejszego.

A zresztą, mogę oddać niektóre rzeczy za darmo :s



To mogę te niektóre przejąć:D A ja Tobie mogę jakieś tam formuły dać, bo nie używam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 12:51, Lfdracon napisał:

Szukam dobrego hełmu i nagolenników, lub czegoś z setu Burza

A dla jakiej klasy to mają być itemki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 17:46, kiko14 napisał:

> Szukam dobrego hełmu i nagolenników, lub czegoś z setu Burza
A dla jakiej klasy to mają być itemki?

Pisałem wyżej - Władyka(Burza + Wojna).

PS. Kula lawy - dużo za nią dam! :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 18:23, Lfdracon napisał:

> > Szukam dobrego hełmu i nagolenników, lub czegoś z setu Burza
> A dla jakiej klasy to mają być itemki?
Pisałem wyżej - Władyka(Burza + Wojna).

PS. Kula lawy - dużo za nią dam! :s



czego duzo dasz za kule lawy....bo byc moze mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 12:51, Lfdracon napisał:

Weźcie to ode mnie, bo już sloty w ekwipunku mi się kończą :P

Wszystko części setów. Epiki:
Obsydianowy hełm, Jadeitowy napierśnik i hełm wysadzany jadeitem, tebejska tarcza, Yin(z
setu cesarskiego), zbroja płytowa wojownika, kaftan łotrzyka, naramiennik łowcy, naręczniki
nieśmiertelnych, Cytadela(szata z setu Akropol), zbroja płytowa i ochraniacze Łazarza,
toga i zwój Wyroczni, szata Burz, Wątły(z setu Dar Roznera).
Legendary: Scylla(Zguba Mesji), Kydoimos(Dzieci Aresa), szata Maga Bitewnego, po korzystnej
negocjacji mogę również oddać ochraniacze Maga Bitewnego.
Szukam dobrego hełmu i nagolenników, lub czegoś z setu Burza, poza zbroją(nie mylić z
setem Szaty Burzy).

[E] chętnie wezmę też pod opiekę artefakt Kula lawy.



intersuje mnie kydoimos i scylla jak cos, chyba mam kule lawy, a co do nagolennikow to jakie by cie interesowaly bo jakies cos by sie znalazlo, np bellerofonta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 17:21, Lfdracon napisał:

GG #7338383. Nie mam sprecyzowanych wymagań, mogą być z setu Burzy lub Maga bitewnego,
lub żadnego, byleby dobre ;]


a nie lepiej poszukać setu krystalicznego i do niego 2 kosy szronu? Na tym chyba lepiej wyjdziesz niż na secie Burzy;P

edit: mam trochę tajemnych formuł na zbyciu. Oddam je za darmo. Jak ktoś zaineteresowany to pisać to zrobię listę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 22:13, kreciuch napisał:

a nie lepiej poszukać setu krystalicznego i do niego 2 kosy szronu? Na tym chyba lepiej wyjdziesz niż na secie Burzy;P

O istnieniu setu krystalicznego nie miałem nawet pojęcia, zresztą nie mam żadnej części tego setu.
BTW. Dwie kosy szronu, czyli w Wojnie inwestować w walkę dwiema broniami? Dotychczas używałem topora/miecza i tarczy. Boję się, że bez tarczy moja postać będzie za bardzo ''kamikaze'' - zresztą nawet z tarczą jest momentami ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chodzę z dwiema broniami na 10 lvlu :P Jakoś to leci, umieram rzadko (przez całą grę chyba tylko 4 razy), a mobki ładnie lecą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować