Zaloguj się, aby obserwować  
cybekziom

Energy Drink

70 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2007 o 21:25, Ari Zmc napisał:

Energy Drinki są słabe - te w Polsce

Pewnie, że są słabe - po prostu są rozwodnione. Tak jak wszystkie inne produkty (spożywcze) zagraniczne sprzedawane w Polsce.
Na ten przykład, gdy ostatnio jechałem (samochodem, jak pasażer w nocy) do UK kupiłem sobie Red Bull''a - wypiłem go ale i tak całą noc prawie spałem (mimo że nie byłem zmęczony), a nie chciałem spać.
Natomiast gry wracałem z UK, kupiłem tam sobie również Red Bull''a i po wypiciu go w ogóle nie mogłem zasnąć - a chciałem.

Tak samo jest z Pepsi,
zakupiona w UK w polskim sklepie (sprowadzona z Polski) po wlaniu do szklanki można zobaczyć co jest po drugiej stronie szklanki. A Pepsi zakupiona w angielskim Tesco, po wlaniu do szklanki jest czarna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiecie.Najgorsze wg. mnie to są tanie energy drinki (za ok. 2 zł) zakupione w tanich sieciach spożywczych typu Biedron**,Li**,Ti*.Czyli takich, które mają własne produkty.
Są tanie i jakieś takie...dziwne (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:02, cybekziom napisał:

No wiecie.Najgorsze wg. mnie to są tanie energy drinki (za ok. 2 zł) zakupione w tanich sieciach
spożywczych typu Biedron**,Li**,Ti*.Czyli takich, które mają własne produkty.
Są tanie i jakieś takie...dziwne (?)


Hehe, Max Power ROXX!! U mnie w szczepie jak się szykuje jakiś rajd, to dziewczyny zawsze wezmą z 4 puszki na plecak i każdy jest zadowolony (bo reszta nie płaci i nie niesie ;p). Hmmm... Co do tego, że są najgorsze, to chodziło Ci o to, że najbardziej szkodliwe, czy w ogóle nie dają kopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I o to, i o to :P
A właśnie jak takie dzieci kupią Energy Drinka za ok. 2 zł to się cieszą, że mają napój energetyzujący, oż to przecież picie takich bogatych no w końcu xDD
Dużo ludzi wogle się tak buja po mieście z tanimi Energy Drinkami, za free :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ostatnio pojawiła się guma energetyzująca, smakuje jak jakiś Max Power czy Tiger, oczywiście istnieje już "Biedronkowa" wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 09:45, no-to-gramy napisał:

Ja pije jak gdzieś jade bo mam prawko ;] to se kupuje na stacji Orlen ich Energy Drink a jak
jestem w domu bo blisko mam do stacji to se kupuje Red Bulla


Eee tam, lepiej po drodze się zatrzymywać na kawę, tańsza i trochę zdrowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 18:03, keVlar napisał:

Eee tam, lepiej po drodze się zatrzymywać na kawę, tańsza i trochę zdrowsza.

Kawa = zdrowsza ? To żart prawda ?
Energy Drink ma tyle samo kofeiny co filiżanka kawy więc dla mnie nie robi różnicy czy wypije jakiegos Tigera czy kawe.Energy Drink jest o tyle poręczniejszy,że jest w puszce lub butelce i kosztuje do 6 zł.A taka kawa w buteleczce małej kosztuje z 3 zł i wogle kopa nie daje.
Więc jak mam wybierać między kawą a ED to wybieram ED ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować