Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do Gothica 3 już w produkcji?

143 postów w tym temacie

na muchomorka mi dodatek jak g3 jeszcze nie ma, o ile g3 by sie pokazalo na gwiazdke w polsce to dodatku mozna sie pewnie za 2-3 lata spodziewac bo najpierw musi powstac co optymistycznie niech zajmie 1 rok to potem zanim zostanie przetlumaczony to znowu optymistycznie myslac kolejny 1 rok

podsumowujac: nie ma co sie napalac na dodatek bo to odlegla przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekam na rozpoczęcie realizacji zamówień.
Mam szczerą nadzieję, że u mnie da się pograć bez większych problemów.
(P4 3,2GHz HT;1024MB DDRII;GeForce 6600 128MB/128BIT)
A co do dodatku do G3.
Tylko jedno pytanie: Czy ktoś jest przeciw ??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 21:34, Fantomer napisał:

na muchomorka mi dodatek jak g3 jeszcze nie ma, o ile g3 by sie pokazalo na gwiazdke w polsce
to dodatku mozna sie pewnie za 2-3 lata spodziewac bo najpierw musi powstac co optymistycznie
niech zajmie 1 rok to potem zanim zostanie przetlumaczony to znowu optymistycznie myslac kolejny
1 rok

podsumowujac: nie ma co sie napalac na dodatek bo to odlegla przyszlosc


Co ty gadasz? Gothic 3 bedzie u nas w pazdzierniku... Dobra przyznaje ci racje dodatek moze powstawac 1 rok... ale tlumaczenie 1 rok? hahaha to zes dowalil, polska werjs i niemiecka wychadza mniej wiecej w tym samym czasie albo nawet w tym samym dniu, tlumaczenie nie zajedlo duzo DP... wiec nie badz takim pesymista. Kiedy gram.pl da nam jakies info o EK mialo byc w niedziele juz;/ a tutaj juz sie zbliza wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to premiera wersji niemieckiej i angielskiej jest na początku października a polskiej na końcu tego miesiaca także CDP z każdym rokiem coraz to lepiej i może doczekamy się że Polska wersja będzie wychodzi równo z światowa premiera ;) Dobrze że sesja dopiero w styczniu, będę miał czas aby przejsć G3 z kilka razy :D

Co do EK to miał być w weekend a tu ani widać ani słychać, już prawie środek tygodnia, a My dalej czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 23:15, PioTRaS napisał:


Co do EK to miał być w weekend a tu ani widać ani słychać, już prawie środek tygodnia, a My
dalej czekamy.


Pewnie CDP nadal nie może się dogadać z JoWood. Mam jednak nadzieję, że w tym tygodniu pojawi się w końcu jakieś info o EK.

P.S. Od kiedy poniedziałek jest środkiem tygodnia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Zaraz no 13 Października wyjdzie Gothic 3 to ok no ale już prace nad dodatkiem ? Czy ta gra nie jest już wystarczająco ogromna ? Chcą jeszcze dowalic dodatek do Gothic 3 ?! To mi sie podoba ale ile on będzie kosztował ? Mam nadzieje że nie tyle co sam Gothic 3. No dobra poczekam na pewno kupie gothic 3 bo go zamówiłem no ale czy kupie dodatek ? Nie najpierw przejde kilka razy Gothic 3 potem sie zastanowie nad dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black napisałem prawie środek tygodnia oprócz tego pisałem to 45 min przed wtorkiem :P

Co do ceny dodatku to zapewne będzie tak samo jak z Noca Kruka która kosztowała ok 30% taniej niż podstawowy G2 (jeśli dobrze pamietam to G2 kosztował 99, a G2:NK 69 zł) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tyle tylko ze G3 ma kosztowac nie 99zl ale 129zl (mowie o edycji premierowej) wiec za dodatek trzeba bedzie wysuplac pewnie z 79zl ale i tak kupie :)

Ps Bezimienni wszystkich krajow laczcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, czy mi się wydaje, czy z NK była taka opcja, że jeśli posiada się zarejestrowaną wersję podstawki G2, to można było dostać dodatek z rabatem? Jeśli tak, czy będzie taka możliwość i z G3? Nie żeby wpłynęło to jakoś na zakup, ja kupuję nawet za 150 zł, bo Gothic I i II to RPG dosonały jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:15, GSnaker napisał:

Huh, czy mi się wydaje, czy z NK była taka opcja, że jeśli posiada się zarejestrowaną wersję
podstawki G2, to można było dostać dodatek z rabatem? Jeśli tak, czy będzie taka możliwość
i z G3? Nie żeby wpłynęło to jakoś na zakup, ja kupuję nawet za 150 zł, bo Gothic I i II to
RPG dosonały jest :)


masz na myśli chyba takie coś jak ''upgarde''? jeśli tak to tego już chyba nie ma więc nie będziesz miał takiej możliwości, za to mozesz wydać wPLNy uzyskane za kupno i rejestracje poprzednich części, więc właściwie to wyjdzie podobnie, na zwykłą edycję możesz wydać nawet 40 wPLNów dzięki czemu można zaoszczędzić ponad 40 złotych też się opłaca :) nie wiem tylko jak to będzie z edycją kolekcjonerską, w sumi to wychodzi podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 21:58, ArekB napisał:

Tylko czekam na rozpoczęcie realizacji zamówień.
Mam szczerą nadzieję, że u mnie da się pograć bez większych problemów.
(P4 3,2GHz HT;1024MB DDRII;GeForce 6600 128MB/128BIT)
A co do dodatku do G3.
Tylko jedno pytanie: Czy ktoś jest przeciw ??? :-D

wiesz co powiem ci jedno zadajesz głupie pytanie JASNE ŻE CI SPOKOJNIE PÓJDZIE PRZECIERZ SPEŁNIASZ ZAELECANE WYMAGANIA (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy GOTHIC3 EK może wyjść po premieże 13 października jak tak to poraszka niewiem co robić grać wcześniej w tą wyrąbaną gre ale bez bajerów czy poczekać i mieć łeb śniącego i takie tam podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to bardzo fajnie,że tak szybko ma wyjść dodatek do G3 jednak narazie bardziej bym się ucieszył gdyby w końcu wyszła wersja podstawowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko czy Gothic 3 mi pójdzie, chodzi mi szczególnie o karte graficzną, o czywiście jest taka opcja jak mi niepójdzie to mam kasę na GeFOrce 6600 256MB/128Bit, Gothic juz zamówiłem moja konfiguracja kompa"
Celeron 3,06GHZ
512MB ram 400
Geforce FX 5500 256MB/128Bit,
chodzi mi czy na tej kacrcie pójdzie chociaż na low??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować