Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do Gothica 3 już w produkcji?

143 postów w tym temacie

Fatex: ja na Twoim miejscu bałbym sie raczej o ram ... Chociaż karte tez powinieneś sobie wymienic ...
Ja np. dla Gothica 3 kupie sobie drugą karte Geforce 6600GT i stworzę 6600GT x2 przez tzw. "mostek" ...
Ale robie to tylko po to żeby chodziło na dobrych ustawieniach grafy ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem po co komu Edycja KOlekcjonerska (O_o)...JEdynie dla szpanu :P Bo po co mi kawałek materiału z mapka i amulecik ze Sniacym???? No i jeszcze soundTrack na osobnej płycie:/ Ja w najbliższych dniach zamawiam G3 dzieki wirtualnej kaseczce 30 zł zniżki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wysokie wymagania, tylko dla tych co mają potężny komp. i co nie żal kasy na nowe komponenty do kompa,
Ja niestety nie skorzystam, wymagania są "niemożliwie"( czyli za wysokie).
Ale tym co stać baaardzo zazdroszcze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 19:00, misiu 123 napisał:

Czy ktoś zna dokładną date wydanie G3. wszędzie piszą ze w pazdzierkiku ale nie wiem kiedy
dokłądnie....


Niemiecka wersja będzie 13 października, a polska najprawdopodobniej 13 dni później, czyli 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no gothic 3 super ^^ pamietam jeszcze jak okolo 4 lat temu majac 13 lat myslalem sobie ehhh gothic 3 2007rok ale daleko bylo do tej daty :P a teraz tak blisko :D specjalnie kupilem nowego kompa zeby zagrac w gothica 3 bo to moja ulubiona seria gier RPG , ciekawi mnie co sie stanie z Xardasem :o czy bedzie zly czy jednak dobry ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Langier, nadejdzie czas kiedy Ty będziesz miał potężnego kompa, a inni będą zazdrościć...(Moja przeszłość:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc mam G3 EK zaistalowałem na nowym pc ( P 4 HT EE 3.8 GHz, 2048 MB RAM_u, 2x GF 6600 GT 256MB Vram) i niechce chodzić, właściwie to się pojawia komunikat " Pleace insert DVD on your DVD H:/" krążek jest oryginalny, ktoś mi mówił żebym ściągnął crack, ale niewiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się cienkiego kąpa to niewypał. Ja chciałbym żeby w dodatku do Gothica można było wrucic do Khorinis i uratowac Lorda Hagena i rozwalic orków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować