Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji – Empire Earth II Złota Edycja!

182 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2006 o 19:25, Erton napisał:

My tu tak fantazjujemy o Silent Hill, bo przeciez CDP zapowiada, ze w ostatnim dniu nas zaskoczy.
Wiec kto wie, co to bedzie


na to zaskoczenie własnie licze:) Jeśli będzie SH kupie napewno, ale jeśli wcześniej (lub właśnie na koniec) pojawi się mój faworyt numero uno - NWN+dodatki to biorę NWN. Czasem trzeba dokonać wyboru:( Albo rybki, albo akwarium:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde całkiem niezłe gierki jak narazie:)
Na pewno zaopatrzę się w F.E.A.R''a oraz EE2,być może zaopatrze się również w Sagę Gothic mimo że mam obie części i dodatek do dwójki:P
Jeszcze dwie gierki, no cóż czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 18:06, Erton napisał:

No saga Silent Hill to by bylo cos. A najlepiej to jutro SH a pojutrze Guild Wars.Bym chyba
sie cieszyl bardziej niz gdyby Real rozgromil Barce 5-0



No sprawdziłem CDP ma prawa do wszyskich silent hillów. Jakby wydali i to PL to WOOOOOOOHOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 22:14, mikim napisał:

Hm... może jeszcze są jakieś szanse na NWN Złota Edycja i Fable :/. Migem, powiedz, że tak
:(.

Nie :D Precz z Fable, no może być conajwyżej w Fajnej Cenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 22:23, Thorn123 napisał:

nwn powinlo byc:) albo chociaz dali by wznowienie dodatkow bo ich mi brakuje ;/


dodajmy jeszcze, aby to wznowienie było w jakiejś przystępnej cenie;)
ale ja mimo wszystko czuje, że pojutrze odsłonią NWN''a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 22:36, Rafal G napisał:

> nwn powinlo byc:) albo chociaz dali by wznowienie dodatkow bo ich mi brakuje ;/

dodajmy jeszcze, aby to wznowienie było w jakiejś przystępnej cenie;)
ale ja mimo wszystko czuje, że pojutrze odsłonią NWN''a:)

nawet jak by dali stara cene byl by wstanie uzbierac i kupic :) najwyzej odmuwil bym sobie jakiejs innej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a oto jakie tytuły zaproponował nam CDP w swojej nowej PK:
- Age Of Empires
- Fear
- Saga Gothic
- NWR z dodatkiem
- Swat 4 ZE
- Empire Earth ZE
- Saga RPG
ale nie wiem co ma oznaczać ten ostatni tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 00:17, stefanel napisał:

a oto jakie tytuły zaproponował nam CDP w swojej nowej PK:
- Age Of Empires
- Fear
- Saga Gothic
- NWR z dodatkiem
- Swat 4 ZE
- Empire Earth ZE
- Saga RPG
ale nie wiem co ma oznaczać ten ostatni tytuł.



Skąd masz takie informacje? :p Zresztą podałeś 7 tytułów a jest ich 6 więc coś mi tu nuie gra ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 00:26, Mroku21 napisał:

> a oto jakie tytuły zaproponował nam CDP w swojej nowej PK:
> - Age Of Empires
> - Fear
> - Saga Gothic
> - NWR z dodatkiem
> - Swat 4 ZE
> - Empire Earth ZE
> - Saga RPG
> ale nie wiem co ma oznaczać ten ostatni tytuł.
>


Dnia 19.09.2006 o 00:26, Mroku21 napisał:

>

Skąd masz takie informacje? :p Zresztą podałeś 7 tytułów a jest ich 6 więc coś mi tu nuie gra
;p

no własnie, sam nie wiem co oznacza ten ostatni tytuł. a poza tym tyle ukazało się w nowościach na moich listach sprzedaży, gdyż jestem pracownikiem tesco i właśnie tyle nowości się tam wyświetla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 00:32, stefanel napisał:

no własnie, sam nie wiem co oznacza ten ostatni tytuł. a poza tym tyle ukazało się w nowościach
na moich listach sprzedaży, gdyż jestem pracownikiem tesco i właśnie tyle nowości się tam wyświetla
:)


Jeśli Saga RPG to ja widze to jako wszytkie gry na silniczku Infinity.Co wy na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 00:17, stefanel napisał:

a oto jakie tytuły zaproponował nam CDP w swojej nowej PK:

powiem szczerze ze (o ile masz racje z tymi tytulami oczywiscie ;p) nie jestem zaskoczony
na swata 4 z dodatkiem jakos sie zanosilo, NWN z dodatkami to chyba najbardziej pozadany tytul na tym forum :P (w tematach o extra grze, extra klasyce, platynowce tez), ale saga rpg......
jesli to prawda to moze byc diablo,diablo 2 (ale BARDZO malo prawdopodobne zeby blizzard sie zgodzil), albo rpg na silniku infinity, w sumie to bardzo mozliwe, baldury na dvd, icewind daly to tez temat rozmow na wyzej wymienionych tematach, ale......zalezy co tam bedzie w tej sadze, rozumiem ze te gry sa WIELKIE wiec taka saga miala by pewnie z 3 dvd, ale same baldury i icewindy to nie taka znowu okazja, na sklepie gramu mozna je bylo miec z extra klasyki po 10-13 zl sztuka, nie wiem czy warto jeszcze doplacac tylko po to zeby je miec na dvd, rozumiem sens wydania sagi fallout (wczesniej kosztowaly wszystike kolo 30 zl, teraz wszystkie na jednym krazku za 20), ale wydawac sage rpg ktora bedzie kosztowac wiecej niz czesci kupione osobno......

no nic, zobaczymy czy to prawda wogole jest, a jak jest to co tam bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Platynowa kolekcja to genialna seria...ale tym razem chyba zapomniano o fanach RPG. co prawda jest saga Gothica, ale gra ta byla juz dostepna w Zlotej Edycji i wiekszosc wyjadaczy ja posiada. Ja tak bardzo\licze na NWN z dodatkami, bilem poklony jak wydali podstawke w EK i teraz nie moge sie od niej oderwac! NWN 2 nawet nie ruszy na moim sprzecie! CDP blagam-platynowa kolekcja NWN i zostane waszym dozywotnim klientem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować