Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall - klucz do każdego zamówienia!

119 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2006 o 15:07, żyrafa napisał:

czyli tak zamoiwlem gw n.Bedzie to moje pierwsze gw wiec ile bede mial miejsc na postacie??

4. I jedno dodatkowe z bonus packa, czyli w sumie 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polska wersja wyjdzie na jesien (czyli juz powinna byc... ale pewnie bedzie w pazdzierniku) a co do tych slotow... przeciez przed premiera Factions tez dostalismy klucz do wersji beta i dostalismy 2 sloty... a po wpisaniu kodu z factions juz nie dostalismy tylko moglismy zatrzymac tamte (dotyczy to tych co tak jak ja zamowili PRE-ORDER) teraz dadza nam klucz co dam nam jeden slot tylko... a wiec jesli AN nie zmienilo polityki markentigowej i czeka nas powtroka z historii to tylko dostaniemy 1 slot... i tylko nie piszcie ze 2+1 bo skad to wiecie?! w texcie to napewno nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw czy GW po Polsku trzeba będzie sobie kupić czy po prostu nasz rodzimy język będzie do wyboru w opcjach?? Jak trzeba będzie kupić to sie chyba załamie bo GW mam niecały tydzień a z angielskiego to średni jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylo juz o tym wiele razy. Jezyk polski pojawi sie w menu KAZDEGO gracza gry GW. Niezaleznie od tego, ktora czesc gry ma albo czy mieszka w Polsce, Stanach czy Chinach. Nie trzeba bedzie nic kupowac - jezyk bedzie dodany w ktoryms z kolejnych update''ow :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny jestem zawiedziony postawą gram.pl. Czy to tak trudno było poinformować że prowadzonę są jakieś rozmowy, planowane danie samego klucza czy dać _jakiekolwiek_ info co z tym bonus packiem. Przecież nawet telefonicznie byłem informowany że bonus pack nie będzie sprzedawany/dystrybuowany przez gram.pl.

Ten pościg za kasą może was zgubić, przecież nie checie mieć wizerunku tpsa, czyli firmy opluwanej od której ludzie prędzej czy później odejdą. Zaufanie klientów buduję sie latami, a wy chcecie ludzi przekonać tylko ceną. Dojdzie do tego że będzie coraz więcej ludzi takich jak, którzy będą woleli nabić kasę komuś innemu niż tak niedbającej o klienta firmie jak wy.

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 10:05, Haj napisał:

Przecież nawet telefonicznie byłem informowany że bonus pack nie będzie sprzedawany/dystrybuowany
przez gram.pl.

Dnia 27.09.2006 o 10:05, Haj napisał:

Ten pościg za kasą może was zgubić, przecież nie checie mieć wizerunku tpsa, czyli firmy opluwanej
od której ludzie prędzej czy później odejdą. Zaufanie klientów buduję sie latami, a wy chcecie
ludzi przekonać tylko ceną. Dojdzie do tego że będzie coraz więcej ludzi takich jak, którzy
będą woleli nabić kasę komuś innemu niż tak niedbającej o klienta firmie jak wy.


witam,

a tak dokladnie to jaki brak informacji masz na mysli. Bonus pack nie jest i nie bedzie dostepny w sklepie gram.pl i zgodnie z tym udzielamy informacji.

natomiast gracze, ktorzy zakupia GW: Nightfall w naszym sklepie, otrzymaja droga elektroniczna klucz (dajacy takie same mozliwosci jak klucz z bonus packa).
a ze wyszla z tego niespodzianka - coz po prostu do czasu kiedy umiesicilismy informacje nie mielismy potwierdzenia, ze bedzie to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, w przypadku Factions też każdy dostawał klucz do zamówienia, a ludzie i tak masowo kupowali bonus-packi. Czym się teraz sytuacja różni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i po co ja kupowałem x2 bonuc pack w MM? Dostarczany przez CDP.. i jeszcze błąd w polskim opisie jest.. na płycie nie ma muzyki gry -_-'' oglądaliście ją chociaż?

no nie ważne.. troszkę z tym info za późno wykoczyliście... fajnie byłoby gdyby wasz klucz można było dodać 2 raz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do poprzednich chyba tak ale z tego co słyszałem do GW:N będzie spolszczenie kilka tygodni po premeirze. Chociaż fajnie by było dostać gierke już w polskiej wersji;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Fajnie ze po evencie zostawili postacie. ciekawe czy zresetuja levele czy zostana tak jak kto skonczyl.
2. Fajnie ze dodadza klucz bonusowy, ale ja juz dawno kupilem bonuspacka w MM. jak zgaduje wpisanie kolejnego klucza nic mi nie da i nie dostane jeszcze jednego slota i kolejnych 2 broni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanie. Zamówiłem GW:N na gram.pl ale jeszcze nie da się potwierdzić zamówienia. Czy jeśli dopiero teraz dają ten klucz to czy ja też dostanę go gdy potwierdzę czy lepiej odwołać zamówienie i zamówić jeszcze raz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ArtF1 - Nic nie zamawiaj i nie odwoluj, potwierdzenie dostaniesz 5 dni przed premiera (bylo wyraznie napisane przy skladaniu zamuwienia), a zostalo jeszcze 23 dni do premiery. Jak potwierdzisz zamuwienie to dostaniesz klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować