Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Oficer/Oficerowie - serial

27 postów w tym temacie

Jak ktoś moze ogladał z was w czesniej serial Oficer na TVP 2. Bardzo ciekawy serial podobny do kryminalnych z ciekawa fabuła. Wczoraj byla kontynuacja filmu pod nowa nazwa Oficerowie z nowa obsada. I jak wam sie podobala ci ktorzy ogladali. Niektorzy aktorzy pozostali ci sami np; Borys Szyc

PS.Chcialem zalozyc temat wczroaj ale server forum byl w awari

ZApraszam do rozmowy na temat serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 15:02, Carl92 napisał:

No chyba nie ma zainsteresowania tematem. Wiec prosze go zamknać

Jak to nie ma ? ;] Ja jestem zainteresowany ;]

Pierwsza seria bardzo mi się podobała ( Może nie tak jak "Glina" z Radziwiłowiczem ,ale ulokowałbym "Oficera" na drugim miejscu rankingu :P ) . Najlepsze jest to ,że dano wreszcie szansę większej liczbie młodszego pokolenia aktorskiego ,zamiast po raz setny pokazywać Lindę i jego słynne monologi ;]

Wczoraj widziałem pierwszy odcinek serii drugiej . Myślę ,że jest to za mało ,żeby osądzać całą serię ,ale pomysł ,żeby bohaterów głównych "Oficera" odsunąć na drugi plan i dalej opowiadać historię z innego punktu widzenia jest niecodzienny ,chyba jeszcze nie stosowany w tego typu produkcjach i przez to przypadł mi do gustu ;]

IMO "Oficer"/"Oficerowie" to dobre kino ,rozrywkowe . Może w kilku miejscach są potknięcia fabuły ,ale ogląda się z przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię serial Oficer, i pewnie nie tylko ja, ale rzeczywiście nie ma o czym rozmawiać na temat Oficera. Mam nadzieję, że Oficerowie będą równie ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piwerwsza część rewleacja! Najlepszy polski serial... Nie dorównuje np. Zgubionym czy 24 godziny, ale trzyma wysoki poziom. Warto go obejrzeć. Co do drugiej - zobaczymy. Wczorajszy odcinek niezbyt porywający, ale akcja powinna się rozkręcić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, sto razy lepsi są "Kryminalni" z TVN, a tak wogóle to dwie stacje moim zdaniem zdominowały rynek, właśnie TVN I Polsat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:23, Goyaka napisał:

A ja powiem tak, sto razy lepsi są "Kryminalni" z TVN, a tak wogóle to dwie stacje moim zdaniem
zdominowały rynek, właśnie TVN I Polsat.


Co do drugiej części twojego zdania, to polemizowałbym ze stwierdzeniem, że Polsat zdominował rynek. Moim zdaniem najpopularniejsze obecnie stacje to TVN i TVP, a Polsat zaczyna schodzić na psy. Powtarzane w kółko te same "Megahity" i seriale, brak publicystyki i programów informacyjnych z prawdziwego zdarzenia, żadnych ciekawych dokumentów, ogólnie nic, poza emitowanym w kółko "Światem według Kiepskich", "Terminatorem" i "Rambo". Szefostwo Polsatu powinno wykupić prawa do kilku nowszych, dobrych filmów i seriali, bo już nie mogę patrzeć na te puszczane po raz tysięczny powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:37, des1og napisał:

> A ja powiem tak, sto razy lepsi są "Kryminalni" z TVN, a tak wogóle to dwie stacje moim
zdaniem
> zdominowały rynek, właśnie TVN I Polsat.

Co do drugiej części twojego zdania, to polemizowałbym ze stwierdzeniem, że Polsat zdominował
rynek. Moim zdaniem najpopularniejsze obecnie stacje to TVN i TVP, a Polsat zaczyna schodzić
na psy. Powtarzane w kółko te same "Megahity" i seriale, brak publicystyki i programów informacyjnych
z prawdziwego zdarzenia, żadnych ciekawych dokumentów, ogólnie nic, poza emitowanym w kółko
"Światem według Kiepskich", "Terminatorem" i "Rambo". Szefostwo Polsatu powinno wykupić prawa
do kilku nowszych, dobrych filmów i seriali, bo już nie mogę patrzeć na te puszczane po raz
tysięczny powtórki.


"Świat według Kiepskich" obecnie nie jest powtarzany, to nowa seria. Z twoim zdaniem, że Polsat schodzi na psy mógłbym się zgodzić, tylko wtedy, gdyby uznać, że TVP już dawno zeszło na psy. To jedna z najgorszych stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficer to według mnie był genialny film. Oficerowie również zapowiadają się bardzo fajnie :). To był chyba pierwszy polski film gdzie był Homming Missle :D Normalnie jak w wormsach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 18:00, Goyaka napisał:

> > A ja powiem tak, sto razy lepsi są "Kryminalni" z TVN, a tak wogóle to dwie stacje
moim
> zdaniem
> > zdominowały rynek, właśnie TVN I Polsat.
>
> Co do drugiej części twojego zdania, to polemizowałbym ze stwierdzeniem, że Polsat zdominował

> rynek. Moim zdaniem najpopularniejsze obecnie stacje to TVN i TVP, a Polsat zaczyna schodzić

> na psy. Powtarzane w kółko te same "Megahity" i seriale, brak publicystyki i programów
informacyjnych
> z prawdziwego zdarzenia, żadnych ciekawych dokumentów, ogólnie nic, poza emitowanym w
kółko
> "Światem według Kiepskich", "Terminatorem" i "Rambo". Szefostwo Polsatu powinno wykupić
prawa
> do kilku nowszych, dobrych filmów i seriali, bo już nie mogę patrzeć na te puszczane po
raz
> tysięczny powtórki.

"Świat według Kiepskich" obecnie nie jest powtarzany, to nowa seria. Z twoim zdaniem, że Polsat
schodzi na psy mógłbym się zgodzić, tylko wtedy, gdyby uznać, że TVP już dawno zeszło na psy.
To jedna z najgorszych stacji.


Masz rację, TVP już dawno zeszło na psy, ale teraz stacja ta próbuje odbić się od dna, o czym świadczy duża liczba nowych filmów i seriali, takich jak chociażby "Oficerowie" lub drugi sezon "Lost". W telewizji polskiej cały czas pojawiają się nowe programy, powtórki puszczane są rzadko i tylko w godzinach porannych, ogólnie widać, że TVP stara się przekonać widzów do oglądania tej, a nie innej stacji. Owszem, nie wszystkie programy w TVP są ciekawe, nadal połowę codziennej ramówki stanowią telenowele typu "Klan", "Plebania" lub "M jak Miłość", ale ja sto razy bardziej wolę oglądać TVP niż Polsat. Polsat już dawno się zeszmacił i jej szefowie nie usiłują zrobić nic, aby poprawić wizerunek tej stacji. Ciągle tylko powtórki i to na dodatek głupich seriali i filmów akcji, jedyną nowością są wspomniane przez Ciebie nowe odcinki "Świata według Kiepskich", ale o poziomie tego serialu lepiej nie dyskutujmy, bo jest to sitcom tak głupi, że szkoda w ogóle o nim wspominać. Ostatni raz Polsat oglądałem może z miesiąc temu, natomiast TVP oglądam prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 18:26, Goyaka napisał:

Ja powiem, że ogólnie to oglądam tylko TVN, a na Polsacie tylko Interwencję i czasami MEgahit.
A tak to TVN króluje!!!


Owszem, TVN jest teraz jedną z najpopularniejszych i chyba najlepszych stacji. A co do Megahitów na Polsacie, to ja już nie muszę ich oglądać, bo znam je na pamięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficerowie całkiem spoko , szkoda,że tylko 13 odc. ;(

Ale skoro to kontynuacja, to trochę bardziej powinni pokazywać Szyca i resztę, a nie tylko przez 3 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:23, Goyaka napisał:

A ja powiem tak, sto razy lepsi są "Kryminalni" z TVN, a tak wogóle to dwie stacje moim zdaniem
zdominowały rynek, właśnie TVN I Polsat.


Kryminalni? IMO nie... Kiepski scenariusz, niezbyt ciekawe sprawy. IMO taki średniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 18:35, Therror napisał:

> A ja powiem tak, sto razy lepsi są "Kryminalni" z TVN, a tak wogóle to dwie stacje moim
zdaniem
> zdominowały rynek, właśnie TVN I Polsat.

Kryminalni? IMO nie... Kiepski scenariusz, niezbyt ciekawe sprawy. IMO taki średniak.


A może "Pficerowie" to super produkcja i wszystko tam jest naj. Znając tendencję TVP do kaszanienia czegokolwiek, to to nie może się udać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupio gadasz. Oficer to był jeden z lepszy seriali sensacyjnych z polski. Dużo lepszy niż ta całą Fala Zbrodni. OFicerowie również będą dobrzi. pokazał to pierwszy odcinek. i np. scena z rakietą naprowadzajaca. Jak na polski film to było to conajmniej bardzo dobre :)

Dnia 25.09.2006 o 18:53, Goyaka napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsza seria Fali Zbrodni byla na dlugo przed Oficerem :) wiec ciezko porownywac :) za to kolejne bodajrze 3 leciala kiedy pojawil sie Oficer byla fatalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować