Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z CoH - dzień drugi

70 postów w tym temacie

Hakken

Dziś drugi dzień z Company of Heroes: Kompania Braci. Tym razem przyszedł czas na konkrety. Sierżant Maggot poprowadzi wykład na temat jednostek i uzbrojenia US Army. Jeżeli chcecie przeżyć choć chwilę podczas operacji Overlord radzę go posłuchać, to dobry żołnierz i weteran wielu walk. Zatem baaaczność! Do lektury przystąp!

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z CoH - dzień drugi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania:
1. Windows XP lub Vista
2. 2.0GHz Intel Pentium IV lub AMD Athlon XP
3. 512MB RAM
4. Karta graficzna 64MB zgodna z DirectX 9.0c obsugująca technologię Pixel Shader 1.1
5. Karta muzyczna 16 bitowa zgodna z DirectX 9.0c
6. Napęd DVD
7. 6,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym (zalecane pozostawienie dodatkowo 1GB na dysku twardym po instalacji gry)

Rekomendowane wymagania:

1. 3.0GHz Intel Pentium IV
2. 1GB RAM
3. Karta graficzna 256MB NVIDIA GeForce z serii 6800 lub lepsza

Wspomagane karty graficzne

1. NVIDIA: NVIDIA GeForce 3 lub nowsze (wyączając karty GeForce 4MX)
z aktualnymi sterownikami producenta
2. ATI: ATI Radeon z serii 9500 lub lepsze, z najnowszymi sterownikami producenta

Gra NIE OBSŁUGUJE kart graficznych z serii GeForce MX, jak również zintegrowanych chipsetów graficznych oraz muzycznych, stosowanych m.in. w laptopach.

P.S Ale myślę minimalne wymagania są trochę mniejsze (jeśli chodzi ci o to żeby super płynnie chodziło to takie wymagania mają być). Ale żeby działało to nie wiem... 1,3 ghz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest kurier z moim egzemplarzem gry, żałosne kreatury? Jeśli nie będzie na czas wszyscy będziecie czyścić kible w swojej firmie:))

Bardzo klimatyczny tekst:) Jeden z najlepszych jakie tu widziałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że jak na razie to najbardziej dokładny, precyzyjny i klimatyczny tydzień z grą odkąd pamiętam. Zestaw broni oraz opis wzięty z bazy wojskowej naprawdą są interesujące. Teraz już bardzo czekam na gre, a to już jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... tekst powala :D, a szczególnie te 3 fragmenty:

"No i co tak szczerzysz pysk, Jones? Jak znam życie, takie zafajdane kreatury jak ty, dostaną tylko rolkę papy na do widzenia! 50 pompek, natychmiast!"

"Coś nie tak, żołnierzu? Po minie widzę, że ci się taka jednostka nie podoba, ty cholerny maminsynku! Od jutra zajmujesz się czyszczeniem kibli, bo tylko tam widocznie jest dla ciebie miejsce!"

"To tyle na dzisiaj, wy zasmarkane, żałosne kreatury rodem z brudnej koziej rzyci! Następnym razem dowiecie się wszystkiego o naszych jednostkach zmechanizowanych. A teraz 100 pompek i trzy razy dookoła placu apelowego w pełnym rynsztunku. Spoooooocznij!"

Nie mogę już się doczekać jutrzejszego artykułu i COH ES :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 16:06, Darkstar181 napisał:

Gdzie jest kurier z moim egzemplarzem gry, żałosne kreatury? Jeśli nie będzie na czas wszyscy
będziecie czyścić kible w swojej firmie:))


Oby sie jutro kurier nie spoznl bo bo jestesmy rowniez elitarna jednostka GRAM (!!!) Jestesmy uzbrojeni w dmuchawki z dlugopisow (kaliber 6mm). W wiekszej ilosci niebezpieczni :) Kompania liczy 460 dobrze wyszkolonych gracz... ekhm wojakow ;) o duzej mobilnosci... XD

Dnia 26.09.2006 o 16:06, Darkstar181 napisał:

Bardzo klimatyczny tekst:) Jeden z najlepszych jakie tu widziałem:)


Tak racja. Bardzo fajnie napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlak niech to trafi :( Jutro zapuka do mych drzy ludek z grą a mi jeszcze przelew nie wpłynoł :( ( Trzeba wyjść w miasto pożyczyć :) ) Ps. Tekst fajny, nawet bardzo fajny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP znowu oszukuje :/ Jak zwykle pisza "gwarantujemy dostawe 2 dni przed premiera" kiedy 2 dni przed premiera wysylaja dopiero :/ I znalazlem blad rzeczowy : strzelcy nie maja takiego M1 jak na obrazku obok lecz m1 garand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 16:21, Mastash napisał:

CDP znowu oszukuje :/ Jak zwykle pisza "gwarantujemy dostawe 2 dni przed premiera" kiedy 2
dni przed premiera wysylaja dopiero :/


Premiera jest ustanowiona na piatek 29 wrzesnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, na samym początku był 29, potem jakoś się 28 zrobił, to wszyscy żyli nadzieją. Najważniejsze, że jutro kurier zapuka do mych drzwi niosąc ES CoH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 16:21, Mastash napisał:

I znalazlem blad rzeczowy : strzelcy nie maja takiego
M1 jak na obrazku obok lecz m1 garand.


Nie sugerowałbym się tym tak bardzo. Nie zawsze mogłem znaleźć idealne obrazki (typów) broni w odpowiedniej rozdzielczości, zatem to nie jest błąd, a li tylko umieszczenie czegoś choć troszkę podobnego ;)

No chyba że wolałbyś screeny w rozdzielczości 200x50, to nie ma sprawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 16:33, Arclight napisał:

Z tego co pamiętam, na samym początku był 29, potem jakoś się 28 zrobił, to wszyscy żyli nadzieją.
Najważniejsze, że jutro kurier zapuka do mych drzwi niosąc ES CoH :D


Przyjdzie do Ciebie w pelnym oporzadzeniu, w OP1. Zapewne bedzie chcial sie jak najszybciej pozbyc tej paczki bo to niebezpieczne wozic tyle ammo packow autem cywilnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratisowo dorzuci mi sześciopak zaczepnych ;]
Ew. wyląduje ze spadochronem na moim balkonie, tylko będzie musiał manewrować, żeby sąsiadowi anteny satelitarnej nie urwać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować