Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Ulubiony piosenkarz/piosenkarka/zespól muzyczny

257 postów w tym temacie

UPDATE:
Zespoły:KoЯn,Deftones,Rammstein,Limp Bizkit,System Of A Down,Staind
Piosenkarz:Serj Tankian,Mike Patton,Chino Moreno,Jonathan Davis,Till Lindemann,Aaron Lewis
Piosenkarka:N/A

Ale kiedyś pisałem głupoty xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenkarz Piosenkarka Zespół

Polskie: Grzegorz Ciechowski brak Wilki i Republika

Zagraniczne Freddy Mercury Nelly Furtado Animal Alpha, Children of Bodom, Fall Out Boys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys pisalem w tym temacie, ale zmienilem nieco swoje notowania. ;)
W temacie ejst "piosenkarz/piosenkarka/zespol", wiec nie beed sie rozpisywal, tym bardziej,z e wszystko jest na gramsajcie, a wybiore po jednym z kazdej kategorii (zakladajac, ze "piosenkarz" i "piosenkarka" odnosi sie jedynie do solistow, a nie wokalistow w zespole).
Zespol: (hed) p.e. (i tak napewno nikt nie zna. Przyzwyczailem sie. Moi znajomi albo nei znaja, albo znaja, ale nie lubia. Smutne, ale nie amm z kim pogadac o ich mzuyce...)
Piosenkarz: O.S.T.R. (choc nie wiem czy mozna go nazwac "piosenkarzem" ;))
Piosenkarka: Nelly Furtado (smiejcie sie ile chcecie, ale pani nie dosc, ze jest niesamowita kosa, to jeszcze lubie jej sluchac :))
Kurcze, dosc trudno wybrac jednego artyste w kategorii... :P Tym bardziej, ze wiekszosc raperow jest solistami i np. ciezko wybrac pomiedzy MF Doomem, Roots Manuva, a OSTRym. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulubione zespoły:
Apocalyptica, Behemoth, Children of Bodom, Cradle of Filth, Iron Maiden, L''ame Immortelle, Nickelback, Nightwish, Oomph!, Poets Of The Fall, Rammstein, Sepultura, Slipknot, Soulfly, System of a Down, Vader

A co do wykonawców, to:
Till Lindeman, Dero, Dani oraz Marko Saaresto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulubione zespoły :
KoRN , System of a Dow

Wykonawcy :
Dj Tiesto , David Guetta , Billy Tallent , Moby , Jon Hallur.

to chyba wszysko co w nich cenie.
To że zawsze piosenki które skomponują zostają hitami na długi czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione: Creed, Disturbed, Dżem, Edyta Bartosiewicz, Eric Clapton, Farben Lehre, Grzegorz Turnau, Guns N'' Roses, Hey, Iron Maiden, Kazik, Lady Pank, Limp Bizkit, Michael Buble, Myslovitz, OSTR, Ozzy Osbourne, Perfect, Queen, Slipknot, T. Love

Narazie tyle...

Dość to zróżnicowane.
Ale smuci mnie że wiele osób na gram.pl nie przepada za muzyką. Jakąkolwiek. Wiele osób w ulubionych rzeczach na GS-ie nie ma nic z muzyki. A tematu muzyczne tylko w małej części są aktywne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować