Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade na lipiec 2006?

71 postów w tym temacie

ja tam uważam że grafika nie jest kanciasta:) kacniasta to byla grafa w Warcrafcie 3 kiedysie przyblizylo postacie:P
Zgodze sie że nie jest idealna, ale mimo wszystko trzyma poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 19:21, wawko2 napisał:

ehhh wszyscy maja podniete z grafiki z Guild Wars a to jest jedno wielkie gowno!!!


niepotrzebnie to pisales...zaraz ktos sie odezwie i powie że WoW to gowno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars i World of Warcraft nie gratulujemy NIEKTORYCH fanow...
Pytanie: Czy w Carvens of Time rzeczywiscie bedzie mozna walczyc w pierwszej wojnie lub pod gora Hyjal?
Zapowiada sie to naprawde fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 19:49, mic02 napisał:

Guild Wars i World of Warcraft nie gratulujemy NIEKTORYCH fanow...
Pytanie: Czy w Carvens of Time rzeczywiscie bedzie mozna
walczyc w pierwszej wojnie lub pod gora Hyjal?
Zapowiada sie to naprawde fajnie...

o ile wszystkie pogłoski sie sprawdzą to rzeczywiscie tak:) walka u boku Malfuriona i tyrande oraz wsrod tej calej armii musiala by byc wspaniale:) tlum chyba wiekszy niz na Battlegroundach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 23:33, WoWmen napisał:

To nie plotki :P W trajlerze do WoW:BC jest o tym powiedziane ;)

Wiem dlatego tez mnie dziwilo troszke pytanie mojego przedmowcy:) chyba przegapil waznego newsa na gram.pl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wawko2 dobrze mówi. GW ma pieknom grafe (tylko woda jakas glińana) ale w rzeczywistosci to KICHA to nie jest wogule mmorpg ani chyba nawet rpg to jakis zmutowany gatunek gry. Mi sie GW podoba tak średnio na jeża. Lubie czyste mmorpg i dla tego nie lubie zabardzo gw BO TO NIE MMORPG. A te niewidzialne blokady, wydaje sie ze gra ma duzo swobody a guwno prawda idziesz do przodu jedna droga i rozwalasz wszystko co sie rusza . Czasami jest jakies skrzyzowanie ale poten to samo nonstop do przodu. I nie mówcie ze nie gralem w GW bo gralem i to dosyc dlugo.


WOW GÓRĄ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 13:40, Apsikk napisał:

Wawko2 dobrze mówi. GW ma pieknom grafe (tylko woda jakas glińana) ale w rzeczywistosci to KICHA to nie jest wogule mmorpg
ani chyba nawet rpg to jakis zmutowany gatunek gry. Mi sie GW podoba tak średnio na jeża. Lubie czyste mmorpg i dla tego
nie lubie zabardzo gw BO TO NIE MMORPG. A te niewidzialne blokady, wydaje sie ze gra ma duzo swobody a guwno prawda idziesz
do przodu jedna droga i rozwalasz wszystko co sie rusza . Czasami jest jakies skrzyzowanie ale poten to samo nonstop do
przodu. I nie mówcie ze nie gralem w GW bo gralem i to dosyc dlugo.


WOW GÓRĄ!!!!!


Jezeli nie podoba Ci sie GW to nie musisz oglaszac tego w taki sposob na tym forom. Mysle, ze mozna zakonczyc ta bezcelowa dyskusje, wiadomo ze niektorym podoba sie GW a niektorym WOW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie WoW jest ok nie gralem GW wiec sie nie wypowiem na ten temat. Jedynie co mnie wkurwa w WoW to PvP ciosy sa na tury a ja wole siekanke :C
Co do dodatku to sie z jednej strony ciesze z drugiej nie. Ciesze sie bo: Nie dlugo zaczne grac i w dodatek daje mozliwosc taka, ze duzo osob zacznie grac od nowa i nie bede zielony. To jak w D2 dodatek LoD t.t
Nie ciesze sie bo: Pewnie naloza jakies dodatkowe oplaty, horda mimo tego ze wiecej osob nia gra to jeszcze dodatkowo kolejna dobra rase dostaje :S
Btw te tajne beta testy to wlasnie testy do dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się już doczekać. Od razu jak wyjdzie dodatek to zostawiam swojego Druida (Night Elf) i idę na inny serwer (prawdopodobnie Deathwing) i (Krwawe Elfy) Blood Elves rządzą. !!!!!!!!!
Wybacz ALLIANCE :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 17:15, MoHanes napisał:

Wybacz ALLIANCE :):)


Nie ma wybacz! Zdrajców karzemy surowo... :P .
---
Hmmm... Może sam się przerzucę na Blood Elves ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2005 o 16:57, Matrusek napisał:

Pewnie naloza jakies dodatkowe oplaty, horda mimo tego ze wiecej osob nia gra to jeszcze dodatkowo kolejna dobra
rase dostaje :S
Btw te tajne beta testy to wlasnie testy do dodatku...


Chyba tylko na serwerze, na którym grasz. Na wszystkich pozostałych poza nielicznymi wyjątakmi to przymierze może poszczycić się większą ilością graczy. Dlatego też Bliz postanowił to mienić wprowadzając taką atrakcyjną rasę po stronie hordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 10.11.2005 o 17:07, Jester napisał:

Chyba tylko na serwerze, na którym grasz.
Na wszystkich pozostałych poza nielicznymi wyjątakmi to przymierze może poszczycić się większą ilością graczy. Dlatego też
Bliz postanowił to mienić wprowadzając taką atrakcyjną rasę po stronie hordy.


Racja, ogólnie rzecz biorąc przeważnie więcej jest aliantów... Chociaż troszke tego nie rozumiem, rasy w hordzie wydają sie o wiele fajniejsze... W Przymierzu to tylko fajne Night Elfy, reszta to lipa:) o gnomach nie wspomne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu. Dla mnie to właśnie Night Elfy i Gnomy to lipa. A gram krasnoludem.
Natomiast horda nie podoba mi się kompletnie. No może orki od biedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 17:14, Jester napisał:

Kwestia gustu. Dla mnie to właśnie Night Elfy i Gnomy to lipa. A gram krasnoludem.
Natomiast horda nie podoba mi się kompletnie.
No może orki od biedy.


Mimo że gram elfem to uważam że taureny i undeady są najbardziej wypasione:P(i tak najgorsze są gnomy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować