Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ken Kutaragi pewien sukcesu PS3

89 postów w tym temacie

xnts: jakbys byl bardzo sprytny to wiedzialbys ze niewiadomo czemu dla tworcow gier/konsol to przelicznik jest taki jak:

1 dolar = 1 euro.
Czyli sobie licz 599 x4+europejski vat od sprzetu to jakies chyba 22%+dolicz sobie ronice cenowa przy ktorych ps2 kosztowala przez pierwszy rok 2x wiecej niz w ameryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 13:23, Selv napisał:

Buhahaha, jak sie czyta te komentarze to plyna lzy z oczodolów, same!

1. PS3 będzie mocne, faktycznie, ale wierzy ktoś w to, ze ta konsola pod wzgledem graficznym
bedzie rewelacja PRZEZ... 10 lat? To jakby porownywac gry z 96 roku do obecnych. Sony troszke
przesadziło =]

10 lat tyle maja zamiar aby ona żyła. Tylko że nie bierzesz pod uwagę iż tak naprawdę wraz z pojawieniem się PS3 PS2 będzie żyło dalej. Zachęcam do zdobywać wiedzę bo to jest całkiem przydatne.
A tutaj mamy specyfikację PS2 która ma już 6 lat http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_2

Dnia 01.10.2006 o 13:23, Selv napisał:

2. Domowe centrum rozrywki, filmy, www, muzyka itp. Ja sie spytam tak: po kiego to wszystko?
Konsola jest do grania, ew film mozna obejrzeć na duzym TV i to wszystko. Naprawde "bawi was"
serfowanie na ekranie telewizora? Powiem wam tylko tyle, wyglada to conajmniej SYFIASTO i w
ogole nie jest przyjemne.

Hm. Mam PSP i jestem bardzo z niej zadowolony. Gram, ale przede wszystkim słucham muzyki i oglądam filmy. Kiedy niedawno byłem w Anglii to korzystałem w niej z internetu. Moim zdaniem zakup PSP był dobrym pomysłem.

Dnia 01.10.2006 o 13:23, Selv napisał:

3. Sony uparlo sie ze PS3 to nie jest konsola ale PC. To bedzie cos zabawnego =]
System operacyjny, programy typu world oraz "cos co zaskoczy nas wszystkich". Ja sie spytam
tak, czy przez to, ze mam takie wspaniale mozliwosci z ktorych prawdopodobnie nigdy nie skozystam
mam placic dodatkowe 1000zl?

Kolega Ci wyżej podawał ceny, no ale po co czytać, przecież od tego głowa boli. Przy okazji jak nie chcesz to nie musisz.

Dnia 01.10.2006 o 13:23, Selv napisał:

4. Osoby ktore mowiace ze ps3 zmiecie wszystko gramy i jest juz tyle wspanialych gier ( czy
raczej bedzie) to niestety, nie maja tyle racji. Osobiscie uwazam, ze ps3 wypadalo by miec
dla dwoch obecnie zapowiedzianych gier. Assasin Creed oraz MGS4. Tylko ze jak widze po gierkach,
to tylko MGS4 okazal sie exclusivem a AC bedzie dostepny dla pospulstwa. Wbrew pozorom nie
ma wcale takich fajnych gier na maszynke sony, poki co to odgrzewane kotlety. Ridge racery
na start konsoli sa przewidziane, dziekuje, postoje.
Wyjdzie wiele super gier ale nie przy starcie konsoli, do tego czasu wiele osob poczeka na
killery takie jak Final Fantasy 13, ktory nie wyjdzie wczesniej niz 2 lata.

Dla Final Fantasy X kupiłem PS2, zapewnie dla Final Fantasy XIII kupię PS3. Koniec.

Dnia 01.10.2006 o 13:23, Selv napisał:

5. Wedle Kena Ps3 bedzie sie rozbudowywac, wymieniac czesci i w ogole. To znaczy tylko tyle,
ze konsola bedzie wymagac wiekszych nakladow pienieznych. Koniec z "kupie najnowsza gre na
konsole a i tak bedzie dzialac super".

A PS2 nie można rozbudować?. Poczytaj sobie może troche :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Akcesoria_konsoli_PlayStation_2

Dnia 01.10.2006 o 13:23, Selv napisał:

6. Do konsole zyskaly popularnosc dzieki temu, ze byly stworzone do grania, teraz sony odchodzi
od tej idei.

I moim zdaniem dobrze robi. Idzie w kierunku zebrania w sobie centrum multimedialnego.

Dnia 01.10.2006 o 13:23, Selv napisał:

7. ps3 ma system operacyjny, linux. Zanosi sie na fajna zabawe z linuxem jesli chodzi o pilnowanie
jego aktualizacji, a moze co 6mcy bedzie nowa wersja? Zaczyna to byc smieszne.

A tutaj Twoje braki wiedzy i styl jest po prostu śmieszne. jak pisałem wcześniej poczytaj trochę w jakis sposób jest dystrybuowany linux i czym jest. ( ps. Nie wiem czy wiesz do czego są, ale istnieje coś takiego jak odnośniki)

Dnia 01.10.2006 o 13:23, Selv napisał:

8. Od samego poczatku bylo wiadome, ze ps3 nie bedzie tyle ile trzeba, ze nie bedzie startu
jednoczesnego ale kutaragi nas zapewnial ze bedzie. Nie udalo mu sie tego jednak dokonc (wszyscy
jestesmy zaskoczeni...) wiec dlaczego teraz, mialby dotrzymac slowa?

Myślę iż naprawdę uważali że dadzą radę. Nie znasz za bardzo mentalności Japończyków, dla nich powiedziane słowo ma wastość słowa pisanego. Myślę że problemy z blur ray odbiera bardzo osobiście.

Dnia 01.10.2006 o 13:23, Selv napisał:

9. Jakosc konsol sony jest faktycznie tragiczna, laser blue ray prawdopodobnie nie bedzie najlepszej
jakosci. O ile wymiana lasera w ps2 nie byla jakims niemozliwym dokonaniem, to ktos wyobraza
sobie wymiane blue raya? Sony udowodnilo stosunek do klienta przy psp i martwych pikselach,
brakiem naprawy firmware itp. Czy tym razem bedzie inaczej?

Zastanawiam się kiedy dojdziesz do wniosku że nie ma sensu wstawiać nowych technologi przecież stare też są dobre. Przy okazji poczytaj ludzi którzy piszą gry. Ich wypowiedzi są proste. Napęd DVD już się w konsolach kończy. Programiści maja problem z polepszaniem grafiki i prędkością transferu z napędu. Mówią wprost że dużo więcej się wycisnąć po prostu nie da. Będą coraz dłuższe czasy ładowania poszczegulnych plansz i będą się one kurczyć jeżeli ma być polepszana grafika. W dodatku zabujstwem było zrobienie X360 Core bez dysku. W ten sposób nie można założyć z góry że część zostanie skopiowana na dysk który ma większy transfer. ( Ale boję się że spraw technicznych nie zrozumiesz. )

Dnia 01.10.2006 o 13:23, Selv napisał:

10. Ciezko jednoznacznie mowic, bedzie hit albo bedzie klapa. Kazdy kto stoi po jakiejs stronie
barykaty jest w bledzie bo jedyna sluszna odpowiedz to: zobaczymy. Na rynek wiele razy pokazal
ze potrafi byc dziwny, chociazby sukces ps1 nad N czy Sega. Jak bedzie tym razem? Zobaczymy.

A ja myślę iż to kupa nie będzie. Myślę że za 2 lata problemy techniczne zaczną dobijać X360 i okaże się że jednak trzeba kupić dysk iż trzebakupić HD-DVD aby nowe gry chodziły i to tak naprawdę będzie najgorsze w tym wszystkim. Ale tak po prawdzie to myślę iż microsoft zdaje sobie z tego sprawę, bo tak po prawdzie kto za 2 lata kupi nową konsolę PS3 do X360 jeżeli za 100$ będzie mógł dokupić dysk, a po roku dokupi HD-DVD będzie to tak jakby koszt rozłożony na raty ale razem wyjdzie więcej niż droższa wersja PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 13:26, Selv napisał:

1 dolar = 1 euro.
Czyli sobie licz 599 x4+europejski vat od sprzetu to jakies chyba 22%+dolicz sobie ronice cenowa
przy ktorych ps2 kosztowala przez pierwszy rok 2x wiecej niz w ameryce.

Wiesz dlaczego PSP na allegro są dużo tańsze niż w sklepach. Bo sprowadzenie ich z Australii jest tanie i są one tam tańsze. A wiesz może dlaczego ceny PSP od razu nie były kosmiczne jak PS2, bo jest allegro i sprzedawcy wiedzą że jak będzie za drobo to ludzie będą kupować na Allegro. Za PS1 i PS2 nie było allegro i sytuacja ekonomiczna i technologiczna była inna. Wiec nie ma za bardzo co krakać. Czas pokarze jaka będzie cena w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 14:57, Jing napisał:

> 3. Sony uparlo sie ze PS3 to nie jest konsola ale PC. To bedzie cos zabawnego =]
> System operacyjny, programy typu world oraz "cos co zaskoczy nas wszystkich". Ja sie spytam

> tak, czy przez to, ze mam takie wspaniale mozliwosci z ktorych prawdopodobnie nigdy nie
skozystam
> mam placic dodatkowe 1000zl?
Kolega Ci wyżej podawał ceny, no ale po co czytać, przecież od tego głowa boli. Przy okazji
jak nie chcesz to nie musisz.

Tak przy okazji chciałem powiedzieć iż w ciągu 6 lat na mojego pieca wydałem 7-8k +1k-1.5k na gry. Więc razem gdzieś z 10k. Sorry Ale jak wydam 2500 na PS3 to będę miał przez 6 lat kupe kasy na gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 15:00, Jing napisał:

Czas pokarze jaka będzie cena w Polsce.

Przy najbardziej optymistycznych założeniach będzie to 2000zł za tańszą i 2400zł za droższą wersję, no chyba, że sprzedaż PS3 w Japonii i USA będzie wręcz tragiczna, ale przynajmniej na początku im to nie grozi, bo jak twierdzi Sony, nawet gdyby na PS3 nie było żadnej gry to i tak sprzedaż byłaby wyśmienita:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 15:22, 1602 napisał:

Przy najbardziej optymistycznych założeniach będzie to 2000zł za tańszą i 2400zł za droższą
wersję, no chyba, że sprzedaż PS3 w Japonii i USA będzie wręcz tragiczna, ale przynajmniej
na początku im to nie grozi, bo jak twierdzi Sony, nawet gdyby na PS3 nie było żadnej gry to
i tak sprzedaż byłaby wyśmienita:D

W przybliżeniu 2500 podałem za droższą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, PS3... X360 jest już od dawna dostępny na rynku, posiada bogatą bibliotekę gier, świetne wsparcie ze strony Microsoftu... Czego chcieć więcej? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 15:54, kufa napisał:

Nie zapomnijcie ze na PSX 3 Wyjdzie jako pierwsza gra z seri GTA 4 :*

Skąd taka informacja?

Z tego co czytałem GTA4 na PS3 i X360 wyjdzie w tym samym czasie, a X360 jako jedyny dostanie dodatkowe scenariusze (lub coś w tym rodzaju;), więc gdyby przy zakupie konsoli kierować się GTA4 to X360 jest jedynym słusznym wyborem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 12:05, SHADOW-XIII napisał:

> > PS3 w Europie już jest tak daleko, że strat do X360 nie odrobi, a tym bardziej po
wejściu
> Wii
> > oby nie okazało się, że PS3 to gwóźdź do trumny
>
> Głupoty gadasz. PS3 szybko zdominuje rynek. Patrz ile bardzo fajnych gierek wychodzi na
PS3,
> poza tym będzie ono służyć jako domowe centrum rozrywki (filmy, muzyka, zdjęcia, przeglądarka

> WWW, wiele wiele innych). Minusem będzie tylko wysoka cena, ale w końcu za jakość się
płaci?
> Jestem pewien sukcesu PS3.
te twoje fane gierki to niby co takiego ? ja narazie nie widzę ani jednego ciekawego tytułu
- głupie nawalanki z łądną grafiką pozbawione grywalności dla ubogich umsyłowo ?
i za to badziewie mam płacić prawie 2500zł ? za taką cenę kupuję komputer który pociągnie te
same gry co PS3!!!!
W takim komputerze też mam to co tak wychwalasz w tym PS3 - muzykę, zdjęcia, przeglądarka WWW,
i wiele wiele innych rzeczy i programów, o których możesz pomarzyć w PS3.
Takie PS3 + Klawiatura + Myszka = ubogi komputer do gier.


Ech fanboy MS...

Dnia 01.10.2006 o 12:05, SHADOW-XIII napisał:

te twoje fane gierki to niby co takiego ? ja narazie nie widzę ani jednego ciekawego tytułu
- głupie nawalanki z łądną grafiką pozbawione grywalności dla ubogich umsyłowo ?


lol...MGS4, Final Fantasy XIII, Heavenly Sword, Devil May Cry 4, AFRIKA (tytuł roboczy), Resistance: Fall Of Man... To są gry, które będą w stanie sprzedać konsolę, pokaż mi takie na XO. Może Gears of War, Forza 2 i Halo 3, a reszta to konwersje z PC. Nie zbyt ciekawa biblioteka gier ;) A PS3 dopiero startuje, zobacz co rok temu było na XO - prawie nic, same konwersje (oprócz jednej czy dwóch gier...).

Dnia 01.10.2006 o 12:05, SHADOW-XIII napisał:

i za to badziewie mam płacić prawie 2500zł ? za taką cenę kupuję komputer który pociągnie te
same gry co PS3!!!!


Badziewie, widać że nie masz najmniejszego pojęcia o tym. A poza tym wolisz grać na komputerze (na klawiaturze i myszce, siedząc kawałek od monitora), czy grać na padzie (i uwalić się wygodnie w kanapie, nie siedząc krok od TV)? Ja wolę na konsoli ;) I mam na kilka lat spokój z grami, nie muszę się bawić w głupie ustawienia detali. Mam gwarancję, że każda gra będzie działała mi płynnie, nie to co na PC - co chwilę trzeba coś wymienić by grać na full detalach).

Dnia 01.10.2006 o 12:05, SHADOW-XIII napisał:

W takim komputerze też mam to co tak wychwalasz w tym PS3 - muzykę, zdjęcia, przeglądarka WWW,
i wiele wiele innych rzeczy i programów, o których możesz pomarzyć w PS3.


A co masz w XO? Dużo mniej niż na PS3, poza tym nie denerwuj się tak ;)

Dnia 01.10.2006 o 12:05, SHADOW-XIII napisał:

Takie PS3 + Klawiatura + Myszka = ubogi komputer do gier.


Ubogi komputer - lol.. Ppokaż mi grę która, będzie lepiej wyglądać na PC niż na PS3. A poza tym niech Ci ten ''twój komputer'' generuje grafikę w 1080p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 15:52, panish napisał:

E tam, PS3... X360 jest już od dawna dostępny na rynku, posiada bogatą bibliotekę gier, świetne
wsparcie ze strony Microsoftu... Czego chcieć więcej? ;-)

Seria Final Fantasy
Seria God of War
Seria Dragon Quest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 16:29, K0M4R napisał:

Badziewie, widać że nie masz najmniejszego pojęcia o tym. A poza tym wolisz grać na komputerze
(na klawiaturze i myszce, siedząc kawałek od monitora), czy grać na padzie (i uwalić się wygodnie
w kanapie, nie siedząc krok od TV)? Ja wolę na konsoli ;) I mam na kilka lat spokój z grami,
nie muszę się bawić w głupie ustawienia detali. Mam gwarancję, że każda gra będzie działała
mi płynnie, nie to co na PC - co chwilę trzeba coś wymienić by grać na full detalach).

A ja tam widzę przyszłość gier na PS3 z FF: DoC
Można grać padem. Ale można grać też myszką i klawiaturą podłączaną pod USB.( moim zdaniem dużo lepsze rozwiązanie z powodu ciężkiego celowania - moim zdaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jing: :d
super ze masz psp do muzyki, gier ale filmy na umd to zaden hit, szkoda pieniedzy wg mnie. wole tv+dvd. do muzyki mam mp3, wole cos mniejszego nosic, chyba nie tylko ja.

kolega dawal ceny, bomba, ja chce oficialne info. moje ceny sa rownie dobre co jego.

na ff10 poczekamy

dzieki za link ale co on mowi?
Artykuły w kategorii "Akcesoria konsoli PlayStation 2"
Liczba artykułów w tej kategorii: 4

gratz ale ja mowilem o zmianie podzespolow.

bylo centrum z ps1, hitem bylo, nie? (poczytaj o psx).

przypominam ze naped br w ps3 jest wolniejszy od dvd w x360

co do prob tech za 2 lata, ps3 ma takie same szanse na nie jak x

milego kupowania ps3 na alegro przez pierwsze 6 mcy :)

ja na pc wydalem 5k ale pracuje na nim i sie zwraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie dziwi Cie ze konsola "nowej technolgii" ma dysk 20gb? Jesli maja tam sie ladowac gry (gdzie jedna ma szanse byc wielkosci CALEGO DYSKU) to powodzenia z 20gb.

Chodzilo mi o o ff13 oczywiscie ;)

Tez mam ps2, kupilem dla ff10. Tylko ze ja nie kupilem tej konsoli w momencie premiery wydajac pare razy tyle, co jest warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 19:06, Selv napisał:

Poza tym nie dziwi Cie ze konsola "nowej technolgii" ma dysk 20gb? Jesli maja tam sie ladowac
gry (gdzie jedna ma szanse byc wielkosci CALEGO DYSKU) to powodzenia z 20gb.

Filmy i dodatki mogą być bez przeszkód uruchamiane z płyty która ma pojemność ponad 20G. Gra i rzeczy które są wymagane wrzuca się na dysk. W dodatku masz szanse wczytywać z dysku i płyty. Tutaj nie wielkość ma znaczenie a prędkość transferu. I chyba lepsze jest podejście że mamy przynajmiej 20G( przy okazji X360 Premium ma 20G) dysku i nowoczseny napęd niż ani tego ani tego.
Z przypuszczeń wnioskuje iż transfer z Blue będzie gdzieś około 12-15Mb do tego dysk przynajmiej 40Mb to masz 50-55MB w przybliżeniu w porównaniu do 6-9MB dla X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 16:29, K0M4R napisał:

Ech fanboy MS...


akurat nie zgadłeś, bo nie jestem fanbojem żadnej z konsol

Dnia 01.10.2006 o 16:29, K0M4R napisał:

Badziewie, widać że nie masz najmniejszego pojęcia o tym. A poza tym wolisz grać na komputerze
(na klawiaturze i myszce, siedząc kawałek od monitora), czy grać na padzie (i uwalić się wygodnie
w kanapie, nie siedząc krok od TV)? Ja wolę na konsoli ;) I mam na kilka lat spokój z grami,
nie muszę się bawić w głupie ustawienia detali. Mam gwarancję, że każda gra będzie działała
mi płynnie, nie to co na PC - co chwilę trzeba coś wymienić by grać na full detalach).


tak jak wspomniałem, w momencie pojawienia się PS3 mogę wydać 2500zł na PC i gry, które chodzą na PS3 (o ile są jej wersje na PC) będą chodzić na PC w maksymalnych detalach.
Mało tego. Siedząc sobie spory kawałek od 21 calowego monitora grając na rodziałce 1600x1200 - to jest obraz (i tak jak wspomniałem, na kompie za 2500 będzie chodzić płynnie w maks detalach) - i nie muszę kupować do tego żadnych przejściówek, ani nowego kosztownego telewizora.

Dnia 01.10.2006 o 16:29, K0M4R napisał:

> W takim komputerze też mam to co tak wychwalasz w tym PS3 - muzykę, zdjęcia, przeglądarka
WWW,
> i wiele wiele innych rzeczy i programów, o których możesz pomarzyć w PS3.

A co masz w XO? Dużo mniej niż na PS3, poza tym nie denerwuj się tak ;)


ja się nie denerwuję, tylko po co mam kupować coś co jest tak ograniczone, muzyke i zdjęcia możesz mieć już teraz prawie w zegarku, też mi powód do dumy w posiadaniu PS3

Dnia 01.10.2006 o 16:29, K0M4R napisał:

> Takie PS3 + Klawiatura + Myszka = ubogi komputer do gier.

Ubogi komputer - lol.. Ppokaż mi grę która, będzie lepiej wyglądać na PC niż na PS3. A poza
tym niech Ci ten ''twój komputer'' generuje grafikę w 1080p.


grafika 1080p ma rodziałkę 1920 × 1080 - nic specjalnego, taka rodziała jest już od dawna na kompach. No i dolicz jeszcze olbrzymi wydatek na telewizor z 1080p bo tani nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 18:59, Selv napisał:

Jing: :d
super ze masz psp do muzyki, gier ale filmy na umd to zaden hit, szkoda pieniedzy wg mnie.
wole tv+dvd. do muzyki mam mp3, wole cos mniejszego nosic, chyba nie tylko ja.

Ja oglądam filmy skompresowane do mp4 na PC. Wyświetlacz bardzo dobrej jakości robi swoje. Nie wiem na jakim etapie edukacji jesteś, ale u mnie na studiach jest od groma "okienek" czyli najczęściej 2h przerw pomiędzy zajęciami. Nie ma sensu wracać do domu na 30-50 min. A na film czas jest akurat idealny.

Dnia 01.10.2006 o 18:59, Selv napisał:

dzieki za link ale co on mowi?

Nie wiem o który chodzi. Możliwe że o specyfikacje. Chodziło mi o pokazanie jak słaby jest hardware tej maszyny. A zapraszam do zobaczenia np. BLACK

Dnia 01.10.2006 o 18:59, Selv napisał:

przypominam ze naped br w ps3 jest wolniejszy od dvd w x360

Nie wydaje mi się ale moje dane polegają jedynie na wyliczeniach więc mogę się mylić. Raczej to nie tu jest problem a w pojemności. Prędkość transferu będzie przeniesiona na dysk twardy. Albo obopólnie jak pisałem w wcześniejszym komentarzu.

Dnia 01.10.2006 o 18:59, Selv napisał:

co do prob tech za 2 lata, ps3 ma takie same szanse na nie jak x

Oczywiście ale nie takie jakie ci napisałem. Cześć problemów odpada bo problem z transferem rozwiązuje dysk w każdej konsoli. W X360 Core go nie ma więc producent gry jest ograniczony przez wszystkich posiadaczy Core.
A co do architektóry Cell ostatnio czytałem o nowoczesnym hybrydowym komputer opartym na itanium i Cell (10 000 każdy) gdzie itanium odpowiadały tylko i wyłączenie za przesyłanie danych wewnatrz a całymi obliczeniami zajmował sie Cell. Myślę iż jest szansa na powtórkę układu Emotion Engine z PS2. Zresztą przeczytaj specyfikacje
http://en.wikipedia.org/wiki/Cell_microprocessor

Dnia 01.10.2006 o 18:59, Selv napisał:

milego kupowania ps3 na alegro przez pierwsze 6 mcy :)

Nie doczytałeś sensu. Istnienie tego medium nie pozwala sprzedawcom tworzyć chorych cen ( vide PS2), w dodatku wielu dużych sprzedawców na allegro prowadzi normalne sklepy.

Dnia 01.10.2006 o 18:59, Selv napisał:

ja na pc wydalem 5k ale pracuje na nim i sie zwraca :)

Od 6 lat masz ten sam sprzęt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 19:28, SHADOW-XIII napisał:

tak jak wspomniałem, w momencie pojawienia się PS3 mogę wydać 2500zł na PC i gry, które chodzą
na PS3 (o ile są jej wersje na PC) będą chodzić na PC w maksymalnych detalach.
Mało tego. Siedząc sobie spory kawałek od 21 calowego monitora grając na rodziałce 1600x1200
- to jest obraz (i tak jak wspomniałem, na kompie za 2500 będzie chodzić płynnie w maks detalach)
- i nie muszę kupować do tego żadnych przejściówek, ani nowego kosztownego telewizora.

Sama karta graficzna która będzie ciągnęła 1600x1200 kosztuje przynajmniej 1200+ więc powiedz mi jak za 2500 złożysz komputer do tego. Ja ostatnio właśnie taki składałem i wyszło 4000 bez monitora oczywiście. No i oczywiście za 2 lata to może na 800x600 pogram i to też nie płynnie a na PS3 przynajmniej 5-6 lat.

Dnia 01.10.2006 o 19:28, SHADOW-XIII napisał:

grafika 1080p ma rodziałkę 1920 × 1080 - nic specjalnego, taka rodziała jest już od dawna na
kompach. No i dolicz jeszcze olbrzymi wydatek na telewizor z 1080p bo tani nie będzie.

Telewizor czy Monitor o takiej rozdzielczości będzie w podobnej cenie. Chciałbym zauważyć iż 1080p czy to monitorów czy telewizorów jeszcze nie ma więc nie ma co się za bardzo podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować