Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes: Kompania Braci Specjalna Edycja gram.pl - ostatnia szansa dla kolekcjonerów!

100 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2006 o 18:17, Tuddrussel napisał:


do sklepu trafily tylko egzemplarze, ktore zostaly po niepotwierdzonych zamowieniach.
tak wiec, to juz naprawde ostatnia szansa :)


Hehe, a myślałem, że Agencja Mienia Wojskowego urządziła drugi przetarg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 21:00, SSj2- napisał:

Hmmm... Ciągle pisze, że została ostatnia sztu\ka, a ja zamówić nie mogę :/

Próbuj/.... bo tam jakieś błedy są
Dawaj Dawaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra... Rezygnuję... Poddaję się... Sztab mnie załatwił i nie chce pomóc xD No a tak na serio, to chyba będę miał CoH nie EK... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 18:17, Tuddrussel napisał:

do sklepu trafily tylko egzemplarze, ktore zostaly po niepotwierdzonych zamowieniach.
tak wiec, to juz naprawde ostatnia szansa :)


Zgłaszam propozycję do sztabu głównego o zwiększenie nakładu do powiedzmy... 1000 sztuk :).

A swoją drogą proszę (bo wiem, że to poprzednie nie jest zbyt możliwe) o zapakowanie mojego egzemplarza standardowego w kartonowe pudełko z napisem "Edycja Specjalna gram.pl", który to dzierżąc marker, albo jakiś długopisik w dłoni, wykona sama Soleila :). Byłoby to dla mnie bardziej znaczące i wartościowe od jakichś skrzyneczek po amunicji ;). I to nie jest żart, jeśli zdecyduję się zamówić na gram.pl standardową wersję, to jak najbardziej proszę o taki "gadżet", byłoby miło ;).

PS. Tuddrussel, nie obraź się, że napis miałaby wykonać Wielka Sol, ale sam wiesz ;). Ew. może podzielimy role: Soleila napisze "Edycja Specjalna", a Sz.P. Tuddrussel "gram.pl" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super !!!!! kupiłem w empiku bo na stronie już nie było (piątek) szlak mnie zaraz echh - szkoda tylko co z wirtualną kasą robić (325 + 2 żetony) może jakaś mała promocja cdp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 17:33, Mr.Sexy napisał:

A to dozuciliscie kilka sztuk, czy poprostu ludzie porezygnowali. Jeśli dolozyliscie to mozna
wiedziec ile?


lol to trzeba byc glupim zeby zrezygnowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, cholera by to. Czlowiek wraca zmeczony po calym dniu do domu, patrzy na gram.pl.. A tu sie okazuje, ze jednak mozna jeszcze dorwac ES! Klikam gdzie trzeba i sie okazuje, ze pomimo dostepnosci(ponizej 10 sztuk) mozna dostac... Po paru sekundach dowiaduje sie, ze jednak juz nie ma takiej mozliwosci... Odswiezam strone, a tam powiadaja, ze zostala jedna sztuka! Zamawiam znowu... Znowu nic!
Co za niefart, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No %$&*# &*$#%# jak ja mogłem taką okazję przegapić! Mam dosyć! Czekałem kiedy CDP rzuci kilka sztuk ES i przegapiłem moment! To cios poniżej pasa! Takie info w sobotę? Niektórzy mają życie towarzyskie ;( Obraziłem się ;( Tylko jeszcze nie wiem na kogo, ale muszę znależć winnego :/ Przecież ja nie mogę być winny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej... To przecież święty mikołaj! To on jest 6 Grudnia, a nie 30 Września : P Jak mógł nam coś takiego zrobić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was , na allegro sa jeszcze ES CoH a wy tu stekacie jaki los niedobry , cdp zly , a swiat parszywy :/ wiem ze drozej jest ale w koncu kto jest gapa to musi czasem przeplacic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie narzekacie... Edycje Specjalną można było zamawiać od miesiąca...treba było się spieszyć.
Jak komuś naprawdę zależy to może kupić jeszcze na allegro...tyle że ja tam widziałem tylko jeden egzemplarz tej gry w ES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne pismo do Sztabu Głównego od Zwiadu.

"Witam! Zgłasza się Szeregowy SSj2-. Wyniki zwiadu dały nam potwierdzenie naszych przeczuć. Musimy zwiększyć liczbę orginalnych ''kopii'' Company of Heroes w wersji Kolekcjonerskiej. Okazało się, że nasi żołnierze mogą nas pozabijać. Niemcy atakują coraz bardziej, a nam skończyły się skrzynki z amunicją i mapy! Potrzebujemy natychmiastowego wsparcia! Potrzebujemy conajmniej 1000 ''kopii'' Company of Heroes w wersji Kolekcjonerskiej!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować