Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

...

Dnia 02.02.2006 o 18:24, Mysza z PC TS napisał:

Szukałem tego teamspekera ale nie znalazlem na stronie głownej...


:/ walczyłem w JOE bo cie nie widziałem ja zaczynałem grać, a teraz widzisz która godz. :/ Pogramy w weekend - może w piątek jak będziesz miał czas (ja zawsze znajde czas na JO :P). To adres do TS do działu dawnload ;), ale wyłącz akceleratory ściągania bo nie pójdzie. http://www.goteamspeak.com/index.php?page=downloads
O a tu masz adres Serwera TS dla wszystkich 212.160.68.38:8767 ale musisz wejść na kanał o JO a tego jest duuużo więc ustaw sobie żeby ci domyślnie właził na JO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Kolejne wskazówki (rozkładam je na części żeby było ci łatwiej zapamiętać ;D).
Strzelania trzeba się nauczyć i to jets czasochłonne, ale fragi można zdobywać inaczej lub przynajmniej nie ginąć.
Chodzi o zdobywanie i utrzymywanie bunkrów, najlepiej to się robi gunnerem. Oto konfiguracja prawidłowego gunnera po stronie JO:
M60 (najlepsza giwera - zabija po 1-3 trafień)
broń druga (wyłączona)
2x claymore mines
1 flesh (lub 2 - zobaczysz - chodzi o to by był obciążony na normal nie heavy)
3 fragi
Po stronie rebeli:
RKM (jako pierwsza broń)
Shotgun (jako druga broń)
3 fleshe i 3 fragi
Taktyka polega na wrzuceniu do bunkra 1 fraga przez luft (czyści miny i wrogów) potem szybko patrząc do góry rzucasz na około 50% siły na dach bunkra drugiego fraga, potem 3 frag znowu przez luft. Sqtek taki że masz kilka trupów i nie masz wrogich min w budynq :) Jak ktoś żyje to masz przewage bo masz mocną giwere na bliskie dystanse. Włazisz do takiego bunkra i odrazu kładziesz 2 miny przy wejściu i lecisz do skrzynki 2 x shift (szybkie ładowanie zapasuw w konfiguracji standardowej :/??) i kładziesz kolejne 2 miny :). Następnie czekasz na wsparcie i przejęcie bunkra i uzupełniasz znowu broń lecisz do następnego z pełnym zapasem sprzętu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 11:55, iro1979 napisał:

...


Ostatni bardzo dobrze mi sie gra snajperem, roztawiam sie gdzies na wzgorzu i wale w nich.....
Zawsze wybieram najciezsza sanjperke + 3 granaty + i pistolet.....
Ostatnio zabiłem za jednym zamachem 5 ludzi niestety nie zobaczyłem ze w pistolecie mam tylko 2 kule i niestety zabili mnie tak to jak bym go stuknal i uciekłbym na inne wzgorze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Fajnie że jeszcze grasz bo nie mogłem cię znaleźć na serwerach od paru dni (może grasz wcześniej lub zmieniłeś nick). Snajper jest dobry, ale gram nim jak się mocno zdenerwuje :). Jak piszesz o najmocniejszej to mówisz o M82? Czasami lepiej wziąć słabszą snajperkę (są takie co zabijają 1 strzałem zawsze) ale mają mniejszy zoom np. 12x a nie 16x wygodniej się strzela z nich jak cel jest bliżej. Z tej armaty o której mówisz to wale tylko na 800metrów i więcej. Niektóre są takie że nie zabijają 1 strzałem ale qla leci szybciej przez co łatwiej trafić ruchomy cel :). M82 doskonale siesprawdza na Bubu Chanel Z 1 wyspy zabijasz na 2 wyspie :))). Ostatnio polubiłem medyka :) zobacz moje staty na JOE. Co z TS (tim spikiem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Odnośnie snajpera - nie wspomniałeś o cley''ach (pewnie je masz). Ominowuj sobie plecy, żeby cie nie zaszli od tyłu. O i są palmy przechylone (te małe) - możesz na nie wejść i z nich sobie strzelać na qcaka - trudno wtedy dostrzec snajera (zazwyczaj po śmierci się go zauważa :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 15:30, iro1979 napisał:

...


Dobra tak tak:

TS nie moge sciagnac nie wiem czemu bo jakis bład wyskakuje, meczyłem sie z 1 H i stwierdzilem ze jak nie chce sie sciagnac to nic na sile. Moze kiedys jak bede mial jeszcze czas...

Gram zwykle od poniedziałku do piatku w godzinach od 17:00 do 19:00 ale czasem roznie bywa i nie mam mnie, ostatnio masz racje nie było mnie juz sporo czasu. Dzies tez nie wiem czy bede, to sie okaze o 17 :). Jesli chodzi o weekendy to roznie bywa z tym czasem raz wyjade raz nie i wtedy gram.
Ostatnio cie widzialem, grales na jakies mapce ale jak zobaczylem ( MBL ) to stwierdzilem ze to jakas gra rankingowa czy cos w tym stylu.....

Z ta snajperka to masz racje jest to M82 z niej mi sie najlepiej strzela, trafiam w typka i pada. Próbowałem z innych ale jakoś strzelałem i gosc nie padał, dlatego stwierdziłem ze bede walił z M82.....

Nie wspominałem o cley''ach bo ich nie uzywam w terenie ( nie widziałem ze tez mozna ) zawsze stosowałem je w bunkrze.....

Chetnie bym zobaczył towje staty na JOE ( tu lipa, tylko bez śmiechu ), co to jest JOE. to jakis ranking na stronie tej gry czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 14:40, iro1979 napisał:

...


Dobra wiem juz co to JOE i widziałem te wszystkie medale i statystyki jestes dobry, masz wiecej zabitych niz cie zabili.
Ja to cienias jestem nagrałem 1 coś i zabili mnie 38 razy a ja ich rozwaliłem 17 razy ( zawsze myslałem ze wiecej ), w dodatku to nie mam zadnego odznaczenia hehehe.
Moze kiedys sie uda hehehe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niczym w porównaniu z Battlefieldem.Mapy są za duże jak na ilość graczy zanjdujących się na serwerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 18:04, YahooPL napisał:

Gra jest niczym w porównaniu z Battlefieldem


Sama w sobie nie jest zła. Grałem w nią u kumpla i muszę powiedzieć, że na serwerze z setką graczy było całkiem, całkiem. Oczywiście nadal wolę BF 2, ponieważ akcja toczy się szybciej, ale JO też może przyciągnąć na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 18:04, YahooPL napisał:

Gra jest niczym w porównaniu z Battlefieldem.


Mam Battlefielda 2 i to on jest niczym w porównaniu z JO chyba że mówisz o BF1 którego nie widziałem. BF2 mam w domu i leży na półce poprostu jest teamową strzelanką a ja wole gry wojenne

Dnia 08.02.2006 o 18:04, YahooPL napisał:

Mapy są za duże jak na ilość graczy zanjdujących się na serwerach


Jesteś w błędzie. Najwiękasza mapa nazywa się bodajże Statis and malaic lub Laba Laba Arhipelago. jedna z tych 2 ma 40 km2, a serwer jest na 150 osób. Pomimo że mapa jest ogromna to walka toczy sięmiędzy 2 lub góra 4 punktami (jakieś góra 3 km2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 19:09, iro1979 napisał:

Mam Battlefielda 2 i to on jest niczym w porównaniu z JO chyba że mówisz o BF1 którego nie
widziałem. BF2 mam w domu i leży na półce poprostu jest teamową strzelanką a ja wole gry wojenne


Oj, tu bym polemizował. Ale mi się nie chce :P Bo i tak wyjdzie na to, że jednemu bardziej pasuje JO, innemu BF. Radzę zagrać w obie gry i zadecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 18:08, Arclight napisał:

Sama w sobie nie jest zła. Grałem w nią u kumpla i muszę powiedzieć, że na serwerze z setką
graczy było całkiem, całkiem. Oczywiście nadal wolę BF 2, ponieważ akcja toczy się szybciej,
ale JO też może przyciągnąć na dłużej.


O, przynajmniej jesteś sprawiedliwy :) Wiadoma jeden lubi wyścigi gokartów inny Formuły1. Te gry są od siebie różne --> doszedłem do tego wniosq z grania i dysqsji w wątq o BF2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 08.02.2006 o 15:49, Mysza z PC TS napisał:

Ja to cienias jestem nagrałem 1 coś i zabili mnie 38 razy a ja ich rozwaliłem 17 razy ( zawsze
myslałem ze wiecej ),

Bo grałeś na nie rankingowych serwerach :)
Mi się ciężko gra snajperem - pewnie też bym miał takie staty jakbym grał tylko nim. On jest dobry tylko na duże dystanse i na nieruchome cele :) A cienias nie jesteś tylko się uczysz dopiero. Jest pełno strzelanek co włączasz i już umiesz ale JO jest inny jego siętrzeba nauczyć, a jak już umiesz to wtedy jest najfajniej. Wczoraj grałem w JOE i na jednej mapie miałem staty 1/9 :C potem 2/10 tak jest trudny dodatek. Jednak są mapy które już opanowałem i dlatego takie dobre ratio mam :)

Dnia 08.02.2006 o 15:49, Mysza z PC TS napisał:

w dodatku to nie mam zadnego odznaczenia hehehe. Moze kiedys sie uda hehehe.....

Nie masz bo mało grałeś na rankingowych serwerach z tego co widziałem. Po statach sądze że to była 1 góra 2 mapy rankingowe. Dostaniesz medal ten Campaign Cros (czy jakoś) za granie poprostu tylko siedź więcej na rankingach :) nastepny to może być headhunter jak jesteś snajperem. Pierwsze medale i awanse dostaje się szybko. Na 100% będziesz miał jakieś jak w sumie spędzisz na serwerach rankingowych 24 godziny w sumiePotem czekasz tygodnami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 19:25, iro1979 napisał:

...

Dnia 08.02.2006 o 19:25, iro1979 napisał:

Bo grałeś na nie rankingowych serwerach


No to akurat sie zgadza narazie staram sie grac na nie rankingowych mapach bo dopiero sie ucze moze za kilka dni jak czas pozwoli.....

Dnia 08.02.2006 o 19:25, iro1979 napisał:

Po statach sądze że to była 1 góra 2 mapy rankingowe


W tym sęk ze ja wogole nie grałem na rankingowych i nie wiem dlaczego tak jest tam, moze niektóre sie zminiaja automatycznie po skonczeniu jednej rozgrywki i wlaczeniu drugiej.
Wiec tak dla pewnosci te rankingowe to z ( MBL ) ?
Zawsze gram na niemieckim serwerze Donn...., jakos tam ale jak jest mało osób to wchodze na UK FLY SW... tez cos tam dokładnie nazw nie pamietam......

Dnia 08.02.2006 o 19:25, iro1979 napisał:

Pierwsze medale i awanse dostaje się szybko


To ciekawe musze spróbowac, juz niedługo to sprawdze :P .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 08.02.2006 o 20:38, Mysza z PC TS napisał:

W tym sęk ze ja wogole nie grałem na rankingowych i nie wiem dlaczego tak jest tam, moze niektóre
sie zminiaja automatycznie po skonczeniu jednej rozgrywki i wlaczeniu drugiej.
Wiec tak dla pewnosci te rankingowe to z ( MBL ) ?

Nie :) Serwery rankingowe poznajesz po pierwszej ikonce z lewej strony na niech w prawym dolnym rogu ikonki jest malutkie "s" :) zobacz tą ikonkę na tych serwerach co wymieniłeś (donkering i fly sweter ;P) tam tego s nie ma i porównaj do ikony np. serwerów Spec OPS tam jest. Małe ale widoczne "s". nie przejmuj sięto co tam ci się popsuło to możesz zniwelować po 1 grze ;). Zreszta możesz założyć nawet 4 postacie na 1 koncie lub skasować stare i założyć nowe :). Jak chcesz zobaczyć co to prawdziwy hard-core to załóż nową postać i zagraj na spec ops''ach tam jest friendly fire (trzeba uważać by kogoś nie zabić ze swoich) i nie ma na HUD''zie pokazane skąd ktoś strzela (tu by się sprawdził twój snajper).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Mam pomysł. Graj na rrankingach - tam są też inne mapki których nie widziałeś. Graj na niq kolejarz - to będzie konto treningowe - potem sobie je skasujesz i założysz nowe. Ja będę mógł obserwowaćtwoje postępy.
Porady na dziś:
- Nie właź na działko jak ktoś jedzie opancerzonym pojazdem - używaj ich tylko do transportu. Jak sam prowadzisz to łatwiej dostrzec jest wroga i samemu wskoczyć na działko - tak jest bezpieczniej. jak ktoś jedzie Jeep''em tym bardziej nie właź na działko bo łatwo cię jest wtedy zabić z karabinu.
- Jak chcesz mieć asysty to wskakuj do pojazdów na pozycje 1 w których ktoś właśnie strzela z działka i wyłaź. Jak ten ktoś zabije to dostaniesz asysty (za asysty też jest medal).
- Jak ktoś cię wiezie pojazdem to wyskakuj 150-200 metrów przed miejscem docelowym (bunkrem), dalej jest niebespiecznie bo dostaniesz zazwyczaj z AT4 lub RPG7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 21:17, iro1979 napisał:

...

Dnia 08.02.2006 o 21:17, iro1979 napisał:

Serwery rankingowe poznajesz po pierwszej ikonce z lewej strony na niech w prawym dolnym rogu ikonki jest malutkie "s"


Aha to nie zauwazylem tego, bede musaił zwrocic na to uwage.....

Dnia 08.02.2006 o 21:17, iro1979 napisał:

Zreszta możesz założyć nawet 4 postacie na 1 koncie lub skasować stare i założyć nowe


Zawsze sie własnie zastanawiałem jak to jest z tymi "4 plajerami" w opcjach garcza, teraz juz bede wiedział.....

Dnia 08.02.2006 o 21:17, iro1979 napisał:

Jak chcesz zobaczyć co to prawdziwy hard-core to załóż nową postać i zagraj na spec ops''ach


Narazie wole popzabijac na normlnych mapkach.....
Heheheh

Dnia 08.02.2006 o 21:17, iro1979 napisał:

Porady na dziś:
.....


Dzieki porada sie przyda, jak zawsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 09.02.2006 o 14:07, Mysza z PC TS napisał:

3_planeta_od_slonca@tenbit.pl :)


Coś nie moge wysłać - problemy z pocztą :/. Jeszcze zobacze wieczorem. Bo 15 minut czekałem i stanęło w miejscu. Może podziele ten plik na 2 lub więcej części.
PS: klan Px2 chyba się rozpada :C i to zanim do niego wszedłem :/. Myśle teraz z niedobitkami tego klanu o założeniu nowego (z hellfirem i zenkiem) może uda sięBolsa i kolina zwerbować :). Zobacze co wyjdzie bo może klan się nie rozleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować